Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daaaaaj Pullena za poneti !!!

    Comment


    • Originally posted by Valensija View Post
      Na koliko je propao?

      Comment


      • Što bi reko ZuNbul: ...A bila bi fora da pristane, pa da mu kazemo da nam se ne uklapa u koncepciju...

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Srećan rođendan Laki!

          I spremaj te gaće ili šlem šta već imaš, trebaće ti danas
          Ja ti napisah pre 2 dana za Pulena!
          Ti rece dobra sala, kad ono bice ipak da nije sala!

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post
            Koliko je realno Kendall Marshall?
            Vidim da je 2013 i 2014 igrao za po 730k$ bruto a 2015 potpisao ugovor na vise od 2 miliona$ bruto. Vejvovan od Jute i sad je u Reno Bighorns(D-liga bi placa po 70k godisnje?!). Bolje bi mu bilo kod nas

            Racunam da bi mogli da mu izjednacimo pocetnu platu iz 2013 u neto iznosu
            A i nije sve u novcu...
            Zaboravi odma, D-ligu je igrao za 70k zato sto je pokusao da se izbori za NBA ugovor, u kini moze u svakom trenutku da zabode najmanje 1.5M.

            Comment


            • Originally posted by vienna redstar View Post
              Ja ti napisah pre 2 dana za Pulena!
              Ti rece dobra sala, kad ono bice ipak da nije sala!
              Ko kaze i da je sada istina?

              Comment


              • Нема ложења као ранијих година око играча, додуше нема ни пара превише за њих. Пулен има праћку, поене у рукама. Очекујем да игра дупло боље него у Цедевити. Цигани су увек били реални

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Ko kaze i da je sada istina?
                  Pa sta znam deluje da jeste, okretali su, prevrtali razne kombinacije i nisu mogli doci do boljeg resenja, bar za sada tako izgleda, cinjenica je da Alimpije nije bas najsrecniji, ali videcemo jos sta ce se dogoditi, ali kako stoje stvari Pulen nam ne gine

                  Comment


                  • Ja bih voleo da dodje Djentile. Djentile, Rad i Pulen i da vidite šta je divlja košarka. Mada mislim da bi se Djentile najpre uklopio. Zaljubio bi se mučenik ovde u neku ravu smiro bi se odma. Ove naše odmah isperu mozak kako može više, kako može da ubode veći keš, kako mora da se trudi. Jbg svaka bi da bude kao ona Teova sad, malo LA ovo ono.

                    Comment


                    • b.-popovic.jpg
                      Kakav Pullen, kakve picke materne

                      Comment


                      • Kad bi ponovio bar jednu ovakvu ili slicnu patiju u el, mogu da zamislim kolektivnu euforiju i svrsavanje po forumu

                        https://www.youtube.com/watch?v=OvKQn0A3i8A

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ja bih voleo da dodje Djentile. Djentile, Rad i Pulen i da vidite šta je divlja košarka. Mada mislim da bi se Djentile najpre uklopio. Zaljubio bi se mučenik ovde u neku ravu smiro bi se odma. Ove naše odmah isperu mozak kako može više, kako može da ubode veći keš, kako mora da se trudi. Jbg svaka bi da bude kao ona Teova sad, malo LA ovo ono.
                          Ako bi došli Pulen i Đentile u paketu, morali bi da igramo sa tri lopte. I naravno Laki srećan rođendan
                          Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                          Comment


                          • Nego RWD vidim pratiš a ne oglašavaš se, ima li šta novo?
                            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                            Comment




                            • Odnos Zvezde prema Pulenu svaki prelazni rok

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post


                                Odnos Zvezde prema Pulenu svaki prelazni rok
                                Sry. na off. Kako da stavim sa yt snimak u ovom obliku?

                                Comment

                                Working...
                                X