Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ligue 1 2017/18



    2017/2018

  • #2
    Veliki je Bielsa, kakva igra Lillea, uzivam samo tako, a gledam ih 25 minuta

    Nantes ispada ako prevara ne dobije otkaz do novembra, 100 %
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #3
      Sjajan LIlle stvarno, ja gledam zbog kladze ali su me kupili, kidaju samo tako
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #4
        Очекујем победу Лиона вечерас.

        Comment


        • #5


          21, penzija......

          Comment


          • #6
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pa to jeste sto je meni bilo nazamislivo,prvo Barsin drugi najbolji,a ovo je pljuska Realu po meni direktna(iaoko nije njihov igrac),nadam se samo da se nece vaditi da nisu bili zainteresovani...

              Comment


              • #8
                Pa nece valjda sve na kraju uzeti? Vidim da se pise po Arsenalovoj temi (ako nije fake) da je Sancez u Parizu.
                Mnogo je kume...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #9
                  Originally posted by 61563 View Post
                  Pa to jeste sto je meni bilo nazamislivo,prvo Barsin drugi najbolji,a ovo je pljuska Realu po meni direktna(iaoko nije njihov igrac),nadam se samo da se nece vaditi da nisu bili zainteresovani...
                  Vec peru obraz, tako nisu bili zainteresovani i za Pogbu zbog plate kao, pa posle Pogba rekao mogao sam da odem u Real ili Barselonu da sam htio, ponude su bile na stolu.

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Mbape je zavrsen ocekuje se promocija sutra,u Sanceza sumnjam,nisam citao sta su pisali...al ne verujem iako bi ja voleo da on ode odande bilo gde,samo da ode.

                    Iako na kraju bude odlazio najblizi je on meni omiljenom Pepu, al nek nek ode i tamo


                    Mene sad najvsei zanima gde ce ovi njihov da kazem ,ok igraci, al daleko od ovih,koji pristizu,a morace da prodaju bar 4/5
                    Last edited by 61563; 13-08-17, 12:33.

                    Comment


                    • #11
                      Neymar gol



                      Neymar asistencija

                      Last edited by Rossonero; 13-08-17, 23:06.

                      Comment


                      • #12

                        Comment


                        • #13
                          A i brišu klipove sa Youtuba, ne može se gore navedeni ni jedan otvoriti.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #14
                            Kakva asistencija Gezala.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • #15
                              Moze kapiten Lyona i slabijom nogom s centra, moze, sto da ne
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X