Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aj ne smarajte sa prozivanjem trenera odmah.

    Comment


    • Šutnuti Alimpija i vratiti Radonju.[emoji41]

      Comment


      • Odbranu igramo daleko od igrača, kasnimo u rotaciji, ispadamo nakon jednog pasa/driblinga...u napadu kada kreneš sa dva promašena "zicera" i 4 slobodna bacanja (ono ponovljeno bacanje ne računam) ne možeš bolji rezultat ni da očekuješ.
        Ko živi od šuta od šuta i umire.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Šutnuti Alimpija i vratiti Radonju.[emoji41]
          Ko zna gde je on izgubio mu se trag
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Odbranu igramo daleko od igrača, kasnimo u rotaciji, ispadamo nakon jednog pasa/driblinga...u napadu kada kreneš sa dva promašena "zicera" i 4 slobodna bacanja (ono ponovljeno bacanje ne računam) ne možeš bolji rezultat ni da očekuješ.
            Ko živi od šuta od šuta i umire.
            Ово мене и највише плаши. Не причам за ЕЛ јер ту немамо шта да тражимо у борби за топ8 него за АБА лигу па потенцијално и КЛС. Ја нисам импресиониран стотком против Партизана јер смо примили 84 поена. Мора одбрана да се дотера, једноставно МОРА.

            Comment


            • Rakijica popijena, prvo poluvreme zaboravljeno. Hajde da ih *aramo [emoji41][emoji847][emoji3]

              Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
              Nebrušeni mozak

              Comment


              • Mec u skladu sa nasim ambicijama u evroligi, bez nerviranja, vazno je u abi izboriti domaci teren.

                Comment


                • Fali Pero, a u ovom sistemu igre se velika razlika lakše stiže nego u dužoj i sporijoj igri, i to budi određenu nadu, čak -14 nije nešto previše.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Neko je nekoga šamarao u svlačionici, energija kojom su izašli sa terena i ova sada su nebo i zemlja. Sad mogu i da izgube samo da ovako igraju do kraja

                    Comment


                    • Šteta za one promašaje Bjelice
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sad je momentum.

                        Comment


                        • Kakva kontra...

                          Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                          Nebrušeni mozak

                          Comment


                          • E jbg,da smo iskoristili ovu kontru bili bi na samo -4.

                            Comment


                            • Duvaj ga Nedovicu!

                              Comment


                              • Au au,sta je Dangubic upravo bacio?! pa decko...

                                Comment

                                Working...
                                X