Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nama je pojacanje neophodno,e sad i ja bih voleo nekog kombo beka i cetvorku tipa q miller,ali sta je tu je daj sta das...nas problem je drugi plej i skok...e sad fali nam i centar jer nemamo igru na niskom postu...ako bi doveli koltona verujem da bi suteri imali vise prostora,ali ajd da vidimo...u klubu znaju valjda sta rade,samo da neko dodje jer ce bjelica,feldin i tejlor da lipsu do januara ako nastave ovako

    Comment


    • Kako nam ne treba a u isto vreme nam i treba jer ovi neće izdržati?
      Kolton bi nam itekako pomogao.Što u zaštiti obruča,ponekom skoku,zagradjivanju,igra i ledjima,jak je ..

      Comment


      • Verovatno se odnosi na moj post posto se nisam bas najbolje izrazio,ne bi nam trebao taj tip igraca kad bi ovi postojeci mogli da pruzaju taj nivo igara u kontinuitetu,nivo igara koji momentalno pruzaju visoki igraci a posto to nije bas nesto na sta mozemo racunati u kontinuitetu ove sezone pogotovo sto znamo da je Antic u godinama i vuce te sitne povrede onda bi nam trebao,tako?

        Comment


        • Kako vise ne mrzi ove da stalno prave naloge i troluju kako nam treba jos 5 igraca, kako ovo nista ne valja, kako ce svi da lipsu...dajte metlu bre ovde...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Zasto bih trolovao? Ko da pa covica briga zamoje misljenje,ma njega je bre briga za misljenje svojih roditelja...ovo je forum,diskutujemo itd...moje misljenje je da jankovic i radicevic nisu za ovaj klub i da nam je potreban kombo bek i cetvorka...opet ako je klub resio da dovede koltona ja nemam nista protiv jer nam fali skok i bolja zastita reketa...da li je kolton kuzmic? Nije,al nije ni lesor jbg...

            Comment


            • Zato sto je prijatelju red da kad se registrujes napises nesto..."pomoz bog, kako ste, sta ima"... a ne odmah na prelazni rok i daj da se igram menadzera...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Pa napisao sam ima jedno par strana...pisem na burek forumu inace,citam ovu temu jer me zanima da li ce doci neko ili ne,uglavnom zato...niti sam ikoga uvredio niti planiram,tema je prelazni rok ja sam rekao koje je moje misljenje i to je to,to kao kada bih ja sada tebe nazvao covicevim sendvicarem

                Comment


                • Slobodan si da me nazoves kako ti volja...mada su sendvicari uglavnom ovi koji prizivaju kompletno nove petorke obezbedjene novcem ovih koji dele te sendvice...Ne valja Covic, treba SNS uprava, projekti "evropske Zvezde" sa budzetima od 10+ miliona...jednom je prosao UPPR, dva puta tesko...
                  Imamo koliko imamo, rezultati su nam vrhunski u odnosu na budzet, naravno da mora da dodje vreme kada ce i neko drugi biti bolji i skinuti nas sa trona, to je u sportu prirodno...zato treba uzivati dok traje, dati podrsku svim ovim igracima i treneru a ne svako malo pljuckati i izigravati "strucnjaka"...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Markoss View Post
                    Kolton nam za qrac ne treba. Mislim super je to sto bi on doneo, al bi i ovako sjebao hijerarhiju tima koja je svakako poljuljana u smislu podele minuta. A to treba da ide na adresu onog ko je selektirao tim, i onog ko je letos odlucio da dovede Lesora, a ne Ajversona. Ne kazem ni da je to dobar, ni da je to los potez, ali sad je gotovo.

                    Ako vec nema na trzistu 4/3 i 2/1 igraca koje bi uzeli, onda nek guraju s ovim sto imaju, bilo kakvo dovodjenje drugacijeg tipa igraca od ovog bi bukvalno samo jos vise istumbalo stvari. Nece se nama sezona sjebati sve i da se saceka do nove godine, da se vidi sta i kako, mozda neko i iskoci.

                    A sto se Gosa tice, bilo je jasno da on nije opcija za bekapa vec za startera. Rocestiju ne moze pertle da veze, tako da ne znam cemu kuknjava.
                    Pa svi dobro znamo ko selektira tim. Kouč Nebojša.

                    Comment


                    • Originally posted by Markoss View Post
                      Kolton nam za qrac ne treba. Mislim super je to sto bi on doneo, al bi i ovako sjebao hijerarhiju tima koja je svakako poljuljana u smislu podele minuta. A to treba da ide na adresu onog ko je selektirao tim, i onog ko je letos odlucio da dovede Lesora, a ne Ajversona. Ne kazem ni da je to dobar, ni da je to los potez, ali sad je gotovo.

                      Ako vec nema na trzistu 4/3 i 2/1 igraca koje bi uzeli, onda nek guraju s ovim sto imaju, bilo kakvo dovodjenje drugacijeg tipa igraca od ovog bi bukvalno samo jos vise istumbalo stvari. Nece se nama sezona sjebati sve i da se saceka do nove godine, da se vidi sta i kako, mozda neko i iskoci.

                      A sto se Gosa tice, bilo je jasno da on nije opcija za bekapa vec za startera. Rocestiju ne moze pertle da veze, tako da ne znam cemu kuknjava.

                      Da ponovimo ponovo, Iverson je bio prva opcija letos, svi detalji dogovoreni, bio bi najplaceniji igrac naseg KK, Lesort ni u planovima tada,nas je Iverson odjavio jer je hteo da pokusa sa Nba ugovorom u minut do 12, Da li je greska imati mladog prospekta od 150 k godisnje vec draftovan (ko je rekao potencijalnih 675 k usd), da ne kazem crnu mitsku zver za kojim plati ciganska masa, ili su trebali Samuels dovesti za 450 k koliko je trazio pa da ga gledamo sa malim kercetom na svakom treningu.

                      Vise od 90 % forumasa i ciganske kosarkaske publike vidi da nam je unutrasnja igra problem, da nemamo klasicnu peticu, da Lesort to jos kvalitetom ne moze da isprati, da Pera nije doveden da bude nosilac nego da pomogne sa manjom minutazom i da se oprtosti od profesionalne kosarke kod nas. da Milko je projektovan da igra na 4, a da Jovanovic je Jovanovic. Wood je isto opcija ali je cifra nenormalna posle epizode u Kini.

                      Ako cemo da teramo ovako i dalje ce biti kilometarski postovi kako nemamo skok i da nas ubijaju u reketu, a mi po statistici El najbolja ekipa trenutno u ofanzivnim skokovima.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Vise od 90 % forumasa i ciganske kosarkaske publike vidi da nam je unutrasnja igra problem, da nemamo klasicnu peticu, da Lesort to jos kvalitetom ne moze da isprati, da Pera nije doveden da bude nosilac nego da pomogne sa manjom minutazom i da se oprtosti od profesionalne kosarke kod nas. da Milko je projektovan da igra na 4, a da Jovanovic je Jovanovic. Wood je isto opcija ali je cifra nenormalna posle epizode u Kini.
                        kako god da ga izspinujes i dalje nema logike
                        da, stoji sve to sto si napisao, ali situacija na drugim gorucim pozicijama je losija nego na 5
                        tu bar imamo kvantitet, tj. vise igraca koji mogu da pokriju, i bar 2 igraca za koje ocekujemo da budu bolji(a vec su nesto pokazali)

                        pokaznu vezbu kako eksploatisati nasu rupu na 4 i generalno nedostatak odbrane protiv small ball-a smo imali pre neki dan, kad nam je tompson ubacio 30
                        a ukupan minus u poenima dok je radicevic na parketu od pocetka sezone isto nije mnogo tesko izracunati

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Slobodan si da me nazoves kako ti volja...mada su sendvicari uglavnom ovi koji prizivaju kompletno nove petorke obezbedjene novcem ovih koji dele te sendvice...Ne valja Covic, treba SNS uprava, projekti "evropske Zvezde" sa budzetima od 10+ miliona...jednom je prosao UPPR, dva puta tesko...
                          Imamo koliko imamo, rezultati su nam vrhunski u odnosu na budzet, naravno da mora da dodje vreme kada ce i neko drugi biti bolji i skinuti nas sa trona, to je u sportu prirodno...zato treba uzivati dok traje, dati podrsku svim ovim igracima i treneru a ne svako malo pljuckati i izigravati "strucnjaka"...
                          Znaci oces reci da NC nije covek of poverenja AV I da nismo dobili para of drzave I da nismo drzavni klub. Klasicno spinovanje. Druga strana dobija dobre pare ali mi kao da ne dobijamo. Pa da nije sns zar stvarno neko misli da bi NC ostao

                          Meni su nerealno ljudi sto ovo pisu
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by djuras View Post
                            kako god da ga izspinujes i dalje nema logike
                            da, stoji sve to sto si napisao, ali situacija na drugim gorucim pozicijama je losija nego na 5
                            tu bar imamo kvantitet, tj. vise igraca koji mogu da pokriju, i bar 2 igraca za koje ocekujemo da budu bolji(a vec su nesto pokazali)

                            pokaznu vezbu kako eksploatisati nasu rupu na 4 i generalno nedostatak odbrane protiv small ball-a smo imali pre neki dan, kad nam je tompson ubacio 30
                            a ukupan minus u poenima dok je radicevic na parketu od pocetka sezone isto nije mnogo tesko izracunati

                            Ne volim sto koristis taj izraz spin u mojim upisima, jer po cemu je spin ako iznesem moje misljenje da nam je potrebna 5ica. Da li ce klub da dovede peticu zato sto sam ovde spinovao ili ce poslusati tvoj spin da treba da oteramo Radicevica, da Milku smanjimo minutazu na 5 minuta, da oteramo JJ tandem jer nam je i tu rupa i da bi uz ofanzivno loseg Dangubica trebali dovesti nekog Rajta koji nam je eto sram bilo upravu sto ga nije dovela za 600 k. Ti si naveo da nama stvarno fali na mnogim mestima igraci a spreman si da tamo gde nam najvise gori po misljenju dosta ljudi ovde a ocigledno i strucnog staba na 5.
                            Sta sada klub da uradi, da otera Radicevica, Keselja, JJ tandem, da Milka prebacimo u back up mode , i da potegnemo za nekim playmakerima preko bare sa last cuta da budu back up Rochestiju.
                            Novi Wolters od 300 k godisnje za 12 minuta prosek.
                            Thomas nas je trpao i prosle sezone na 4, i trpace nas uvek jer je takav tip igraca, trpace nas i mnoge druge 4ke, ali sto pre shvatimo da mora i trener i strucni stab da stvore neke igrace a ne posle svake utakmice gde kiksnemo da se dovodi novi igrac. Verujem da posle dve lose partije Rochestija da cemo traziti novog playa jer je u godinama i to se ocekivalo jer rekao sam ja (ne mislim na tebe u ovom slucaju).

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Znaci oces reci da NC nije covek of poverenja AV I da nismo dobili para of drzave I da nismo drzavni klub. Klasicno spinovanje. Druga strana dobija dobre pare ali mi kao da ne dobijamo. Pa da nije sns zar stvarno neko misli da bi NC ostao

                              Meni su nerealno ljudi sto ovo pisu
                              pare smo dobijali, vise ih nema, i to je jedina istina

                              Comment


                              • Мени стварно неће никад бити јасно ово лудило око константног прелазног рока у кошарци овде са освртом на Звезду.
                                Дакле у тиму има 15 сениорских играча и стално неко недостаје. ОК, ниси баш најбоље селектирао тим али тако је како је. При том ови млађи (или у најбољим годинама) домаћи и страни играчи имају вишегодишње уговоре и хајмо сад да отпуштамо оне који се нису показали у 10-так утакмица колико је одиграно и да доводимо нове. Неко константно играње ФМ-а али уживо, с тим да и у тој игрици имаш неке вишемесечне периоде где играче не можеш да доведеш па мораш да играш са онима које си довео.
                                Значи 15 сениорских играча, места од 13-15 попуњавају тренутно Кешељ (29 година), Апић (22 године) и један од Лазаревић-Давидовац (21 и 22 године), а не рецимо они који су тек потписали професионалне уговоре (Ускоковић, Момиров, Ђорђевић) или неки јуниори па да можда има логике довести новог играча због густог распореда и оптерећења главне 12-торке.

                                Comment

                                Working...
                                X