Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    FFP

    Spoiler


    Comment


    • #32
      Leaked photos. Bye - bye Mbappe.



      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #33
        Sad sam i ja ovo video, Joveta novi Mbape
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • #34
          Keita Balde novi igrac Monako 25m + 5m eura u bonuse. Odlican posao za Monako.

          Comment


          • #35
            Čeka se Mbappe.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #36
              Uf uf Falkao, Jovetic, Germain, Keita i ako ostane Mbape pa to je kidanje u najavi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Originally posted by bice View Post
                Uf uf Falkao, Jovetic, Germain, Keita i ako ostane Mbape pa to je kidanje u najavi.
                Ma bice oni dobri i bez Mbapea koji realno 99% nije tu sad moze i Lemar da ode kad je dosao Balde,rade odlicno

                Comment


                • #38
                  Tanka je njima odbrana, tu moraju da se pojacaju.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Mbappe je svoju pricu u Monacu zavrsio.

                    Zao mi je sto ostaje u Francuskoj.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by bice View Post
                      Tanka je njima odbrana, tu moraju da se pojacaju.

                      Ne mogu se sloziti, ali nikako.

                      Sidibe je, meni bio najbolji bek u Evropi prosle godine, ali eto ako nije najbolji bio je u top 3 sigurno, Glik jos od vremena u Torinu doktorira, a u Monacu je dosao na jedan novi nivo, fantasticno nesto. Jemerson nije bas na tom nivou, ali i on je sasvim ok. Eh sad, Mendy je otisao, to je svakako gubitak, ali mali Kongolo je stigao, koji se jos nije uklopio, ali opasno je talentovan i morat ce doci na svoje kad tad. Ne bih rekao da im nesto fali, ali ako i ove godine uspiju nekim cudom zavrsiti ispred PSG-a onda gospodin Jardim treba biti proglasen za najboljeg trenera svih vremena, istog trenutka .

                      Jedina stvar koju ce Monaco morati uraditi je dovodjenje jednog zadnjeg veznog ako Fabinho ode. Moutinho je doktor fudbala, od Tielemansa ocekujem da bude jedan od najboljih igraca svijeta za koju godinu, ali ipak to nije dovoljno defanzvino dobro ako bi njih dvojica cinili tandem na sredini ..

                      Mislio sam da ce Marseile da se tuce s Monacom za drugo mjesto, ali u nedjelju su mi rekli da od toga nema nista, iako Marseille nije bio ni blizu kompletan, ali opet jbg.
                      Last edited by Dale; 29-08-17, 17:16.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by bice View Post
                        Tanka je njima odbrana, tu moraju da se pojacaju.
                        Da slazem i mislim da ih je to kostalo najvise i prosle godine u LS Jamerson nije taj top kvalitet brazilca a Glik pogotovo,ali ocigledno oni forsiraju/trener vise ka napadu,i ne mislim ja da ce osvojiti titulu ,al nece biti na vreca za udaranje ni u LS iako su sve zivo najbolje prodali i obaj levi bek/stoper iz Fejnorda je skroz korektan igrac,i imaju Jorgea mladog ekstrtalentovanog brazilca na DL, rade super

                        sad videh Daletov post i u sustini se slazemo sve ,Sidibe top DR sveta,sem oko Glika mislim da je prespor a partner mu Jamerson nije isto WC da to nadomesti,tu sam ja mislio na odbranu pre svega,na stopere, bekovi su ful
                        Last edited by 61563; 29-08-17, 17:18.

                        Comment


                        • #42
                          @Dale

                          Vidis li Rudija u top3?

                          Comment


                          • #43
                            Apsolutno Rosso.

                            Lyon je izgubio bas previse, prodao je sve najbitnije igrace osim Fekira, a zamjene koje su dovedene prema mom misljenju nisu adekvatne. Vjerujem da ce trpati i davati dosta golova, ali mislim da ce i primati bas dosta ( ono protiv Bordeauxa i prokockanih 3-1 ide u prilog tome ) .

                            1. PSG
                            2. Monaco
                            3.Marseille
                            4. Lyon
                            Last edited by Dale; 29-08-17, 17:23.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #44
                              Ja vidim veliku bitku izmedju njih i Lyona, a usudjujem se reci da ce Lyon biti ispred njih, iako su prodali najboljeg igraca.

                              Nemam neko povjerenje u Rudija, neka me demantuje.

                              Comment


                              • #45
                                Moguce je, ali ja Marsellieu ipak dajem prednost zbog odbrane i veze, tu mi je bas ogromna razlika u Marseillevu korist.

                                Vidjet cemo, bit ce zanimljivo
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X