Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
    Zar on nije u AEK prešao?
    Raskinuo, nema dovoljno veganskih restorana u Atini. Ne, ne salim se.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Inace novac koji je Early trebao dobiti u grckoj je 150k dolara...

      Comment


      • Originally posted by Nebojsa View Post
        Raskinuo, nema dovoljno veganskih restorana u Atini. Ne, ne salim se.
        A da, jeste, na tu foru je bio tekst. Nismo ni mi nešto poznati kao narod koji će dobro ugostiti vegana.

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Inace novac koji je Early trebao dobiti u grckoj je 150k dolara...
          Jos jedan od razloga zasto bi moglo da ima smisla. Ali hajde, pricam i ja na pamet, ne znam ni ko mu je menadzer.

          Spoiler
          Misko. Sigurno je Misko Raznatovic. Sutira loptu na kos i dobija pare za to.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Cimajte Nebojšu, zna nešto što ni ja ne znam. Provereno, sad sam ga pitao, rekao mi.

            Comment


            • Originally posted by Nebojsa View Post
              Jos jedan od razloga zasto bi moglo da ima smisla. Ali hajde, pricam i ja na pamet, ne znam ni ko mu je menadzer.
              Miško ... https://www.hazansports.com/
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by kankkunen View Post
                Nasao sam posle na RealGM, nije me mrzelo
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Pričaj Nebojša šta ima svi su otišli na spavanje, da ne širimo.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Može li taj vegan i četvorku da igra?

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Veliki je Pero Antić, dobro došao , sjajan igrač na ovaj mladi roster i jedno od najvećih imena od kad se igra Aba liga.
                      Mrski grobari nam otese NWG, pa smo morali da se utesimo sa Rocestim.
                      Salu na stranu, stvarno nema potrebe da se smanjuje budzet kluba i da se trkamo ko ima manji budzet, Partizanov je bar duplo manji, ali je to i logicno.

                      Rocesti mi je jedan od omiljenih igraca, jos od kad je igrao za Niznji. Uzeli smo Kinsija, Rocestog, jos da nekad uzmemo Tompkinsa i Parahoskog i Bog da nas vidi. Antic i Zvezda su prirodan dil, on nema klub, Zvezdi je trebao igrac (Simanic nije nas Markkanen ma sta neki mislili). Mislim da nam je reket dosta bolji od prosle sezone i ako se niko ne povredi mozemo mnogo. Ni Mitrovic ni Simonovic nisu bili neki skakaci.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Pero će kod nas prema mojim informacijama imati 250k. Ostatak pokriva Fener. Otud i zahvalnost ljudima. Željko Srbine

                        Comment


                        • Da je tu samo proslogodisnji Simonovic umesto Bjelice/Antica i Radonjic mislim da bismo mogli i na f4. A i ovako je bolji tim od proslogodisnjeg, svakako jedan od najskupljih. Rochesti mi se svidja kad pogledam sta smo mogli da uzmemo. Nema mnogo igraca sa asistencijama koji mogu od saigraca da naprave neuporedivo bolje igrace. Pullen, Munford, sta bismo dobili sa njima?

                          Skok? Trpece, ali je uvek trpeo, osim kad je tu bio Bobi. Mi smo uvek imali lazne cetvorke i to sad nemamo. Uvek je Mitrovicu ostavljano prostora (mada ne znam zasto) i ni slucajno se tu nije dovodio igrac. Cirbes, Miller, Stimac, Simonovic je kao skakacki mocna ekipa? Ili Kuzmic, Mitrovic, Simonovic, Bjelica?

                          Ne vidim sta bi Jones (i on je kratercina u odbrani) doneo sa te pozicije osim ofanzivnog oruzja i uzimanja velikog broja suteva sa distance?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Sunce ti poljubim!

                            Jedni spominju F4, drugi najavljuju 20+ poraza. Ovakav kontrast nije bio na B92 ni u najboljim danima.

                            Bogi, secas li se sta sam pisao? Rekao sam da ce ovo biti najbolji i najludji prelazni rok ikada. "Dje fala"?

                            Cestitke

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Nemoj više belaca, ko boga te molim
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X