Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazite, mi smo se sad ratosiljali dugova i opet sastavili sasvim solidan tim, skroz po Radonjicevom ukusu. Ipak i pored toga Radonjic nije hteo da nastavi saradnju, sto implicira da je ocigledno bilo neslaganja sa Covicem i mesanja ili pokusaja mesanja u njegov rad.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      O cemu pricas??
      Da predsednik dovodi igrace je normalno???
      Bivsem treneru je pojacanja dovodio on sam. Osim Sofoa
      Ne i glavni ali jedan od razloga trvenja sa Covicem je taj da mu DR nije dao da se mesa u rad.
      Elem sad je Covic dobio sta je hteo pa nek izvoli.
      Dobro,da preformulisem.
      Ko mu je , sem u zadnjoj sezoni , dovodio igrace?

      Comment


      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
        Zar Dj Cooper nije u Gravelines? Kako da ga dovedemo? Ima izlaznu klauzulu ili šta?
        Milion puta odgovoreno, svega mi pinovacu na vrh teme.

        Ima izlaz i EL out u slucaju ponude Evroligasa

        Comment


        • Originally posted by Vlax View Post
          Pazite, mi smo se sad ratosiljali dugova i opet sastavili sasvim solidan tim, skroz po Radonjicevom ukusu. Ipak i pored toga Radonjic nije hteo da nastavi saradnju, sto implicira da je ocigledno bilo neslaganja sa Covicem i mesanja ili pokusaja mesanja u njegov rad.
          Radonjic nije hteo da nastavi saradnju i pored vise nego korektnog ugovora koji mu je ponudjen jer se uplasio gradjenja tima od nule,bez dve trecine nosilaca.On je stekao ime koje ce da naplati na sledecem poslu,a ova sezona sa skroz novim timom mu je bil previse riskantna jer bi u slucaju losijeg rezultata i njegova reputacija ispastala.

          Comment


          • Ja se nadam da smo odustali i od Gossa i Pullena.
            Goss ako bi dosao bas upitno bi izgledali, pitanje bi bilo sta sa toliko mladih igraca,a pritom nije ni neki atleta ili suter da moze da nadomjesti taj period prilagodjavanja u Evropu.
            Gonzaga je igrala timsku kosarku i zato su i dosli do finala, tu se niko nije izdvajao, bas kao mi prosle sezone.
            Tako da su malo izlizane price odveo Gonzagu u finale NCAA.
            Nije on toliko spor igrac kao sto ga je kolega Bobinator predstavio.
            Svakako da nije igrac za tranziciju, ali da je spor nije.
            Niko da spomene njegovu odbranu, po meni veoma dobar odbrambeni igrac, ima to kao brat Djenka osjecaj da ukrade loptu iz nicega.

            Pullen je druga prica i on se ne bih uklopio sada.
            Igrac koji se ne libi da sutne sa 9m, ima dosta divljanja u igri i on i ostatak ekipe se ne bih uklopili pre svega mlada ekipa nije za Pullena.
            U Himkiiju je izgledao gore nego u Cedeviti, dolazio pijan na treninge, preskakao ih, kasnio, plate su kasnile i unosio je negativnu atmosferu(izvor Edin Avdic).
            Jedino sto mu je prednost sut, iskustvo i ta lucidnost sa loptom.

            Ne pada mi niko na pamet koga bi mogli dovesti, moja zelja bi bio neki Daniel ali je on vec u Bambergu.
            Treba ocekivati nekog pleja iz dna Evrolige ili iz Njemacke ili Francuske, jedino mi je to logicno, posto je receno da centar i plej nece biti oba mlada igraca.

            Comment


            • Originally posted by Genije10 View Post
              Lesort ce biti sjajan. Uporedio bih ga sa Jangom. Strahovita fizicka snaga za momka od 21god. Zver.
              Gde nadje janga. On je kurac od igraca. Ciste fizikalije, talenat 0. U skupljim rosterima ima smisla. Ovako nisam bas siguran. Sad ja kenjam ali nije mi bas jang merilo

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                nije on za Mekela kriv, Radonjic je doveo Tompsona
                Nespretno sam se izrazio. Nije doveo Mekela, već tvrdoglavo ga forsirao i "verovao" u njega što je Čovića dovodilo do predinfarktno stanje. Mekelovao bi ga Čoks dok kažeš Gal.

                Comment


                • Prezivesmo nekako "ko nam dovede ovog Lesorta, jebace nas Partizan na suvo", sada cemo izgleda malo da se bavimo time ko dovodi igrace. Svaka je tema dobra, vazno je samo da nidje veze nema.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Pa kad su nas ovi sa tinjter najavama skroz uzbudili. Sad ce do jutra 30 tema da se prodiskutuje ovde. Ja predlazem da se vratimo na Radonjin racun za telefon.

                    Comment


                    • Budite me ujutru kad bude nesto..

                      D.J Cooper, Radičević
                      Feldein, Lazić
                      Dangubić, Dobrić, Kešelj
                      Pojačanje, Janković
                      Lessor, Bjelica, Jovanović

                      Đasvi mi se ova priča..
                      Last edited by Боги; 09-08-17, 00:03.

                      Comment


                      • Originally posted by Cold187um View Post
                        Dobro,da preformulisem.
                        Ko mu je , sem u zadnjoj sezoni , dovodio igrace?
                        Dejan Radonjic
                        Pa DR nije slusao Miska kada mu je ovaj prosle sezone sredio angazman u Baskoniju. Vec ga je odjebao. Priznao je to i Misko.
                        DR je oterao Rakocevica, Savovica, itd, itd
                        Nisi svestan koliko je DR tvrdoglav.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Milion puta odgovoreno, svega mi pinovacu na vrh teme.

                          Ima izlaz i EL out u slucaju ponude Evroligasa
                          Nisam video, nisam upamtio, kako god. Nzm zašto se uopšte razmišlja ako je ponudjen. Lik je imao 11, 2 asistencije prošle sezone u proseku i 13 poena.

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Budite me ujutru kad bude nesto..

                            D.J Cooper, Radičević
                            Feldein, Lazić
                            Dangubić, Dobrić, Kešelj
                            Pojačanje, Janković
                            Lessor, Bjelica, Jovanović

                            Đasvi mi se ova priča..
                            Znaci odustali smo od simanica?

                            Comment


                            • Originally posted by Cold187um View Post
                              Radonjic nije hteo da nastavi saradnju i pored vise nego korektnog ugovora koji mu je ponudjen jer se uplasio gradjenja tima od nule,bez dve trecine nosilaca.On je stekao ime koje ce da naplati na sledecem poslu,a ova sezona sa skroz novim timom mu je bil previse riskantna jer bi u slucaju losijeg rezultata i njegova reputacija ispastala.
                              Nije istina
                              Mnogo toga drugog je u pitanju.
                              Sutra cu vise o tome.

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Nisam video, nisam upamtio, kako god. Nzm zašto se uopšte razmišlja ako je ponudjen. Lik je imao 11, 2 asistencije prošle sezone u proseku i 13 poena.
                                Pa ima do onoga što je kankkunen napisao.. Valja i to pročešljati malo.

                                Comment

                                Working...
                                X