Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Koji će nam q
    Pa sigurno necemo celu sezonu da gledamo Davidovca kao 2. plemejkera, a Radicevic je svoje zavrsio. Jedino ako ne mislis da treba da dovedemo boljeg igraca na toj poziciji.
    Jedino gde smo puni je pozicija 2-3 i 3 gde imamo 5-6 igraca od ovih 15. Sve neki koji cekaju u uglu i sutiraju, premalo onih koji su dobri sa loptom. Tacnije, osim Rocha, Feldeina i sad Davidovca ostalih 12 ne zna da kreira ni za sebe ni za druge.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ovo nije tačno i pre utakmice sa Zadrom je imao procenat manji od 30% za 3, a na toj poslednjoj utakmici je naročito bio katastrofalan, bukvalno zbog njega su izgubili od jedne od najslabijih ekipa u ABA i to na domaćem terenu.
      Izgubili su zbog onog Mašruma Menčmaloua ili kako se već zove, od kako se oporavio lik je tragikomičan na terenu.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Pa nije Enis toliko mlad da moze nesto znacajno da napreduje. Solidan je igrac, moze da bude dobar kad udje u seriju, al kad ga ne ide sut bude nevidljiv. Mislim da je njegov dolazak opravdan ako gledamo da treba da se rastereti malo Rocesti bar u domacim ligama. Ja sam licno vise za visokog jer smatram da je stabilnost u reketu vaznija, a i pitanje je koliko utakmica do kraja sezone moze da izgura Pero zbog raznih problema

        Comment


        • Ljudi, nama treba tri tipa igraca:

          1. Teski centar za poene pod kosem.
          2. Strech 4
          3. Bek koji je odlican sa loptom u rukama.

          Sami prosudite sta mozemo da dovedemo, a dovescemo bar jednog igraca sigurno.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Enis je dobar sa loptom u rukama...voleo bih i odza ili q milera...normalno kolton>odzo,ali pare su problem

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Pa sigurno necemo celu sezonu da gledamo Davidovca kao 2. plemejkera, a Radicevic je svoje zavrsio. Jedino ako ne mislis da treba da dovedemo boljeg igraca na toj poziciji.
              Jedino gde smo puni je pozicija 2-3 i 3 gde imamo 5-6 igraca od ovih 15. Sve neki koji cekaju u uglu i sutiraju, premalo onih koji su dobri sa loptom. Tacnije, osim Rocha, Feldeina i sad Davidovca ostalih 12 ne zna da kreira ni za sebe ni za druge.
              Pa sa drugim delom prve rečenice se ne slažem, dao bih mu još malo vremena da pokaže da li može da bude koristan za ekipu. Svakako da ne bi bio prvi igrač koga smo čekali duže nego što je uobičajeno da proigra. Naravno, ne neko neograničeno vreme, pogotovo ne da bi zbog njega rezultat trpeo, ali čini mi se da Alimpijević i tu vuče prave poteze i da je dosta metodičan u radu sa igračima i to daje rezultate. Ako ne izađe iz kanala mislim da treba da dovedemo nekog boljeg pleja, to sam već napisao, tipa Woltersa. Što se tiče ball handlinga, tu se baš na ovoj utakmici video napredak (Danguba, Dobrić), gde su uzimali šuteve posle prodora i očekujem da će to sve još bolje izgledati. Naravno, Feldeine je razvalio sa 29 poena, ne treba očekivati da će uvek ovako odigrati, ali je evidentno već sad da imamo odličan ofanzivni arsenal i na svakoj utakmici će neko drugi iskočiti.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Izgubili su zbog onog Mašruma Menčmaloua ili kako se već zove, od kako se oporavio lik je tragikomičan na terenu.
                Gledao sam tu utakmicu, šutirao je besomučno a vola nije mogao da ubode. Svi šutevi su bili otvoreni, nijedan preko ruke.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pa sa drugim delom prve rečenice se ne slažem, dao bih mu još malo vremena da pokaže da li može da bude koristan za ekipu. Svakako da ne bi bio prvi igrač koga smo čekali duže nego što je uobičajeno da proigra. Naravno, ne neko neograničeno vreme, pogotovo ne da bi zbog njega rezultat trpeo, ali čini mi se da Alimpijević i tu vuče prave poteze i da je dosta metodičan u radu sa igračima i to daje rezultate. Ako ne izađe iz kanala mislim da treba da dovedemo nekog boljeg pleja, to sam već napisao, tipa Woltersa. Što se tiče ball handlinga, tu se baš na ovoj utakmici video napredak (Danguba, Dobrić), gde su uzimali šuteve posle prodora i očekujem da će to sve još bolje izgledati. Naravno, Feldeine je razvalio sa 29 poena, ne treba očekivati da će uvek ovako odigrati, ali je evidentno već sad da imamo odličan ofanzivni arsenal i na svakoj utakmici će neko drugi iskočiti.
                  Dobric je imao dobre momente, ali i on i Danguba su pre svega suteri iz coska, eventualno neki prodorcic i naskakanje i to je to. Ne secam se ja bas igraca koji je klupiran u proslosti pa je vaskrsao, moze primeri takvih?
                  Kazem, naravno da je Wolters > Ennis, ali ako je situacija daj sta das, daj i Ennisa.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Pa eto...bili su otvoreni,znaci i trebao je da sutira,e sad sto nisu usli je drugo...desi se jbg,najbolji im je igrac,desavalo se i rocestiju da zakine,a ne njemu...da bude prvi plej ni u ludilu,ali drugi plus da dobije minute na 2 moze komotno,plus bi nam doneo mogucnost vise u napadu

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Dobric je imao dobre momente, ali i on i Danguba su pre svega suteri iz coska, eventualno neki prodorcic i naskakanje i to je to. Ne secam se ja bas igraca koji je klupiran u proslosti pa je vaskrsao, moze primeri takvih?
                      Kazem, naravno da je Wolters > Ennis, ali ako je situacija daj sta das, daj i Ennisa.
                      Daj šta daš već imamo, ne treba nam još jedan daj šta daš
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Daj šta daš već imamo, ne treba nam još jedan daj šta daš
                        Nije problem sto nemamo nosioce, nego imamo 2,5 igraca sa loptom u rukama. E da, zaboravio sam da prokomentarisem, Zadar vise nije najgora ekipa u ligi, dobili 20 razlike Olimpiju. Nevezano za to, niko nije postao bolji igrac nakon sto je klupiran. Radicevic nije nikakav junior, on igra za lepe pare, to sto je ostao na dnu klupe je znak da se rastajemo. Davidovac je samo iznudjeno - prelazno resenje, ne daj Boze da on bude regularan drugi plej.

                        Sto ne znaci ni da je igrac za klupu, dobra je on opcija za 10ak minuta, ali nam treba jos jedan igrac.

                        Takodje, nadam se da isto mislis i za Ojoa, on je tek neobradjen igrac za razliku od Ennisa.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Ma da Zadar je strah i trepet, prosto ti se odseku noge i skrate ruke kad igraš protiv njih pa imaš šut 1/7 za 3, 3/8 za 2 uz 3 izgubljene lopte. I to na domaćem terenu. Svaka čast pravi EL materijal. Pa evo samo u ovoj sezoni, Jankoviću je pomoglo što je odsutvovao na nekoliko utakmica, kada se vratio odmah je imao doprinos, i iz utakmice u utakmicu sve bolje izgleda. Ne kažem da će i sa Radičevićem biti isti slučaj, ali dok klub ne izda neko saopštenje ne bih izigravao baba Vangu kao ti i otpisivao bilo koga. Za koje pare igra Radičević nemam informacije, ako je to pominjanih 150k € to su nikakve pare za igrača koji igra EL. Ojo neće nikad igrati u Zvezdi, to smem da potpišem.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A jbg sad i ti...sta cemo onda sa datih 26p partizanu,nama 21,cedeviti 20,futuri 23...

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ma da Zadar je strah i trepet, prosto ti se odseku noge i skrate ruke kad igraš protiv njih pa imaš šut 1/7 za 3, 3/8 za 2 uz 3 izgubljene lopte. I to na domaćem terenu. Svaka čast pravi EL materijal. Pa evo samo u ovoj sezoni, Jankoviću je pomoglo što je odsutvovao na nekoliko utakmica, kada se vratio odmah je imao doprinos, i iz utakmice u utakmicu sve bolje izgleda. Ne kažem da će i sa Radičevićem biti isti slučaj, ali dok klub ne izda neko saopštenje ne bih izigravao baba Vangu kao ti i otpisivao bilo koga. Za koje pare igra Radičević nemam informacije, ako je to pominjanih 150k € to su nikakve pare za igrača koji igra EL. Ojo neće nikad igrati u Zvezdi, to smem da potpišem.
                              Pa i nije isti slučaj, već dijametralno suprotan.

                              Kod Jankvoića nije problem skillset, poseduje on to, problem je basketaški mindset i to je ono što se kod njega prvenstveno ispravlja. On je čovek kad je došao kaod god bi video loptu on bi je pripalio na koš bez obzira na situaciju na terenu, s odbranom je bio na vi, o timskim kretnjama da ne govorimo.

                              S druge strane, kod Radičevića nikakva pauza neće uticati na na šta s obzirom da je u pitanju nemač pojma na individualnom nivou - ja lično sam i sada u pet banki bolji šuter od njega, profesionalca. Ne postoji magija koja će to da promeni. Ostale segmente igre i psihu i da ne pominjem, besmisleno je.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Cim radicevic nije kod miska to je znak da nikada nije ni bio neki talenat...nije misko glup,sve sto valja je kod njega

                                Comment

                                Working...
                                X