Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Šalu na stranu, ovdje ima hrpa igračina koji su već matori da igraju u G/D ligi ili da rade nešto drugo osim da se ukrcavaju na prvi avion za Beograd.

    Comment


    • PJ III, nikad ostvarena zelja. Kako bi legao na ovaj sastav, bukvalno savrseno.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Dokle god merite vas tim (i patkicu) sa komsijskom - nikad necete postici ista vredno paznje.
        Apsolutno se slazem...i uzasno me nervira to prizivanje komsijskih igraca...ta skretanja kod Albukerkija...dok se nas roster pljucka, silbujemo i mekelujemo iz nedelje u nedelju...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Katovani igraci u poslednjih dan, dva
          Daj nesto o svakom, poimence.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            U Srbiji i generalno na Balkanu (u zemljama gde se igra dobra košarka) para nema da bi se jedan klub osećao komotno i sigurno u dužem vremenskom periodu. Kada se tu još doda politički uticaj na sport postaneti jasno da smo u evropskim okvirima večiti autsajderi, može se iskočiti i sa margina zasijati ali to nije sistem već slučaj.
            Problem sa klubom za koji navijam (i sa kklubovima u Srbiji i regionu) jeste da neki iskorak (rezultatski) ne može da se napravi sve dok se finansije ne srede i kada kažem da se finansije srede ne mislim na avione/kamione para, već na sigurni finansijski deo koji će svake godine biti dostupan klubu od nekih 5/6 milona Evra i tada niko ne može da garantuje neki epski uspeh ali se može nadati rezultatima kakvi su bili prošle sezone.
            Što bi rekli ljudi, to nam je što nam je, igrači koji nose dres Zvezde su ti naši basketaši i zaslužuju ljubav,podršku i veru od nas semenkara, ultraša i iternet navijača.
            Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            I nas tim je opet skuplji od komsijskog...i to prilicno...To sto su pojedinci vecito nezadovoljni i zele svake godine neke EL zveri od po 700-800k....toga nece biti nikad...
            Odgovor na oba posta je identičan, jedino rešenje je privatizacija, istovremeno se pare poreskih obveznika usmeravaju na nešto daleko korisnije nego što je finansiranje sportskih mastodonata, i u klubu konačno počne da radi pravi profesionalni menadžment i od toga koliko valjano obavljaju svoj posao zavise rezultati kluba a ne da su amnestirani od bilo koje vrste odgovornosti za svoj rad jer znaju da će uvek da kane od države, pa malo u klub a malo više u svoje džepove. To važi i za Zvezdu i za Partizan, naravno.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Uh Emeka Okafor Bogoljube isprsi se ljubi te brat.

              Comment


              • Mislim da nećemo skoro dovoditi nikoga. Iskreno, plašim se da smo baš u velikom škripcu s kintom i da je ovo ono sa čim ćemo gurati barem do decembra. Opet, moramo da imao vere u ovaj roster, jer smo, ako ništa drugo, reletivno lako počistili sve protivnika u ABA do sada i po ovome što sam gledao niko tu ne predstavlja veću opasnost za nas. Jasno je da će pojedini timovi sada da dodatno budže sastav bez ikakve realne podloge, ali naš je izbor da ne idemo u to blato.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Uh Emeka Okafor Bogoljube isprsi se ljubi te brat.
                  nadam se da se salis

                  Comment


                  • Dzonatan Holms je takodje odlican. Ono sto je igrao u Barsi nije pokazatelj.
                    Covek je u Klivlendu imao sjajne partije.
                    Covo dresi kesu.

                    Comment


                    • Originally posted by Decembarski View Post
                      Ma da, ne treba nama ni Samuels ni Vanja al ...do juce ni deda Antic...
                      Gde nestadose ovi silni njegovi pljuvači?
                      Dok ne resimo skok pod oba obruca, nema uspeha u Evropi, ne moras biti Željko Obradovic da bi to skontao...
                      Vanja nam svakako ne treba. Bar da ga komšije ne prodaju i da im ostane čitavu sezonu kao prvi bek šuter. Nema šta da se brinemo onda. Samo nek im on bude prva opcija i ja zadovoljan.

                      Comment


                      • Originally posted by blek hils View Post
                        Mislim da nećemo skoro dovoditi nikoga. Iskreno, plašim se da smo baš u velikom škripcu s kintom i da je ovo ono sa čim ćemo gurati barem do decembra. Opet, moramo da imao vere u ovaj roster, jer smo, ako ništa drugo, reletivno lako počistili sve protivnika u ABA do sada i po ovome što sam gledao niko tu ne predstavlja veću opasnost za nas. Jasno je da će pojedini timovi sada da dodatno budže sastav bez ikakve realne podloge, ali naš je izbor da ne idemo u to blato.
                        Mislim da bas sad nismo u skripcu sa parama pogotovo potpisi huawei i mitshubishi...

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Dzonatan Holms je takodje odlican. Ono sto je igrao u Barsi nije pokazatelj.
                          Covek je u Klivlendu imao sjajne partije.
                          Covo dresi kesu.
                          hrpa dobrih igraca bas ima,samo treba da se izabere...moja najveca zelja je bas holmes...e sad ko zna da l cemo dovoditi uopste nekog...

                          Comment


                          • Originally posted by ivica14 View Post
                            Mislim da bas sad nismo u skripcu sa parama pogotovo potpisi huawei i mitshubishi...
                            Mitcubishi kao ni ostale kompanije koje se bave proizvodnjom i prodajom automobila ne daju pare kao sponzori vec automobile.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Mitcubishi kao ni ostale kompanije koje se bave proizvodnjom i prodajom automobila ne daju pare kao sponzori vec automobile.
                              Nov Pežo 3iljade8 je 25 hiljada evra. Gazda naruči 8 kao za familiju i prijatelje kluba, proda ih na crno i eto igrača.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Mitcubishi kao ni ostale kompanije koje se bave proizvodnjom i prodajom automobila ne daju pare kao sponzori vec automobile.
                                Pa vec imamo peugeto,koliko znam i oni su dali automobile...sad imamo vozni park salu na stranu,verujem da daju i neku kes,ne znam stvarno,necu da tvrdim kad ne znam

                                Comment

                                Working...
                                X