Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da ce on otici u Real, ali sve cemo saznati vrlo brzo posto ce svi zeljeti sto prije da odarade posao oko transfera, a Englezi posebno, Dzan je vec sve zavrsio sa Juventusom, ocekujem da Real vec do sredine jula dovede jednog od Azar/Salah i jednog od Kurtoa/Alison
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Uopste nije sramna sezona, drugo mesto 81poen, bezveze izgubljeni mecevi WBA/Brighton i da je to dobijeno to bi bilo 87poena sto bi bilo dovoljno za titulu u 99% slucajeva.

      Uostalom mnogo ste vi razmazeni mada mogu to i da razumem, sto bi djoni rekao "čini mi se rođače da je standard pokvario ljude jedu govna i sanjare"

      Ne mislis valjda da ce Junajted svake godine osvajati trofeje, i da ce uvek sve biti bajno i sjajno, ne ide to tako druze.
      Je.. mi se za trofeje ali kad je igra 0 onda makar taj trofej nek zamaskira ovu tug, jad i cemer kao prosle sezone.
      Nista bolja igra nije bila.
      Ovo sto si danas gledao mi igramo 5 godina ovako. 2 pod Portugalcem, 90% utakmica ovako djeluje.

      Igramo defanzivno? Okej, igraj onda tu jebenu defanzivu kako treba. Ovo je DDG i odbrana koja se vuce na njegova ledja godinama.





      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Previše bi bilo za apetite Čelsija da Azar i Kurtoa napuste Stamford Bridž. Još ako se doda neizvesna sudbina Vilijana eto problema.
        Mada je Roman finansijski mogul koji ako ima ambicije, a sigurno ima, može pazariti ozbiljna fudbalska imena.
        Čak se posle dobijenog finala ne bi smeo opkladiti da Konte 100% sigurno napušta London.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Real je podvukao Azara i to je gotova stvar.

          Salah ostaje u Liverpulu.

          Comment


          • Junajtedu je bolje da zavrsi sa Murinjom i uzme Kontea ako vec ide iz Celzija. Obojica su dosli pre dve sezone. Za te dve sezone Konte je uzeo ligu i kup. Murinjo za dve sezone uzeo nebitan miki maus kup i ligu evrope u kojoj i nije imao ozbiljnu konkurenciju. Uz sve to kada se uzme u obzir i koliko se Konte pitao oko transfera, a koliko Murinjo i koliki je bedzet imao, nesumnjivo je Konte bolja opcija. Jedini neuspeh Kontea je to peto mesto u ligi ove sezone, ali Murinjo je bio sesti prosle sezone.

            Comment


            • Nadam se da ima nekog iz uprave da Murinju u četiri oka spočita kako ovo ništa ne valja. Uložena značajna sredstva a igra KRŠ. Još smo mi dobro i dogurali kako je sve to izgledalo.
              Morao bi se Žoze zapitati dokle ovako? Strpljenja ima ali vrlo brzo će aplauzi zameniti negodovanjem i zviždukom.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Konte ostaje u Čelziju i ima da napravi ekipu samo tako.

                Ovo mu je bilo ili ili.

                Comment




                • Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by dekinjo
                      Zašto neprijatelju deliš savet? I to dobar savet.

                      Ja želim Unitedu još bar 10 godina pod Mouom.
                      Zato sto sam dobar covek, humanista i filantrop

                      Comment


                      • Not bad.

                        This is the first time in Jose Mourinho's managerial career that he has failed to win a trophy in his second season at a club.

                        Comment


                        • Arigo Saki se svojevoljno povukao iz fudbala sa... 50... tako nešto.

                          Nije hteo da se menja, svoj pristup, a igra se promenila.

                          Rossonero ti ćeš znati bolje.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni. View Post
                            Zato sto sam dobar covek, humanista i filantrop



                            Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Arigo Saki se svojevoljno povukao iz fudbala sa... 50... tako nešto.

                            Nije hteo da se menja, svoj pristup, a igra se promenila.

                            Rossonero ti ćeš znati bolje.
                            Marko,
                            Ne moze bas svaki bit Arigo Saki ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Malopre gledao neku izjavu jednog navijaca Junajteda. Pricao je pola sata, vidi se da je covek nezadovoljan, ali je sve to manje bitno. Ono sto je bitno je njegova kljucna recenica, koja zvuci ovako u slobodnom prevodu:
                              "Samo da pobedimo (po cenu lose igre) to nije dovoljno za nas. Jednostavno nije dovoljno. Srecni smo svi kada se pobedi, ali to jednostavno nije dovoljno za nas. A u koliko jeste, onda mi nismo klub koji mislimo da jesmo."
                              Ovo boldovano, oslikava najbolje ono sto masa navijaca Junajteda misli.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Rekao je Grejem Sunes, legenda Liverpula koliko mu je bio čudan i nestvaran osećaj kada se na OT United posle gola branio i igrao kako nikada nije to video.

                                Čovek u šoku bio... onako žalio za starim dobrim vremenima...

                                Na ostrvu se uvek igrao fudbal pa šta bude.

                                Zato PL i jeste najpopularnija.

                                Ljudi hoće da vide da United igra fudbal. Rezultati će doći.

                                Comment

                                Working...
                                X