Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Боги View Post
    Pazi, jel vidis ispod mog nicka sada nesto?

    Nemoj da se svadjamo
    Hahahsh pobegao od onih da bi bio kao oni :/





    :P

    Comment


    • #32
      Originally posted by taliesin View Post
      Devlin Smit zvani miCka zver u penziji.
      Iil da vratimo iz penzije Davida Blua, znamo kako je Makabi prosao kad je njega vratio iz penzije

      Comment


      • #33
        Za koje pare je Dej igrao u Italiji ?????
        On moze da trazi 500.000 al ce ih dobije nikad.
        Posebno posle ove sezone u Galatasaraju.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Jimi22 View Post
          Ma mislim da je Ostin Dej potpuno nerealan sada.
          Nemamo mi te pare da njega platimo,a i sam Covke je rekao da nece prelaziti cifru od 400k(ako bude i prelazio nece ici iznad 450),a ovome je novac u prvom planu.
          Boungou Colo i dalje FA.
          On je trojka, cak i da moze na 4 bio bi lagana cetvorka. Ovom timu nedostaje cvrsta cetvorka, jos jedna petica i organizator. Daye je Simanic na steroidima, taj ne bi nista doneo, a mnogo bi odneo.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Za koje pare je Dej igrao u Italiji ?????
            On moze da trazi 500.000 al ce ih dobije nikad.
            Posebno posle ove sezone u Galatasaraju.
            Ne verujem, tamo retko koja ekipa dovodi takve igrace, mislim daje tolke plate, dolaze za sicu i posle uzimaju dobre ugovore.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Manda77 View Post
              Ne verujem, tamo retko koja ekipa dovodi takve igrace, mislim daje tolke plate, dolaze za sicu i posle uzimaju dobre ugovore.
              Pa to sam i mislio.
              Mogu da shvatim da je imao dobru sezonu u Galati. Medjutim 500.000 nema sanse da ga neko plati.
              Zato i nema klub.
              Kina je poslednja sansa da zabode te pare.
              Inace ako propadne ima da trci za 300.000 u Evropi.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Manda77 View Post
                Sta je zapelo kod francuza, obestecenje?
                Obestecenje je fiksno 100k ugovorom odredjeno.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Genije10 View Post
                  Obestecenje je fiksno 100k ugovorom odredjeno.
                  Pa dobro nije strasno, nesto slicnokao kad je Stimac dolazio ako se nevaram iz Estudijantesa.
                  Je l on otpao ili se jos pregovara sa njim?

                  Comment


                  • #39
                    Ostin Dej je nedisciplinovan igrač i ne uklapa se u našu priču o ljudskim osobinama igrača koju je forsirao Dejo a Alimpijević nastavlja

                    Comment


                    • #40
                      Vilijams-Gos i Dej, neka brzonoga skracena petica koja u slobodno vreme radi na selidbi klavira i ja bih zatvarao radnju. Sa cetiri hot defanzivca bismo valjda uspeli da sakrijemo Deja u odbrani a bas bih voleo da ga vidim na poziciji Simonovica iz prosle godine kako sipa kao sumanut. Jedini minus u tom scenariju je sto ne znam kako bi se muceni Kovacic drao Deeeeeeeeeej, nema to tu harizmu kao kad drekne Siiiiiimonoviiiiic.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • #41
                        Samo Nigel Williams-Goss ...
                        nedostaje Zvezdinho
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Vatrogasac View Post
                          Ostin Dej je nedisciplinovan igrač i ne uklapa se u našu priču o ljudskim osobinama igrača koju je forsirao Dejo a Alimpijević nastavlja
                          Bolikurac klasicni. Vrlo los za svlacionicu. Zvezda je imala takvog igraca pa znamo kako je to zavrseno.

                          Comment


                          • #43
                            Odakle vama, ljudi, te insajd informacije o tome kako se koji igrac ponasa u svlacionici?
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • #44
                              To ti je insajd Level Pro

                              Comment


                              • #45
                                Ja Ostina Deja bas bas gotivim, jos dok je u Sparsima gulio garbage time, ali prosle sezone u EL nisam video goreg defanzivca od njega. Spor, neatletican, nezainteresovan, mozda ima i do toga sto je igrao u Galati gde je bas grozna atmosfera bila, ali opet. Ne verujem ni da je nesto mnogo skup, igrao je u Italiji pretprosle sezone.

                                Mislim, mi u sustini nemamo taj luksuz da dovodimo perfektne igrace, mora negde i da se rizikuje. Dej bi mogao da bude bas dobar ubod, ako bi se zaista "nalozio" na sve ovo. Dje je i sta radi Peri Jones? Slican tip igraca, meni se jos vise dojmi od Deja.

                                Comment

                                Working...
                                X