Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bobi

    https://twitter.com/_MWill/status/1056025880621809664

    Comment


    • Obradovic dobio otkaz u Lokomotivi.
      Ocekivano po meni


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Врло чудно за Сашу да им је дао отказ усред сезоне, заиста. Спомиње се неки ЕЛ ангажман, то би све објаснило.

        Comment


        • Gde si dekkarde, nije te bilo ... pa, od kad si banovan pre nekoliko dana na mesec dana.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            Gde si dekkarde, nije te bilo ... pa, od kad si banovan pre nekoliko dana na mesec dana.

            Comment


            • Sjajan interviju Luke Kapitena ...ali baš


              https://t.co/6cfqf9fNEv

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Sjajan interviju Luke Kapitena ...ali baš


                https://t.co/6cfqf9fNEv
                Jedan od najboljih koji sam citao
                Posebno zanimljiv deo oko Radonjica

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Sjajan interviju Luke Kapitena ...ali baš


                  https://t.co/6cfqf9fNEv
                  Kapiten - kapitenski!
                  Nadam se da ću uskoro moći da napišem i: Dobro došao Luka!
                  Last edited by nebitan; 05-11-18, 15:10.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Kapiten - kapitenski!
                    Nadam se daću uskoro moći da napišem i: Dobro došao Luka!
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Da mi je znati koji stucnjak mu je promenio mehaniku suta.

                      Comment


                      • VolEm i ja ex-kapitena (onako mekanog i krhkog) ali mu ne biH oživljavao karijeru u našem klubu, u ovom trenutku, jer se Simana lagano budi i počeo je nešto da isporučuje, a Faye je Printezis za siromašne ..
                        .. tako da bro' _ idi gledaj (igraj u) FMP

                        no hard feelings

                        Comment


                        • Kada to govoriš, jedna od prvih asocijacija jeste Čarls Dženkins. Sećam se kada je došao u Beograd bio je mnogo iznenađen jer mu je agent slao fotografije ruralne Srbije. Potom je postao ljubimac navijača, dobio i srpski pasoš – kako se on baš toliko zaljubio u Srbiju, u Zvezdu?

                          Gde god da sam igrao i u svakoj sezoni u ekipi imao sam nekog Amerikanca, ali on se definitivno izdvaja po svim karakateristikama, ljudskim naročito. Nikada nisam video tako društveno Amerikanca u Evropi – hoće da izađe na ručak, na večeru, u grad na piće, sâm zove da se ide negde. Ne moraš ti njega da “vučeš sa sobom“, ne zatvara se u sebe. Dosta njih je nostalgično kada dođu u Evropu, po ceo dan su na telefonu, Skajpu, Fejstajmu sa rodbinom, prijateljima, dovode svoje prijatelje, pa sa njima provode vreme. To jeste savršeno razumljivo, ali Čarls je bio drugačiji. Dosta je i do toga što su ga ljudi ovde prihvatili kao svog – dobro je igrao, pa su ga i navijači obožavali. Gde god da je išao, ljudi su tražili autograme, fotografisanje, davali mu reči podrške, hvale, a to je ono što uvek prija. On je zavoleo Beograd, Srbiju, naš narod, običaje i zaista je jedan od retkih Amerikanaca sa kojima sam i dalje u kontaktu. Mnogo puta je i on taj koji prvi pošalje poruku, započne konverzaciju i stvarno mi je mnogo drag saigrač. Neverovatno je podređen ekipi, za mene je bilo fascinantno na koji način i do kojih granica je on spreman da se podredi timu.
                          Čarlijev odgovor...

                          https://twitter.com/thejenkinsguy22/...74292201283586

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            šta da kažem? Daću i da ću...izvinjavam se svim forumašima a naravno i prosvetnim radnicima koji se sigurno crvene umesto mene.
                            Last edited by nebitan; 05-11-18, 15:16.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Snaso se Alimpijko....sa srecom.

                              Vreme je za novi profesionalni izazov u karijeri Dušana Alimpijevića. Nekadašnji trener Crvene zvezde potpisao je ugovor do kraja sezone sa ruskim Avtodorom iz Saratova, zvanično je objavio taj klub.

                              Posle odlaska iz Crvene zvezde, izazvanog porazom od Budućnosti u finalu ABA lige, mladi stručnjak se posvetio usavršavanju. Radio je u letnjem kampu Dalas Meveriksa, a do skora je bio gost Željka Obradovića i pratio rad u Fenerbahčeu.

                              Alimpijević će imati tešak zadatak da ekipu iz Saratova odvede do plej-ofa VTB lige. Avtodor je trenutno na devetoj poziciji sa skorom od dve pobede i četiri poraza. Mladom stručnjaku, rođenom 1986. godine, u radu će pomagati Nebojša Vagić i Dimitri Boladaev.

                              „Imali smo nekoliko kandidata, na kraju smo se odlučili za Alimpijevića. Dobili smo odlične informacije o njegovoj stručnosti, na kraju smo se našli, razgovarali i odlučili da mu ukažemo poverenje. On je mlad, harizmatičan i ima veliko iskustvo. Predvodio je Crvenu zvezdu u Evroligi. Verujem da će sa Alimpijevićem naš tim napredovati“, poručio je predsednik Avtodora Vladimir Rodinov.

                              Comment


                              • Srecno!

                                Comment

                                Working...
                                X