Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda - bivsi igraci i treneri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post

    Ipak smo bolje pazarili




    a ovaj tvoj je mogao eventualno umesto Urca
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Da li smo bolje pazarili? Doveli smo u tom trenutku igraca koji je individualno bolji ofanzivno, ali to ne mora da znaci da je kupovina bila bolja za ekipu. Ukanalio nam je odbranu od PnRa sa jos ponekima, covek od nove godine igra kao Pero Antic, svaku petu. Ja nisam bio odusevljen njegovim potpisom od starta, jer znam sta on donosi. Da skocile su brojke zbog uloge u timu, ali ekipe gde je on igrao nisu imale nikakvu perspektivu i kvalitet za trofeje. On nije bio X faktor...

      Comment


      • Хтели су pg с поенима у рукама.Избор је био он или Пулен.

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Хтели су pg с поенима у рукама.Избор је био он или Пулен.
          Los izbor su i jedan i drugi.. Takvi igraci nisu uzimani ni u razmatranje kod Radonje.. Covic ima drugu viziju kosarke

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Los izbor su i jedan i drugi.. Takvi igraci nisu uzimani ni u razmatranje kod Radonje.. Covic ima drugu viziju kosarke
            Машио је и Радоња у селекцији.Мекел, Томпсон...

            Comment


            • Jesmo, nosio je ekipu prvih 4,5 meseci. Pitanje je veliko kako bi se ovaj snašao u EL konkurenciji. Nije to Gonzaga ili Eurocup.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Jesmo, nosio je ekipu prvih 4,5 meseci. Pitanje je veliko kako bi se ovaj snašao u EL konkurenciji. Nije to Gonzaga ili Eurocup.
                Zapravo 3 meseca. Ipak smo krenuli da igramo u septembru

                Njega uzimas na vise godina, a ovaj ti je 1 year rental. On je svoju prvu sezonu u Partizanu odradio za sada odlicno. Ne bi imao te brojke kod nas, ali nema sanse da bi bio rupa.

                Comment


                • Meni jedan od najdražih igrača . Nadam se da će ispuniti obećanje da karijeru završi u zvezdinom dresu

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Možda nekog zanima .DA za Sport Klub

                    https://t.co/LwjUvFyZkC

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Možda nekog zanima .DA za Sport Klub

                      https://t.co/LwjUvFyZkC
                      Malopre sam bas citao. Opet ni trunka samokritike, obraza i licne odgovornosti. Mnogo je pricao ali sustinski nista nije rekao. Prica o povredama je smesna, jer do Dangubiceve povrede mi smo bili potpuno zdravi a i posle. Za Peru se znalo da ne moze i od pocetka je preskakao tekme i sl. Opet kazem, decko nece daleko da dogura ako ne pogleda ponekada u ogledalo...

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Malopre sam bas citao. Opet ni trunka samokritike, obraza i licne odgovornosti. Mnogo je pricao ali sustinski nista nije rekao. Prica o povredama je smesna, jer do Dangubiceve povrede mi smo bili potpuno zdravi a i posle. Za Peru se znalo da ne moze i od pocetka je preskakao tekme i sl. Opet kazem, decko nece daleko da dogura ako ne pogleda ponekada u ogledalo...
                        Pa prvi put si od samog DA, čuo da je posle gubitka u finalu Aba dao ostavku. Ne ponudio, kako se pričalo . Ti važiš za poznavaoca košarke , pa bolje razumeš šta sve znači ispadanje važnih igrača iz rotacije . Ona opaska o karakteru igrača je "zanimljiva" ...i može da se " čita" na različite načine

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Zašto se to desilo... ja da imam odgovor na takvo pitanje, sigurno bih to sprečio", objasnio je bivši trener crveno-belih
                          Nema samokritike jer izgleda nije ni svestan gde je gresio, da bi.....

                          "Jedina stvar koja mi pada na pamet kao uzrok tome je nešto o čemu sam pričao sa jednim našim velikim trenerom pre selekcije igrača. Prva stvar koju mi je rekao bila je 'karakter igrača'. To je svakako nešto što treba imati više na umu".
                          ....se setio necega sa pocetka sezone, ali nisam siguran da je i dalje skontao koja je njegova greska. Tuzna prica kad covek iz poraza nista ne nauci.
                          Last edited by mmajstor; 08-05-18, 21:51.

                          Comment


                          • Енис сасуо Фуенлабради 30 поена, Бјелица 19.

                            Comment


                            • Haralimpije, suska se za Banvit bilo bi to lepo....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Haralimpije, suska se za Banvit bilo bi to lepo....
                                Najebaće turci, ispašće iz lige.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X