Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Ligue 1 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona Ligue 1 2017/18

    Odobreno je da Klaudijo bude novi trener Nanta. Neka mu je srecno.

  • #2
    Ide Zermen u Marsej, sto bi moglo da znaci da Mbape ostaje i sledece sezone u Monaku

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        Marseille have completed the signing of Luiz Gustavo from Wolfsburg on a 4-year deal for £7m.

        Comment


        • #5
          Marco Verratti's agent Donato di Campli: "PSG told me moving Verratti to Barcelona would be like taking Totti away from AS Roma." (CdS)
          Donato di Campli: "Marco Verratti is like a prisoner of the Emir (of Qatar)." (CdS)
          Aha, zatvorenik koji je nema ni godinu dana potpisao novi ugovor. Ovi fudbaleri ili su najveci degeni na svijetu ili licemjeri, trece nema.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Ako hoce da ide treba ga pustiti, ali nece dozvoliti onaj predsjednik PSZ-a da ode. To ce preci na licni nivo.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ognjen View Post
              Ako hoce da ide treba ga pustiti, ali nece dozvoliti onaj predsjednik PSZ-a da ode. To ce preci na licni nivo.
              Kako su zli taj predsednik PSZ-a i Vengerica sto kvare srecu toj deci da ostvare svoje zivotne snove za koje nisu ni znali pre godinu dana

              Comment


              • #8
                Ne, ne.

                Ja sam misljenja da igrac treba da ode ako on to hoce, ako zvanicno i direktno trazi da ode treba ga pustiti. Nebitno ko je, Mesi ili Verati.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Ognjen View Post
                  Ne, ne.

                  Ja sam misljenja da igrac treba da ode ako on to hoce, ako zvanicno i direktno trazi da ode treba ga pustiti. Nebitno ko je, Mesi ili Verati.
                  Ma moze da trazi i zvanicno i nezvanicno. Ako nesto ne zelis da radis, onda se ugovorno ne obavezujes da ces to uraditi. Idi ti uzmi kredit u banku, pa kada dodje vreme da ga vratis sa kamatom, e ti se predomisljaj. Ne ide to Ognjene

                  Taj agent bolje neka kaze koliko mu klijent zatvorenik zaradjuje i koliko je dobio za potpisivanje novog ugovora, pa da slobodni ljudi mogu da uporede sa svojim zaradama.

                  Comment


                  • #10
                    Promasio si poredjenje Princoni, i to debelo promasio. Nemoj to da radis, samo sam sebi rusis reputaciju.

                    Ne trazi on da ode za dzaba, vec taj koji ga hoce ce platiti debelo. Potrebno je da PSZ pristane na pregovore.

                    Uglavnom, pod ovim da treba pustiti igraca ako on to hoce prvenstveno mislim na to kada igrac trazi da napusti klub i pored toga sto si pokusao da ga ubijedis da ostane i predstavljanja projekata koji obecava.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ognjen View Post
                      Promasio si poredjenje Princoni, i to debelo promasio. Nemoj to da radis, samo sam sebi rusis reputaciju.

                      Ne trazi on da ode za dzaba, vec taj koji ga hoce ce platiti debelo. Potrebno je da PSZ pristane na pregovore.

                      Uglavnom, pod ovim da treba pustiti igraca ako on to hoce prvenstveno mislim na to kada igrac trazi da napusti klub i pored toga sto si pokusao da ga ubijedis da ostane i predstavljanja projekata koji obecava.
                      Nisam ja promasio nista. Gadjam pravo u centar .

                      Seika ne zanima novac Barselone, on ga ima dovoljno . I nema potrebe niko Marka u nista da ubedjuje jer je on vec svoj potpis stavio na visegodisnji ugovor i sada je u obavezi da izvrsi ono na sta se obavezao svojevoljno kao poslovno sposobna osoba, kao i sto je PSZ spreman da ispunjava svoje obaveze iz ugovora
                      Last edited by Lion; 07-07-17, 14:38.

                      Comment


                      • #12
                        Iz ovog razloga ja zastupam svoju poziciju da u zivotu ne namjeravam da potpisem ugovor duzi od godine dana.

                        Ja se ne namjeravam obavezati nekome na duze vrijeme, jer prije svega ne znam kako cu da razmisljam za godinu dana, a pod dva ako ja budem radio kvalitetno imam vise prednosti u pregovorima za novi ugovor.

                        Ovi sto potpisu ugovore na 6 godina, sami su krivi.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Princoni View Post
                          Nisam ja promasio nista. Gadjam pravo u centar .

                          Seika ne zanima novac Barselone, on ga ima dovoljno . I nema potrebe niko Marka u nista da ubedjuje jer je on vec svoj potpis stavio na visegodisnji ugovor i sada je u obavezi da izvrsi ono na sta se obavezao svojevoljno kao poslovno sposobna osoba, kao i sto je PSZ spreman da ispunjava svoje obaveze iz ugovora
                          Onda vjerovatno ne bi bilo uobicajenih transfera vec bi igraci prelazici u druge klubove tek kada im istekne ugovor. Jbg, moras do kraja odraditi ugovor, obavezu do kraja izvrsiti.

                          Stvarno ne vidim poentu ovoga sto pises. Kakve sada veze ima da li nekome trebaju pare ili ne? Pa ne desavaju se transferi zbog toga jer nekome trebaju pare pa igrac prelazi u drugi klub da ucini nekome uslugu i spasi ga finansijske krize a ne izmedju ostalog sto i on to zeli.

                          Neka Veratija u PSZ-u, dobro je imati igraca u timu koji nema motiva i zelje da igra za isti.

                          Moja prica se zasniva sa fudbalskog aspekta i same atmosfere u ekipi u pogledu osvajanja trofeja i sto boljih rezultata.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Ognjen View Post
                            Onda vjerovatno ne bi bilo uobicajenih transfera vec bi igraci prelazici u druge klubove tek kada im istekne ugovor. Jbg, moras do kraja odraditi ugovor, obavezu do kraja izvrsiti.

                            Stvarno ne vidim poentu ovoga sto pises. Kakve sada veze ima da li nekome trebaju pare ili ne? Pa ne desavaju se transferi zbog toga jer nekome trebaju pare pa igrac prelazi u drugi klub da ucini nekome uslugu i spasi ga finansijske krize a ne izmedju ostalog sto i on to zeli.

                            Neka Veratija u PSZ-u, dobro je imati igraca u timu koji nema motiva i zelje da igra za isti.

                            Moja prica se zasniva sa fudbalskog aspekta i same atmosfere u ekipi u pogledu osvajanja trofeja i sto boljih rezultata.
                            Tvoja prica se zasniva na tome da predstavis ugovore kao neku deciju igru u kojoj mozes da kazes danas hocu, a sutra necu i nikom nista. Uozbilji se, Ognjene

                            Klub ce prodati igraca kada se volja i kluba i tog igraca usaglase po tom pitanju. Isto se u praksi desava da klub hoce da proda igraca, a igrac ne zeli da napusti klub zbog plate, eto ti poslednji primer De Celjea i Juventusa.

                            Ako Verati nema motiva moze biti izbacen iz prve ekipe, pa za pet godina ili koliko vec moze lepo kao slobodan igrac da se vrati u svoju Peskaru jer ne verujem da ce ga Barsa hteti tada, a PSZ moze da osvaja domace trofeje i bez njega

                            Comment


                            • #15
                              Ma najveci paradoks je potpisati ugovor na milion godina jer si tada htio povecanje plate i sad odjednom eto ja bi isao...on ako ostane igrace i to za sve pare

                              Zamisli sada njemu dozvole to i jos par igraca samo kaze eto i mi bismo da idemo
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment

                              Working...
                              X