Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Radičević.

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Gledam Ročestija (nije da ga nisam gledao ranije, ali ne u ovom svetlu) i pitam se da li je lik uopšte plej? Ovo što on igra kod nas je klasičan bek šuter koji ume da kreira za sebe, pa ne koristi blokove saigrača ili uigrane kretnje ostatka tima da bi imao prostor za šut.
      reklo bi se da imas problem sa gledanjem ili razumevanjem kosarke ako ti je rocesti ovde problem
      on nam je trenutno pola ekipe
      i ne da je plej nego je madafaka plej

      Comment


      • Radičević pas bez gledanja

        Comment


        • Ali Branko kad izrotira i stane kao zid a centar se samo odbije. Dobro dosao nazad Lazo.

          Comment


          • Milko faking Bjelica

            Comment


            • #tb...da oteramo i ovog Jankovica, pojma nema... Ko je sledeci za "mekelovanje" da uplatim singl sledecu utakmicu na plus poena...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Kolko pljujemo Milka ocekujem dobar plus protiv Zalgirisa.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  #tb...da oteramo i ovog Jankovica, pojma nema... Ko je sledeci za "mekelovanje" da uplatim singl sledecu utakmicu na plus poena...[emoji3]
                  Keselj[emoji51]

                  Comment


                  • Najbolja stvar ove sezone će ja mislim biti Dobrić. Lik je pred kraj prošle sezone pokazao da ume da sasipa blizu ili preko 20 poena. Pokazuje i sada da ume da igra košarku.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Milko faking Bjelica
                      A zašto ne igra večeras?


                      Jel on u drugoj god. ugovora sem 350K ima i zagarantovanih 30 min.
                      koliko god kanalio ekipu???

                      Momak je komičan.Za ove pare za koje igra mogli smo eku zverinu dovesti da bas brani pik i skače.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Keselj[emoji51]
                        E njemu i ja mislim da nema pomoci..
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Sreća naša što oni ne znaju !

                          Comment


                          • Neki pigmejac po visini Betl iz Olimpije kupi nam jebeni skok u napadu.Ludilo.
                            Ovo iskakanje u svakom ,ali vas svakom napadu protivnika,usled neuigranosti
                            poklanjamo protivniku poene deluje jako smešno.

                            Protiv ovih indijanskih ekipa to moze proci nekaznjeno u EL ima da nas satiru.
                            sigpic
                            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                            Comment


                            • Auuu evo Bjelice.

                              Comment


                              • Jos jedna pobeda....bravo momci, bravo Alimpije...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X