Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovde je problem sto recimo borisa je 98o godiste i igra vec pro kosarku da kazem par sezona,a jankovicu je ovo prva,a 93e je godiste...bruka ziva,lik ce 25god dogodine,radicevic nista kroz karijeru uradio nije,ok potrebni su nam srpski igraci,ali covek pojma nema,nadam se da gresim,ali nece jos dugo on

    Comment


    • Tako je, a za 6 godina imaće 30, a Pero 41.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Secam se da je jos prosle godine bio hype oko Jankovica sto ga ne uzmemo,evo decko u Majamiju itd.its.sada sve isto samo sa druge strane,isto je bilo sa Simonovicem,neki lik je na jednom drugom forumu svaki dan odbrojavao jos koliko ce doticni ostati,covek odigrao ko zmaj,bojim da osim izuzetaka koji imaju konzistentan stav i koji nije uperen prema igracima nego vise prema timu,ovo drugo se svodi na to ko kako odigra zadnju utakmicu i onda krece haranga.
        Daleko smo mi od strucnjaka,barem ja,volim kosarku igrao sam je ali se nisam toliko udubljivao,zato opustite se igramo egal (skoro) sa svakim timom iz Evrope,ponekog i dobijemo sa ubedljivo najpotcenjenijom kompozicijom tima couch included.
        Samo se zapitajte kakve bi reakcije bile da smo promenili sve i timovr i trenera i sve sa Makabijem ,Barsom i izgubili,pa ja mislim da bi trebalo nakon toga dezinficirati domestosom forum.
        Da se ne razumememo pogresno kritika je super stvar,ali ne i kritizerstvo.

        Comment


        • Tacno,pero je uzeo 3el,igrao nba i jos uvek isporucuje nesto sa svojih 35...ovaj sa 24 igra kao da je juce uzeo loptu u ruke

          Comment


          • Boriša imao par sezona PRO košarke? Gde?
            Janković eto izgubio 4 godine na studije, budala, ima neku diplomu... umesto kao Boriša, koji dve rečenice ne može da sastavi, odmah krene u PRO vode.
            Radičević ništa nije uradio u karijeri? Dečko bio odličan u mlađim kategorijama, igrao za reprezentaciju, uzimao medalje, jednom MVP turnira, jednom u idealnih 5. Prešao kao mlad u Španiju, probio se do prvog tima ACB ligaša i igrao u njemu 2 godine, draftovan za NBA...

            Comment


            • Pa nas su i prosle sezone punili na poziciji 4 ko i kako je stigao Simon i Luka nista nisu mogli da sacuvaju , a vrhunac svega je bio kad nas je motherfucking Agravanis napunio kao da smo kls klub..

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Boriša imao par sezona PRO košarke? Gde?
                Janković eto izgubio 4 godine na studije, budala, ima neku diplomu... umesto kao Boriša, koji dve rečenice ne može da sastavi, odmah krene u PRO vode.
                Radičević ništa nije uradio u karijeri? Dečko bio odličan u mlađim kategorijama, igrao za reprezentaciju, uzimao medalje, jednom MVP turnira, jednom u idealnih 5. Prešao kao mlad u Španiju, probio se do prvog tima ACB ligaša i igrao u njemu 2 godine, draftovan za NBA...
                Draftovan je i tadija pa moze i nikola....ma super je jankovic,neka njemu diploma,sa druge strane da je valjao i da valja otisao bi ranije negde,nije sigurno ostao do kraja jer je hteo diplomu...lik nema sut,skok,ne igra ledjima to je bar ono sto sam ja video,sta je on radio onoj deci tamo po americi mene ne zanima puno,borisa je klasa za njega...moje misljenje je da nismo jankovica morali da dovedemo,kao ni radicevica koji je godiste kao vasa micic koji se takodje predstavljao kao talenat,a znamo svi koliko on zapravo "zna"....
                Last edited by Czbg9; 29-10-17, 09:58.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Draftovan je i tadija pa moze i nikola....ma super je jankovic,neka njemu diploma,sa druge strane da je valjao i da valja otisao bi ranije negde,nije sigurno ostao do kraja jer je hteo diplomu...lik nema sut,skok,ne igra ledjima to je bar ono sto sam ja video,sta je on radio onoj deci tamo po americi mene ne zanima puno,borisa je klasa za njega...moje misljenje je da nismo jankovica morali da dovedemo,kao ni radicevica koji je godiste kao vasa micic koji se takodje predstavljao kao talenat,a znamo svi koliko on zapravo "zna"....
                  ne znam da li se ti salis ili sta?
                  kao prvo, razlog zasto borisa nije u timu je samo zato sto momak nema radne navike, ne trudi se i ponasa se kao da ga boli ona stvar, sto je radio i u mladjim kategorijama, zato za njega nema mjesta u timu i tu je jankovic, koji sigurno daje vise sebe na treninzima i na utakmicama, a to sta je on radio djeci u Americi, Borisa je radio po Srbiji i BiH, a u seniorskoj kosarci ga nigdje nema...
                  a kao drugo, ti pricas da su radicevic i vasa micic kvazi talenti i ti nisi zadovoljan sa jednim od njih? to dovoljno govori o tvom poznavanju kosarke i pracenju... navedi mi dva nasa plejmejkera, koja su isto godiste ili godinu mladji ili stariji, a da su bolji i talentovaniji od dvojice navedenih

                  Comment


                  • To sto nema boljih trenutno nasih plejmejkera koji su njihovo godiste ne znaci da su oni kvalitetni...ok za neku ekipu koja igra neku fibinu ligu sampiona,za vise ne...dobro vasa je ok igrac,zunzar ali ok za Zvezdu nije,Zvezda je mnogo porasla u ovih par godina,podignuta je lestvica i ja zaista ne bih da se vratimo na tu 2011-u i da se zadovoljimo svakim iole nazvanim talentom koji kod nas nista ne pokazuje...ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da se tejlor povredi,da nece radicevic da ga odmeni? Ili bjelica,da nece jankovic? Batali me tih prica....veciti talenat sa 24god...talentovan je bitadze,radanov,simanic,dobric,guduric,ovo su neki igraci u pokusaju

                    Comment


                    • Oba su bila top talenti do povreda. Vasa bi bio prvi plej repke da nije imao 2-3 teske povrede vec sad. Radicevic je atipican igrac skroz I mislim da je do trenera da mu nadje ulogu. Ne znam sta ocekujete of njega on Betisu nije imao stats pa smo ga doveli...Sad bi vi da of raspalog Betisa gde je Davao 8p I 2-3a po mecu da ima bolji ucinak u EL sa duplo manjom minutazom itd..

                      Nije problem kvalitet tih mladih igraca, vec sto ih kolicnski ima previse..i to je jedini problem u ovom timu, previse neiskusnih, ajde da je 1-2-3 ali mi imamo bar 5-6+ sa trenerom..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        To sto nema boljih trenutno nasih plejmejkera koji su njihovo godiste ne znaci da su oni kvalitetni...ok za neku ekipu koja igra neku fibinu ligu sampiona,za vise ne...dobro vasa je ok igrac,zunzar ali ok za Zvezdu nije,Zvezda je mnogo porasla u ovih par godina,podignuta je lestvica i ja zaista ne bih da se vratimo na tu 2011-u i da se zadovoljimo svakim iole nazvanim talentom koji kod nas nista ne pokazuje...ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da se tejlor povredi,da nece radicevic da ga odmeni? Ili bjelica,da nece jankovic? Batali me tih prica....veciti talenat sa 24god...talentovan je bitadze,radanov,simanic,dobric,guduric,ovo su neki igraci u pokusaju
                        aha, znaci Dobric koji je isto godiste kao i Vasa i Radicevic je talentovan, a ova dvojica su ''vjeciti talenti sa 24 god'' (23 imaju da se zna) ? Sad to sto je Borisa npr talentovan, on mora igrati? Ta prica ne prolazi ni kod djeteta od 10 godina... Vasa izlazi iz odlicne sezone, u Zalgirisu pruza vise nego dobre partije, igra za reprezentaciju koja je vicesampion svega moguceg i on nije OK za Zvezdu?

                        Znam ja da bi ti volio da nam je Ljulj prvi plej, a da ga mijenja Tejlor, ali ne moze... Nikola je domaci plej, koji za drugog pleja nije nimalo losiji od Voltersa. A sto se tice povreda, one su dio sporta i sta god da se desi, tu neko mora iskociti, sad to sto kvalitetom nije tu, to je druga stvar, prije svega novca... a mi koji smo prije 6 godina imali u prvoj petorci igrace koji su sada kvalitetom ispod Jankovica, mozemo samo dati punu podrsku ovim momcima i uzivati u ovoj sezoni, kao i u prethodnim

                        Comment


                        • Originally posted by SaKe24 View Post
                          ne znam da li se ti salis ili sta?
                          kao prvo, razlog zasto borisa nije u timu je samo zato sto momak nema radne navike, ne trudi se i ponasa se kao da ga boli ona stvar, sto je radio i u mladjim kategorijama, zato za njega nema mjesta u timu i tu je jankovic, koji sigurno daje vise sebe na treninzima i na utakmicama, a to sta je on radio djeci u Americi, Borisa je radio po Srbiji i BiH, a u seniorskoj kosarci ga nigdje nema...
                          a kao drugo, ti pricas da su radicevic i vasa micic kvazi talenti i ti nisi zadovoljan sa jednim od njih? to dovoljno govori o tvom poznavanju kosarke i pracenju... navedi mi dva nasa plejmejkera, koja su isto godiste ili godinu mladji ili stariji, a da su bolji i talentovaniji od dvojice navedenih

                          sve je to ok ,jesu nasi ali nisu kvalitet ...zbog cega bi mi morali da dovodimo nase mlade igrace iskljucivo ..to je Coviceva floskula i nista vise ....
                          kao legitiman clan El sasvim je normalno dovesti i stranog talenta i prospekta tipa Lesor ...mis dovodimo od nasih igraca ono sto nije preterani kvalitet a promicu nam Jokici ,Zagorci ....to nije dobro ...trebalo bi da za takve igrace odresimo kesu ...vratice se visetruko

                          Comment


                          • Ocigledno je da su odredjeni preliminarni kontakti bili obavljebni sa Dodikom oko Rajta,sa njim i Ajversonom bili bi level iznad ladno

                            Comment


                            • Kolton nam za qrac ne treba. Mislim super je to sto bi on doneo, al bi i ovako sjebao hijerarhiju tima koja je svakako poljuljana u smislu podele minuta. A to treba da ide na adresu onog ko je selektirao tim, i onog ko je letos odlucio da dovede Lesora, a ne Ajversona. Ne kazem ni da je to dobar, ni da je to los potez, ali sad je gotovo.

                              Ako vec nema na trzistu 4/3 i 2/1 igraca koje bi uzeli, onda nek guraju s ovim sto imaju, bilo kakvo dovodjenje drugacijeg tipa igraca od ovog bi bukvalno samo jos vise istumbalo stvari. Nece se nama sezona sjebati sve i da se saceka do nove godine, da se vidi sta i kako, mozda neko i iskoci.

                              A sto se Gosa tice, bilo je jasno da on nije opcija za bekapa vec za startera. Rocestiju ne moze pertle da veze, tako da ne znam cemu kuknjava.

                              Comment


                              • Ne treba nama Kolton u ovoj momentalnoj situaciji,ja licno ne verujem da cemo izdrzati sa ovom potrosnjom igraca i ovim tempom utakmica da sacuvamo nosioce igre.
                                Jedino da momci sa klupe mogu da vuku u ABA ligi sto za sada ne daje rezultate tako da su i tamo glavni matore kajle

                                Comment

                                Working...
                                X