Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Bice ovo sve dobro, samo me uzasno nerviraju ova iskakanja.

    Comment


    • #32
      http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/5253-KK-Crvena-Zvezda-2017-18-live

      Jel sutnuo Feldin bar jednu?

      Comment


      • #33
        Odbrambeno posebno u zastiti obruca vrlo tanko. Ova iskakanja, udvajanja, gubljenja u rotacijama jaci timovi ce brutalno kaznjavati.
        Skokovi 14-11 za nas.

        Comment


        • #34
          Pa imamo vec temu...no je trebalo otkljucati...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • #35
            Raduje me i Dangubinih 7p [emoji6]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #36
              Daj Antica

              Comment


              • #37
                Ako se po prvom poluvremenu prve tekme liga poznaje, igramo prošlo_sezonsku odbranu.. Alimpije šmeca, Kešelj u FMP.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Pa imamo vec temu...no je trebalo otkljucati...
                  Кад Боги закључа, ко Радоњин дифенс!

                  Comment


                  • #39
                    Vec vidim da ce za Matiju biti rezervisana vecina top 10 poteza lige...iz nedelje u nedelju...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • #40
                      Dobicemo ubrzo odgovor koliko ove godine moze Danga, po ovoj tekmi deluje da ce dobijati loptu u ruke da kreira iz ceonog pika ili izolacije.
                      Igra na Milka ce u ABA prolaziti (dok ne naleti na Novicu).
                      Plejevi odlicni. Rocesti klasa.
                      Jovanovic moze na ovom nivou ocigledno. EL tesko. Odraz ne postoji, mora ce mnogo bolje da gradi. Mnogo glupih faulova visokih, neiskusni smo.
                      Postajem polako zabrinut vezano za Jankovica i Feldina (zabrinut, a prva tekma, idiot klasicni).

                      Comment


                      • #41
                        Meni se ne dopada sto je Feldein neupotrebljen

                        Comment


                        • #42
                          Za prvu utakmicu više nego dobro ... Lesor odskakuta u svačionicu kao zečić
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • #43
                            https://twitter.com/ABA_League/statu...69433871470592

                            lesorova kucanja
                            Last edited by NateHuffman; 01-10-17, 21:59.

                            Comment


                            • #44
                              Matija po stepenu napaljenosti...Stimac 2.0......taj kad izadje u punu Arenu...prokljucace mu krv...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • #45
                                Rocesti macka, Lesor zivotinja...

                                Treba napraviti koju izolaciju za Jankovica,a on da naravno primi loptu negde na 45 stepeni van 6.75...

                                Comment

                                Working...
                                X