Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih da vam kvarim zabavu, ali utakmica je zavrsena jos sinoc i ne vidim nijedan razlog zasto pisete\trolujete ovde.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Držimo se za sada [emoji4] [emoji41]

      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
      Nebrušeni mozak

      Comment


      • insert lazakidaulanovasanapodu.gif

        Comment


        • Bukvalno volim Lazića, ne kao drag mi je igrač, kul što igra za nas, nego ga bukvalno obožavam.
          ...
          nohomo
          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

          Comment


          • Koliko mi se svidja ekipa samo da se uigraju. Mora biti neka akcija i za Feldina bez lopte.

            Comment


            • Gdje je Danga?

              Comment


              • Najviše sam se pribojavao Ulanovasa, jer je atipičan i fizički jači od naših trojki ...ali Laza ga je baš školovao u prvoj četvrtini (neka tako i ostane).
                Dobro se držimo.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Moraju najiskusniji neki doprinos da daju. Jedino Antić igra, Ročesti i Feldin ostali u svlačionci. Bjelica nije ni dolazio.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Skok nas ubija. Ubija
                    U prvoj cet su imali cak 8 vise

                    Comment


                    • Odbrana na iznimnom nivou. Sviđa mi se.

                      Uvezati Lazu i Lesora u odbrani je luđački, ovo je klinika što se tiče njih dvojice (osim ovog ispadanja sad Matiasa).

                      Comment


                      • Od Lazića moš da se naprave jedno dva-tri preozbiljna kapitena...
                        taj stav, koncentracija, agilnost i sada već savršena tehnika u odbrani
                        koja ni sudijama više ne ostavlja prostora za otimačinu.

                        Uzgred...potpisujte neku bogomoljku skakutavu da nam pokupi ove silne promašaje protivnika.
                        Nije fer...Žalgiris ladno po dva-tri šuta u jednom posedu.

                        Comment


                        • Bjelica večeras kao da je nenajavljen banuo na utakmicu pa mu glupo i ne bi baš da smeta.
                          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                          Comment


                          • Bjelica tako bane na svaku utakmicu.

                            Nije se još desilo da nam odbrana ne pukne na njemu.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Što Danguba ne igra?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Očito je povređen.

                                Kakva kolekcija gluposti u minuti, kuku & lele
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X