Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emeka Okafor to play for Delaware 87ers,znaci jedan manje

    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      Emeka Okafor to play for Delaware 87ers,znaci jedan manje
      taj nije igrao nigde jedno 4 godine
      i sad ima 35 godina

      Comment


      • Ne možeš dva automobilska brenda istovremeno da reklamiraš. To je sukob interesa.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Koliko sam upućen Micubisi je dao jedan Outlander i jedan ASX, a pezo 4 automobila ukupno. Daleko je to od voznog parka.

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Koliko sam upućen Micubisi je dao jedan Outlander i jedan ASX, a pezo 4 automobila ukupno. Daleko je to od voznog parka.
            i ko vozi taj silni "vozni park"
            sta voze ostali igraci?

            ako je ovo istina, uzevsi kao reper recimo neki operativni lizing od 400-500e, to znaci da su micubisi i peugoet zajedno sponzori(tehnicki) u vrednosti od 25-30k jura godisnje
            mislim da je to manje i od one akcije doniraj dominiraj

            Comment


            • Pazi, ako su lagali mene i ja lazem vas. Receno je za Peugeot da daje 2008, 3008, 308 i jos jedan. Ne secam se koji model. Mitsubishi je valjda dao Outlandera kog ce pretpostavljam uzeti neko iz rukovodstva plus ASX koji i jeste iz klase 3008. Pa prosta logika i ide da nema smisla dovoditi drugog tehnickog sponzora za automobile ako je prvi pokrio celu ekipu. Slicno je bilo kad je Honda bila, dobili su nekoliko vozila. Znam da je Djenka vozio CRV npr.

              Comment


              • Nikada dovoljno sponzora jer je armija navijaca zeljna novih igraca a skartiranje ovih koji se nisu pokazali posle 4 zvanicne utakmice je uvek aktuelno. Uticaj ovih igrica na racunarima je dovelo do toga da prosecan navijac smatra da igraca mozes sutnuti posle 4 utakmice i da ugovor ponistis jednim potezom na tastaturi.Oteraj 3 pa dovedi tri nova. I u pravu je prethodni kolega, DID akcija ce verovatno za godinu dana vise para skupiti nego neki sponzori koji se kace po onim tablama. Drugi je padez da je u toj akciji ucestvovalo oko 800 navijaca od 200 miliona koliko nas ima, a garantujem da glavni kriticari kao i forumski manageri nisu se ni udostojili ni onih 200 dinara da uplate u klub za nekog mamojebca tako da oni ponajmanje imaju pravo da zahtevaju neophodnost dovodjenja igraca ranga IRvinga, Durenta itd.

                Mozda su ta dva ekstra automobila uzeta jer se planiraju novi igraci
                Ako nista drugo sledece nedelje ce doci jos jedan sponzor sa dobro poznatim brandom kod nas. Barem ce igraci imati da popiju jednu casu posle pobede, dobro je za krvotok i srce kada se konzumira u umerenim kolicinama.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ako nista drugo sledece nedelje ce doci jos jedan sponzor sa dobro poznatim brandom kod nas. Barem ce igraci imati da popiju jednu casu posle pobede, dobro je za krvotok i srce kada se konzumira u umerenim kolicinama.
                  Tecna vijagra?

                  Comment


                  • Spoiler
                    Originally posted by Šarac View Post
                    Nikada dovoljno sponzora jer je armija navijaca zeljna novih igraca a skartiranje ovih koji se nisu pokazali posle 4 zvanicne utakmice je uvek aktuelno. Uticaj ovih igrica na racunarima je dovelo do toga da prosecan navijac smatra da igraca mozes sutnuti posle 4 utakmice i da ugovor ponistis jednim potezom na tastaturi.Oteraj 3 pa dovedi tri nova. I u pravu je prethodni kolega, DID akcija ce verovatno za godinu dana vise para skupiti nego neki sponzori koji se kace po onim tablama. Drugi je padez da je u toj akciji ucestvovalo oko 800 navijaca od 200 miliona koliko nas ima, a garantujem da glavni kriticari kao i forumski manageri nisu se ni udostojili ni onih 200 dinara da uplate u klub za nekog mamojebca tako da oni ponajmanje imaju pravo da zahtevaju neophodnost dovodjenja igraca ranga IRvinga, Durenta itd.

                    Mozda su ta dva ekstra automobila uzeta jer se planiraju novi igraci
                    Ako nista drugo sledece nedelje ce doci jos jedan sponzor sa dobro poznatim brandom kod nas. Barem ce igraci imati da popiju jednu casu posle pobede, dobro je za krvotok i srce kada se konzumira u umerenim kolicinama.

                    Mislim da grešiš samo u jednoj rečenici, navijač nema uticaja na dešavanja u klubu osim u delu kada sa tribina navija i daje tu neku "žišku" igračima.
                    Akcija D&D je jako lepa(verujem i višestruko korisna) ali ona ne daje za pravo nikom da omalovažava veći deo navijača/simpatizera/semenkara, koji nisu hteli ili nisu mogli ili (razlog po želji dopiši), jer sve je na dobrovoljnoj bazi a uticaj na dešavanja u klubu njihov, kao i ovih koji su uplatili je nikakav.
                    Vrlo je ružno praviti podele, pogotovo na način "nabijanja na nos" nekom "jer on nije pokazao svoj patriotizam" (aluzija na neka druga vremena i neka druga zbivanja).
                    Sve ostalo je na mestu.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Spoiler



                      Mislim da grešiš samo u jednoj rečenici, navijač nema uticaja na dešavanja u klubu osim u delu kada sa tribina navija i daje tu neku "žišku" igračima.
                      Akcija D&D je jako lepa(verujem i višestruko korisna) ali ona ne daje za pravo nikom da omalovažava veći deo navijača/simpatizera/semenkara, koji nisu hteli ili nisu mogli ili (razlog po želji dopiši), jer sve je na dobrovoljnoj bazi a uticaj na dešavanja u klubu njihov, kao i ovih koji su uplatili je nikakav.
                      Vrlo je ružno praviti podele, pogotovo na način "nabijanja na nos" nekom "jer on nije pokazao svoj patriotizam" (aluzija na neka druga vremena i neka druga zbivanja).
                      Sve ostalo je na mestu.
                      ^
                      +1000

                      Comment


                      • @Sarac - sa poentom se slazem, sa razlozima ne u potpunosti. Najpre, mislim da zivimo u drustvu gde je odgovornost ili kolektivna ili ne postoji. Uvek su drugi krivi, uvek se kaze "vidi kako su oni...", a ne krene se od sebe. Uvek se tezi podeli. A uticaj racunara je samo da se svaciji glas moze cuti jednako glasno, ma kakvu glupost pisao ;)
                        Nego, sa onim sa cime se slazem, kad se potpise ugovor igrac se obavezuje da igra, trenira i postuje dogovorene stavke, a uprava da obezbedi igracu potrebne uslove za rad i da ga placa. Ukoliko i jedna strana prekrsi ugovor - ugovor se moze raskidati na stetu strane koja je zeznula stvar. Ukoliko prekrse obe - moze se pregovarati. Ako igrac igra, trenira, radi sve po dogovoru, ali ne pruza ocekivanu igru, onda je za to odgovoran onaj koji ga je doveo, zajebao je stvar, nije dobro procenio kvalitet/karakteristike/fiziku/psihu igraca. U tom slucaju poslodavac moze, recimo, probati da otkupi deo ugovora i u saradnji sa menadzerom pronadje klub koji bi preuzeo igraca i obaveze prema njemu do kraja sezone. I to nije lako. Pre pisanja "ne igra dovoljno dobro, odmah otkaz" postova samo na sekund razmisliti "sta da tako mene moj gazda"...
                        Sto se tice akcije Doniraj i dominiraj - to je zaista lepa ideja, ali kao pre svega kao pokazna. Drzava, kao vlasnik, ne obezbedjuje finansiranje u dovoljnoj meri (sto direktno, sto zakonskom regulativom da "ohrabri" sponzore da uloze). Uprava nije sposobna da u postojecim uslovima obezbedi stabilno finansiranje evroligasa sa najmanjim budzetom. Javlja se bojazan od scenarija koji smo gledali pod Vesicima, Zikama, Zezeljima i slicnim baucima. Navijaci to prepoznaju i kazu "pi*da vam materina svima, pokazacemo vam da hocemo i mozemo da pomognemo". I svaka cast na tome! I nazalost, to pod ovim uslovima tesko da je odrziv nacin finansiranja, ali jeste veliki gest. S druge strane, stava sam da placam sezonsku kartu klubu 10 godina, ne propustam utakmice. Osim, osim ako uprava mog tima ne pusti navijace bez karte, pa za mene nema mesta (i pride murija, za mene i druge ljude koji su izvisili pred ulazom sa kartama, kaze "rasterajte ovo stado"). To je primer gafa zbog koga ovoj upravi necu donirati nista ;) . Stoga, svako moze imati svoj razlog koji je iz razlicitih perspektiva manje ili vise valjan, ali nas to ne cini manjim navijacem ili sta vec. Kao sto nas vecim ili manjim ne cini sto neko pali baklje, neko zvizdi na bacanja, a neko gricka semenke.

                        I da ne bude samo zestoki offtopic - lepo sto dolaze novi sponzori, u kom god obliku, ipak je ovo dolazni rok

                        Comment


                        • Dovoditi. Jos. Jednog. Visokog. Odmah. Sad. Odmah.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • keselj? aj slobodno me napadnite, al cemu decku sluzi? sansa? okej tu si vec 3 meseca od pocetka priprema...on sut ima 23/1 u dosadasnoj sezoni...jankovic? decko moze fmp pa sledecu sezonu da bude kod nas ovako ne ide

                            Comment


                            • Originally posted by Nebojsa View Post
                              Dovoditi. Jos. Jednog. Visokog. Odmah. Sad. Odmah.
                              4 ili 5?
                              Ako si za prvu varijantu igramo na kos vise jer niko ovde ne moze da zastiti obruc od prodora, u drugoj ne bi imali mnogo poena u rukama.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by canarian View Post
                                4 ili 5?
                                Ako si za prvu varijantu igramo na kos vise jer niko ovde ne moze da zastiti obruc od prodora, u drugoj ne bi imali mnogo poena u rukama.
                                sto je najgore izgleda ni u klubu ne znaju sta treba da se dovede ako planiraju uopste da dovedu...igramo bez dangube bez keselja ( kataklizma decko ) i taj 4/5 sto nam navodno fali...

                                Comment

                                Working...
                                X