Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Inace,Rebron igra za Efes na pripremama, verovatno sto im fali igraca, ali ..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ovaj na vrhu strane sa Marakane u Ljubljanu
        Kakav par nekretnina ce to biti Cirbonja-Stipanovic

        Comment


        • Gudura debitovao ..8pts 2 skoka , 2as za 20 min

          Comment


          • Comment


            • Zanimljiva vest nam stiže iz košarkaškog kluba Melburn Junajted. Ta ekipa je potpisala dvojicu igrača koji su zanimljivi našim ljubiteljima košarke. Za ovaj tim potpisali su Kvinsi Miler i Entoni Braun koji su se priključili ekipi u Los Anđelesu.
              Nccc losmi zabusavas.... mora da si zadremao pa nisi stigao da ispratis Melburn Junajted. Ili se mozda termin preklapa sa drugom spanskom ligom pa nisi mogao.

              Comment


              • http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...Pxv2_EPvn8DHeU

                Lep intervju Ozma sa Risticem koji je trenutno MVP VTB lige
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment





                • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...Pxv2_EPvn8DHeU

                    Lep intervju Ozma sa Risticem koji je trenutno MVP VTB lige
                    Duva oko njega u reketu kao vetar na Kosmaju, a drugo igra u Astani koja igra NBA košarku, dva dodavanja u napadu plafon i igrač rešava. Tako je bar izgledalo u meču sa CSKA gde je ta Astana primila 104 poena, od toga više od pola iz reketa.

                    Ali da dečko ima tehniku za centra, ima, školovan čovek, sad što je onako sav trapav i nekako nejak, je šesto.

                    Kad bi mogli da spojimo Odžoa i Ristića u jednog čoveka, to bi bio čovek među top10 centara na svetu.

                    Comment


                    • Covek je dao 22p i imao 10sk, izgubili su 104-91..sto znaci da su dali17p vise od KKCZ a primili svega 4 vise, sa tim da u timu imaju pet stranaca, ali je tek sad potpisao Florence, nama poznat. Imali su dva Hila, Ristica i Klarka...da tu racunas pet Kzahstanaca koji ne znaju da hodaju...optimalno da odigraju dobru sezonu je 6 stranaca..tj 6+6...

                      Ristic nije neko ko je dobar u odbrani, odbrani obruca ali je izuzetan napadac i zna da skoci. Khimkimu nudi ogroman ugovor, nas je odbio da se vrati. Stvar je bila sto ga Tomic nije vleo i nije mu pruzio sansu. Ima meku ruku, pametan je, jes slabija odbrana ali Boze moj.

                      Lako smo ga se odrekli, bukvalno bez date sanse.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Gledao sam taj meč, igrao da CSKA prebacuje granicu, bilo na SK, osetio ga Itudis i samo terao ove da guraju pod koš, kad god je Astana prilazila ili pokušavala bar da se primakne rezultatski, sledeća tri napada su išli lopta u obruč i onda Kufos ili Vojtman okrenu Ristića za sigurne poene.

                        No treće, evo sad razmišljam, menjao bih ja Ristića za Odžoa bez da se zamislim.

                        Comment


                        • Pa kad su imali 4 igraca, napadas onog ko igra cak 36minuta taj mec i kojiim je utrpao 22p..Nije on dobar defanzivac, ali ko je Odzo...Rista ima bolju karijeru u NCAA, imace i ovako...mlad je jos jbga..lako se odricemo mladih igraca. Nije ne znam sta, ali ima kvalitet...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Nisam znao da je Milivoje Lazić trener juniora Partizana.

                            Comment


                            • Skoro postavljen, nema mesec dana... mislim ni toliko.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne znam sto bi ti ovde verovali na rec, ali ajde da si u pravu. Cudno da ga nisu dovli onda, to je bas minus tvojoj teoriji ali nek budes tu u pravu. Dejo moz i da odbije neki klub, sto bi uzeo klub koji sledece godine verovatno nece igrati EL? Po meni,on bi mogao u Spaniju mesto Ivanovica u Baskoniju, takodje mislim da nijeiskljucen i Zalgiris ako Saras ode a otice ove godine, to bih licno ja voleo. Ono sto je nerealno jeste da nasledi Zoca na klupi Fenera. Bice tu timova uzeti, mozda Oly,Milano,PAO zavisi ko ostane.

                                Paskval u Rusiji je ocajan posao za njega i pad reputacije...Sto se Tomica tice, ne znam ali ne verujem da je uticala ''ponuda'' Olia...Imas ugovor,to se ne radi i cini mi se da je Dejo imao slicnu ponudu Baskonij...i isto pristao po vama i nije otisao.

                                Mene zanima sta vas tera tj tebe da pljujes svakog ko nece da radi sa covicem? Kad ga ''napadas'' to bude cinicno...nema potrebe, svi ovde znamo sta i kako....

                                Ja ovde na napisem ponovo, NEBOJSA COVIC je kriv za ovu sezonu, bez cinizma ili ironije. AKo ne razumes ili si nepismen ( Dekard neka da ocenu) pa ne razumes sta sam napisao onda ti stvarno ne mogu pomoci.

                                Radonjic je napustio KKCZ po isteku ugovora i nije zeleo da ostane. NIJE OTERAN IZ ZVEZDE.

                                Sve te klubove koje si naveo su iznad ranga Radonjica i dzabe mu dajes na znacaju da ce ga ti klubovi uzeti. Da je usao sa Bayernom u top 8 makar jednom sa budzetom od 25 miliona pa da te gazde razmisle. Mozda Baskonija ali cisto sumnjam.

                                Buducnost, Mornar, Sutjeska ako udje u ABA 2 ili ako dodje njegova SNS ekipa u KKCZ su mu buduci klubovi.
                                Last edited by Šarac; 28-02-20, 23:39.

                                Comment

                                Working...
                                X