Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Heh
    Imam i ja kolekciju utakmica na HDD
    Plus znam da se zablesim na YouTube pa gledam bestoff
    Markusovih 17 u nizu sam gledao nebrojeno puta

    Comment


    • #62


      BRATINA!!!

      Comment


      • #63
        Kontam da misli na lepsu polovinu...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • #64
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #65
            Khm, Teo nije nikad igrao u Zvezdi a da, Divac jeste
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • #66
              Mislim zar postoji neka nedoumica
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #67
                da se promeni naslov teme u "bivši i budući" igrači zvezde ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • #68
                  Brat

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #69
                    povredi se zesce Kuzma jbg... samo da nisu prednji ukrsteni.

                    Comment


                    • #70


                      Just to remind some ⚪️⚫️ team mates where im from

                      Comment


                      • #71
                        Vasa dominirao protiv Barse u Kataloniji

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Vasa dominirao protiv Barse u Kataloniji
                          Očekivano, ipak je on legitimni EL igrač
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #73

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Svako poredjenje DR i Alimpijevica je degutantno.
                              Pa i njihovi pocetci u Zvezdi. DR je bio ozbiljan trener pre dolaska u Zvezdu sa jasno profilisanim sistemom igre koji forsira. Buducnost je igrala odlicnu odbranu.
                              Taj sistem preneo je u Zvezdu. Malo ko zna da je DR izuzetan autoritet i da je kod njega disciplina u igri, ponasanju, treningu bila perfektna. Secam se turnira u Zemunu i meca protiv Jeniseja kada se Savovic zakacio sa DR pa je ubrzo otisao iz kluba. DR je zahtevao odlazak jednog Rakocevica itd,itd.
                              Znaci imao je sistem, znalo se sta hoce.
                              Sad vidim Alimpijevic izmislja toplu vodu. Igra neku ,,modernu,, kosarku na kos vise a u odbranu se kune. Nije u stanju 5 meseci da resi odbranu od pika.
                              Jos ne vidimo cemu tezi Alimpijevic u igri.
                              Medjutim, nije Alimpijevic najveci problem.
                              Uvek se nakačim na tvoj upis,ili upise jer su uvek isti,jednolični.
                              Čović govnar,Radonja Bog,Alimpijević marioneta i nemač pojma.Od tih mantri ,mržnje prema Čoviću ili ljubavi prema bivšem nam treneru,tvoji upisi su uvek
                              isti,ukalupljeni u gore pomenute stvari koje te sputavaju da izađeš malo iz tog okvira i zamke u kojoj si od odlaska Radonjića.

                              Da,slažem se da je poređenje Radonjića i Alimpijevića nemoguće iz milion razloga.Nemoguće naročito iz ove perspektive i nemoguće i iz uglova njihovih
                              početaka u KK CZ.Obojica imaju drugačije karijere i igračke i trenerske.Obojica kad su dolazili imali su drugačije stanje u klubu,okruženju,drugačije
                              ambicije,rostere,itd,itd.Nije ih za porediti ni u kom segmentu.Zato batalite više poređenja njih dvojice.

                              U vezi i jednog i drugog imam svoj stav,mišljenje.Mislim da je Alimpiju još i teži početak zbog mladosti,neiskustva,Radonjinih cipela u koje ga mnogi
                              uvlače,pritiska javnosti,nerealnih navijača koji žele još bolje rezultate od prošlogodišnjih.Cenim momka jer je hrabar ima muda,ima stav.Nije sisa koja se pokunji posle
                              prve kritike i kofe govana kojom ga zalivaju kako na utakmicama tako i ovi tastatura navijači.Alimpijević ne izmišlja nikakvu toplu vodu,nit modernu košarku,nego
                              igra ono što mu ovaj roster daje.Igra ono što ovom rosteru limitiranom odgovara.Nema on igrače ni kontinuitet da bi igrao neku granit odbranu.
                              Radonjić je postigao sve to svojim radom,kontinuitetom i tek onda stekao reputaciju,ime,autoritet i autonomiju u biranju igrača koji se uklapaju u njegov sistem.

                              Pitam mnoge pa i tebe,kakvo si mišljenje imao i da li bi u anketi ostanka ili pedale ,posle Cibone ili pucanja u EL po 40 razlike glasao za ostanak Radonjića?
                              I kakvo si mišljenje imao u tom trenutku njemu kao treneru?Garantujem da je 98% navijača tražilo njegovu glavu,njegovu smenu,teralo ga govnjivom motkom,pljuvali
                              NČ što ga je ostavio i tako učinio najbolji potez na naš KK.

                              I da li si na početku Radonjićeve ere u Zvezdi,posle dva,tri meseca video neki sistem ,konture,prepoznatljivu igru?Jel bilo tu grešaka,ispadanja,plivanja kako u odbrani
                              sa mučenjem u napadu?Jesmo li ga etiketirali bili da ima 3 napadačke akcijeitd,itd.Šta mu sve nismo kačili i kritikovali može se reći sa pravom,koliko sve to delovalo loše,
                              nepovezano i rastrzano.Naročito u napadu.I tad smo pisali ovo isto što pišemo i za Alimpijevića,koji je praktično iz KLS upao u mašinu za mlevenje mesazvanu KK CZ,
                              ABA liga i EL.On još uči da vozi svemirski brod,a vozio je Opel Corsu.On još raste ,stiče iskutvo,ime,stiče autoritet sa svakom utakmicom,treninogm,pobedom.Mnogi bi se
                              usrali od same pomisli da preumu CZ.Ukenjali od očekivanja,rezultata,navijačkih bolesnih apetita.Imam strpljenja za ovog momka,jer ima energiju,ima stav,hrabar je,
                              posvećen košarci a takvi će da uspeju.Da li ovde ili negde u zdravijoj sredini ne znam,ali već je imao situaciju u životu i košarci iz koje se izdigao i nastavio dalje pored
                              tragedije koju mu se desila,njemu i njegovim kolegama.
                              Još jedna stvar,Radonjić je rastao sa Zvezdom,sticao trenersko ime u tom klubu.Učio sa njom,sticao iskustvgo,zanje,ime.To nije trajalo
                              par meseci,to nije trajalo jednu sezonu.Nije izgledalo ni bajno ni krasno na početku.Nije ni igra bila dobra,lepršava,smislena u mnogim
                              momentima,dok se sav taj rad i kontinuitet nije poklopio prošle godine gde smo svi zajedno uživali u igri,pobedama našeg kluba.

                              Ova godina je godina novog početka,novog starta,novih igrača,novog stručnog štaba.Svi su novi,svi se tek upoznali,svi prvi put saradjuju.
                              Ako mislite da će sve da legne,klikne posle mesec,dva onda ste se zajebali.ALi od prvog dana ovaj momak trpi kritike,pljuvanja,omalovažavanja
                              svake vrste.Apsolutno nezasluženo mu se kače razni epiteti a dečko ni jednim gestom to nije zaslužio.Čak neko reče da mu se gadi,jer kako je
                              on mogao i smeo da prihvati funkciju prvog trenera KK CZ?Do kojih budalaština izgovorenih mi idemo jbt?

                              Zato ne poredite Radonjića i ovog momka.Ne poredite te sisteme,rostere,igrače.
                              Probajte da dodjete na utakmicu,kupite kartu,podržite momke i trenera.Biće vam ili nam svima bolje,lepše i lakše.
                              Smanjite očekivanja u EL i odložite prošlogodišnji roster i Radonjine cipele u lepo sećanje jer nisu ove godine tu,nisu meroidavni sa sadašnjim
                              stanjem.Ako pak ovaj momak i klub nemaju vašu podršku iz raznoraznih razloga,bar im neodmažite konstantnom pljuvačinom i poređenjem
                              sa nekim uspešnim danima.
                              Last edited by Talični Tom; 28-11-17, 10:56.
                              sigpic
                              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                              Comment


                              • #75
                                Covek bi pomislio da je Radonja postao dobar trener zato sto smo imali strpljenja za njega, i nismo ga oterali posle Cibone.. Pa sad sve sto treba da uradimo je da imamo strpljenja sa Alimpijem pa ce i on za godinu, dve postati dobar trener kao Radonja.
                                Last edited by Antona; 28-11-17, 10:37.

                                Comment

                                Working...
                                X