Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kutlesic je u Vrscu,Kaplanovic izgleda ode,Ljubicic u Igokei.Sta je sa Seslijom i Zizicem?

    Comment


    • #17
      Bogi, ne verujem da ce Brano da se vrati. Popunili su spoljnu liniju: Covic, Pot, Uskokovic, Rowan, Nenadic.

      Sutra je prozivka pa ce se vise znati. Zizic je povredjen, ukrsteni ligamenti, do januara oporavak.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Markoss View Post
        Bogi, ne verujem da ce Brano da se vrati. Popunili su spoljnu liniju: Covic, Pot, Uskokovic, Rowan, Nenadic.

        Sutra je prozivka pa ce se vise znati. Zizic je povredjen, ukrsteni ligamenti, do januara oporavak.
        Da, da Nenadic je tu.

        Jesi ga gledao? Ja nešto na preskok kada je A repka igrala protiv univerzitetske i dojmio mi se baš.

        Comment


        • #19
          Mislim da ce se FMP za razliku od prosle sezone, sada grcevito boriti za opstanak u ABA. Cak nisam siguran da mogu izboriti ako znamo da je liga smanjena na 12. Bice grcevito izmedju njih, Mornara i Zadra pa cak i MZT-a.

          Comment


          • #20
            Posto je vec potpisao negde, a i FMP se popunio na poziciji centra, trebalo bi mozda sledece sezone pokusati sa Dejanom Kravicem. Tom decku se gubi svaki trag, a mislim da bi mogao da se vrati na dobar kolosek igrama u FMP-u. A za dalje, ko zna..

            Comment


            • #21
              Originally posted by abizolirni View Post
              Mislim da ce se FMP za razliku od prosle sezone, sada grcevito boriti za opstanak u ABA. Cak nisam siguran da mogu izboriti ako znamo da je liga smanjena na 12. Bice grcevito izmedju njih, Mornara i Zadra pa cak i MZT-a.
              Ма какав црни Морнар. Људи су направили добру екипу, биће у 6 екипа

              Comment


              • #22
                Originally posted by abizolirni View Post
                Mislim da ce se FMP za razliku od prosle sezone, sada grcevito boriti za opstanak u ABA. Cak nisam siguran da mogu izboriti ako znamo da je liga smanjena na 12. Bice grcevito izmedju njih, Mornara i Zadra pa cak i MZT-a.
                Ne verujem, mislim da ce uspeti da izbore opstanak i da to nece biti tako kriticno. Imace fmp sasvim ok tim da se izbori opstanak u ABA ligi i da se isforsiraju neki mladi igraci.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Боги View Post
                  Posto je vec potpisao negde, a i FMP se popunio na poziciji centra, trebalo bi mozda sledece sezone pokusati sa Dejanom Kravicem. Tom decku se gubi svaki trag, a mislim da bi mogao da se vrati na dobar kolosek igrama u FMP-u. A za dalje, ko zna..
                  Kravic je meni bas gotivan igrac a ove sezone nastupace za Belgijskog vice-sampiona Brisel. Posto sam veliki ljubitelj "nisko-budzetnih" liga sigurno cu gledati dosta njegovih utakmica sto u domacem prvenstvu sto u Fibinim takmicenjima.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Боги View Post
                    Hoce li se Brano vracati? Cuo sam da je bilo neke price.

                    Mada guzva je malo i na spoljnim pozicijama.. Ovaj Amer je 3ka, jel tako?

                    Cuo sam i da ce Lazarevic nazad u FMP
                    Meni je Lazarević toliko kul igrač i baš bih voleo da ga vidim u KKCZ, šta može i koliko može. Šteta.

                    http://giphy.com/gifs/stef198-S1I3eJvsx17O

                    Comment


                    • #25
                      Ako mislis na Djukanovica potpisao je za nekog Spanskog drugoligasa...

                      Comment


                      • #26
                        Isprati li ko da nam je razvojni tim doveo neko cudoviste na centru...Michael Ojo sa Florida State-a...mitska zver u pravom smislu te reci
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-08-17, 14:10.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • #27
                          216cm, 138kg ... broj patika 60
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • #28
                            To nam je "osigurac" ako ovi nasi ne budu igrali kako treba...samo rokadu napravimo...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • #29
                              Wingspan 234cm

                              Comment


                              • #30
                                Kad cujes Nigerijac pomislis neki dugajlija. Ovaj covek izuzetno telo ima, nabucan momacki. Al je prilicno spor. Videcemo kako ce to izgledati na nekom pro nivou.

                                Comment

                                Working...
                                X