Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko ću samo biti srećan kada štetočina napokon odgmiza iz kluba.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Da se sada skupi pet ljudi sa foruma odigrali bi bolju odbranu od ovog jada. Deset puta sam čovek pod košem. Bruka, sramota.
      Je l' ti znaš šta je sramota?

      Gubiti 13 razlike od Baskonie na poluvremenu u Španiji za mene nije sramota.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Je l' ti znaš šta je sramota?

        Gubiti 13 razlike od Baskonie na poluvremenu u Španiji za mene nije sramota.
        Primiti 53 poena za poluvreme jeste sramota.

        Comment


        • Rezultar je joa i odlican. Mogli smo i bolje da prodjemo iako igramo ocajnu odbranu.

          Comment


          • Pa s obzirom kako ne igra zvezda odbranu 13 razlike je super...al odbrana jeste sramota,

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Je l' ti znaš šta je sramota?

              Gubiti 13 razlike od Baskonie na poluvremenu u Španiji za mene nije sramota.
              Sramota je da stetocina igra u ZVEZDI.

              Comment


              • U 1/4 smo bili očajni, u drugoj smo praktično bili egal.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Prva rečenica ti je ogromna glupost. Enis je veoma dobar igrač.
                  Divljak, on daje ali ostali statiraju...dzabe kad tim ne funkcinoise..itd..ne mislim da ima kvalitet za EL..za nesto ozbiljno..ok da kos ali nije game changer a nikada nece ni biti..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Bjelica ima prosečan index 10 u EL i oko 12 u ABA ligi.

                    Znači nije štetočina. To što je u očajnoj formi nije razlog da se nipodaštava. Možda on igra ispod očekivanja i odnos cena-učinak nije povoljan po Zvezdu, ali smatrati ga štetočinom je ludost.

                    Comment


                    • Pogresno je ovo.
                      Ne mogu igraci minutazu da traze kroz igru u napadu. Mora im se usaditi u glavu da je pristup, odbrana ono bez cega nema igre.
                      Alimpijevic bar za sada na tom planu nista nije uradio.
                      Nije problem ova razlika ali ponasanje igraca, stav, greske u odbrani, 53 poena je vrlo lose.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Je l' ti znaš šta je sramota?

                        Gubiti 13 razlike od Baskonie na poluvremenu u Španiji za mene nije sramota.
                        Dal se zajebavaš? Kad si zadnji puta video ovakvu promenadu pod našim košem? Nedostaje samo kafu i slatko da im posluže.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Divljak, on daje ali ostali statiraju...dzabe kad tim ne funkcinoise..itd..ne mislim da ima kvalitet za EL..za nesto ozbiljno..ok da kos ali nije game changer a nikada nece ni biti..
                          Covek ima 2 as i 2 promasaja iz igre.
                          Odlicna igra

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Dal se zajebavaš? Kad si zadnji puta video ovakvu promenadu pod našim košem? Nedostaje samo kafu i slatko da im posluže.
                            Recimo prošle sezone protiv Efesa u gostima.

                            Comment


                            • Zasto Rocesti cuva Bobou????????

                              Comment


                              • Eto, lepo što si se setio te sjajne utakmice.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X