Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Lazićeva igra u napadu se svodi na postavljanje blokova, jednom je prošlo drugi put su mu sudili faul
    Lazic je izuzetno limitiran igrac koji moze da bude koristan u sistemu! Posto je ovde ikakav sistem misaona imenica on je u napadu bukvalno igrac manje, posebno sto je posle povrede gde je i van suterske forme. Nazalost u odbrani ove god mnogo mu je tesko da odigra bilo sta posto ostala 4 igraca (ajde izuzimajuci Feldina) igraju totalno alibi odbranu, a Lazic pokusavajuci da krpi rupe lako dolazi do prekrsaja a to se i reflektuje i u velikoj nervozi samog Lazica.

    Comment


    • I sada mu na spoljnjim linijama Laza, Radičević i Kešelj, traumatična petorka, radčević dva ulaza popio dve banane i mislim da više neće ni do linije slobodnih bacanja da priđe, Laza van forme a Keš, hm...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Kad bi došli ispod -10 do kraja poluvremena...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Problem je što ne može ništa da se odbrani. A ne može čovek da kaže da njih hoće i da sve pogađaju, koliko ustvari ljudi lagano dolaze do koša u skoro svakom prodoru. Kao neki malo jači trening, tako deluje sa strane kad vidim Klejburna ili De Koloa u prodoru.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pokušavamo ispod koša, ali to baš liči na rudarenje
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Kako Hines udje tako krece skolovanje nase centarske linije i lagano se odlepljuju!

              Comment


              • Ili menjati trenera ili neka šok terapija, ipak je ovo koska za Alimpijevića mlada i neiskusna ekipa i on neiskusan, bezveze baš. Možda bi to neko drugi bolje utegao.

                Comment


                • Šteta što nismo iskoristili tri njihova promašena slobodna
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ipak na kraju kad se podvuče crta, neozbiljno od Čovića da stavi Alimpijevića. Mislim to nije prirodan sled u njegovoj karijeri, prvo pa EL.

                    Comment


                    • Prvo se samo šuta za 3, pa se onda samo ide ispod koša. Nikakav balans jbte. Ili silovanje jednog ili silovanje drugog. Ne mogu da se setim da li je bio neki poen na ulaz, ili ne daj Bože šut sa poludistance.

                      Tolika bezidejnost u napadu da je to strašno. A u odbrani još gore. Moglo je ovo da bude još gore...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • U indexnim poenima vode 63-15...mogu da napisem slobodno sramno poluvreme. Uzasno lako poentiraju, nama se sve svodi na sutu za 3pts bez plana B. Sa nekih 40% snage nas lagano rutiniraju, a kod nas osim standardnog Rocha i da kazemo Lesorta niko ni tunku zelje da pokaze da im je stalo.

                        Comment


                        • Sprdaju se sa nama. Koliko god mi bili novi, cela nasa petorka su iskusni EL igraci i prosto je nezamislivo da smo ovoliko bez ikakve ideje i u odbrani i u napadu. Ne mozemo se vracati sta je nekad bilo, pa nam je to alibi. Valjda je poenta da sa iskustvom od pre napredujemo, ne da se vracamo nazad.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Brte ovo je lajv tema
                            Jebiga zamjenio sam ove dvije preko telefona, tamo pisao za lajv a ovdje za opštu

                            Comment


                            • Nista,sutra ide covke na pink i kuka de smo bili 2011e,kako je radicevic novi teo,a alimpije fil dzekson samo im je potrebno vreme,ovo je novi ciklus!

                              Comment


                              • Ne znam zašto kukate. Minus 17 je odličan rezultat za poluvreme, kako smo igrali.

                                Comment

                                Working...
                                X