Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se mene tiče, Pero kada je ušao stabilisao je reket, zatvorio Milutinova koji je krenuo da siluje obruč, pripalio nekoliko trojki i postavlja igrače u napadu, dosta od njega. Za milka sam rekao da je on odigrao derbi i da je sada na Maldvima i ispija koktele (makar duhom), Jovanović mu pokazao kako igra visoki u reketu, na obe strane. Ročesti će isporučti svoje, ali je takođe nevidljiv u odbrani, i nekako nema asistencija. Dobrić i Radičević...i na tribinama mi je najjače bilo kada su počeli pičke Grobarske...lebe mekani a igraju Oli i CZv...odosmo u Honduras...
    Last edited by nebitan; 17-11-17, 20:53.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ovo za Woltersa se slažem, on bi bio idealan za Alimpijevića
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Radičević je kanta. Jovanović će biti zver ako nastavi progres. Ima ovaj tim potencijal, možda bi to neko drugi bolje utegao. Samo da je npr Volters umesto Radičevića bili bi 30% jači.
        Nama treba neko spolja ko zna sa loptom i sa nesto poena u rukama, sa takvim igracem bi bili i 50% jaci, jer ovako smo predvidivi za cuvanje, jos kad bi imali nekoga da nam da dubine u napada, bili bi ozbiljna ekipa.

        Comment


        • da, picke grobarske....priceless...

          kad bi se lessort i feldeine probudili, a roch i antic nastavili da sipaju....ko zna, mozda tesnije izgubimo nego sto sam mislio...

          da se ne zaj....mo, ovo je prilicno jednostrano i divlje, a odbrana je losa. vadi nas sut za tri i ovo malo od jovanovica. ako stane sut za tri, nazuljace nam dupe.

          Comment


          • Može da se napravi ekipa i jača nego prošle godine. Fali igrač na poziciji Dženkins ili Kinzi. Da izgrize odbranu, nekad i prevede, ubaci 10-15 poena.

            Comment


            • Mada je i Radičević za svoje standarde odigrao solidno, fluidniji je bio napad, imao je par finih proigravanja i samo jednu izgubljenu loptu
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • jel se meni cini ili je Milutinov za glavu visi od Jovanovica

                Comment


                • Mučno gledati

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Mučno gledati
                    gledali smo i gore. dizemo formu. mada, oly bas i ne zapinje punom snagom.

                    Comment


                    • Šta je ovo jebote

                      Comment


                      • Da ne znam da je ovaj Radičević igrao ACB ligu (čudim se uopšte,kako) bio bih ubeđen da je
                        došao iz neke Crnokose,Pančeva ili pak Vršca.Ovo što on isporučuje,ili bolje rečeno ne isporučuje
                        je već za analizu,šta se dešava sa mokom,ko mu je uzeo košarkaško znanje,i da li je neko drugi
                        ušao u njegovo telo i um?Koliko mi jalovo delujemo sa njim,to boli.
                        Kad budemo sa njim pravili + na terenu,treba to neko da notira.
                        sigpic
                        ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Šta je ovo jebote
                          na sta mislis?

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Mada je i Radičević za svoje standarde odigrao solidno, fluidniji je bio napad, imao je par finih proigravanja i samo jednu izgubljenu loptu

                            Comment


                            • Ovo bi moj trener bivši nazvao glupanderom.

                              Comment


                              • Bez odbrane nema šta tu da se igra. Ovo je isključivo problem trenera. Čoviću reaguj sine, zajebi sujetu.

                                Comment

                                Working...
                                X