Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo pozdrav od Covica u poslednjoj sekundi ...toliko

    Comment


    • Pancev i dekkard


      FMP je razvojni klub, a svrha razvojnih klubova je razvoj mladih igraca... Potpuni je apsurd da u razvojnom klubu igrac od 28 godina, sa tolikom slobodom, zauzima mesto mladim i talentovanim igracima, pod navodnim izgovorom da im je neophodan jer ih razigrava ili zato to ce sa njim u ekipi imati neku pobedu vise.. Nebitno da li je FMP 6 ili 8 na tabeli u ABA ligi, ako su mladi igraci celu seconu proveli u senci Covica.
      Moguce je da se kosarka igra i bez Filipa Covica, ma koliko vama to delovalo nemoguce.
      Last edited by Antona; 17-12-17, 16:59.

      Comment


      • A može i sa njim, da se razvijaju igrači (kao što se i razvijaju) i da se ostvaruju lepi rezultati (kao što se ostvaruju). Mrzeti dečka samo zato što ima to prezime je bezveze, u pitanju je, za ABA konkurenciju, dosta zahvalan igrač.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Pancev i dekkard


          FMP je razvojni klub, a svrha razvojnih klubova je razvoj mladih igraca... Potpuni je apsurd da u razvojnom klubu igrac od 28 godina, sa tolikom slobodom, zauzima mesto mladim i talentovanim igracima, pod navodnim izgovorom da im je neophodan jer ih razigrava ili zato to ce sa njim u ekipi imati neku pobedu vise.. Nebitno da li je FMP 6 ili 8 na tabeli u ABA ligi, ako su mladi igraci celu seconu proveli u senci Covica.
          Moguce je da se kosarka igra i bez Filipa Covica, ma koliko vama to delovalo nemoguce.
          Decko dragi Fmp je finalista KLS prosle godine i kandidat za 4 mesto u aba ove godine,ja im os srca zelim da to i ostvare ,uz Covica stasavaju igraci ,Covic ih cini boljim kao sto je i Boldena ucinio boljim,Covicev hendikep je visina i limitiran je zbog toga a njegovo poznavanje kosarke ,rezonovanje i smisao za igru je izuzetan !

          Comment


          • I naravno da je bitno na kom je mestu FMP, sva je prilika da će sledeće godine tri kluba iz Srbije igrati ABA, za FMP i za te igrače što bi trebalo da se razviju bi bila katastrofa kada bi igrali samo pašteta ligu.
            Last edited by dekkard; 17-12-17, 17:25.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Decko dragi Fmp je finalista KLS prosle godine i kandidat za 4 mesto u aba ove godine,ja im os srca zelim da to i ostvare ,uz Covica stasavaju igraci ,Covic ih cini boljim kao sto je i Boldena ucinio boljim,Covicev hendikep je visina i limitiran je zbog toga a njegovo poznavanje kosarke ,rezonovanje i smisao za igru je izuzetan !

              Decko, ne moras bas na svaku Gazdinu budalastinu da nasednes
              Last edited by Antona; 17-12-17, 17:25.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Decko, ne moras bas na svaku Gazdinu budalastinu da nasednes
                bravo

                Comment


                • Ok, vi ga smatrate korisnm, mene smara FMP zbog njega.. Nije bez osnova ni jedna ni druga strana, teraj dalje

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ok, vi ga smatrate korisnm, mene smara FMP zbog njega.. Nije bez osnova ni jedna ni druga strana, teraj dalje
                    idi gledaj Partizan

                    Comment


                    • Meni izgleda kao da Aleksi treba neko poput sportskog psihologa koji će popričati sa momkom i dovesti ga mentalno u zonu. Stvarno izgleda kao da je skroz van sebe, ne samo njegovi potezi već i sugestije na terenu i na klupi.

                      Comment


                      • [QUOTE=Bastia33;1751415]Meni izgleda kao da Aleksi treba neko poput sportskog psihologa koji će popričati sa momkom i dovesti ga mentalno u zonu. Stvarno izgleda kao da je skroz van sebe, ne samo njegovi potezi već i sugestije na terenu i na klupi.[/QUOTE

                        podrzavam ...ja mislim da od njega na kraju nece biti nista ...slicno kao i Simanic

                        Comment


                        • Previse masenih zicera u prvom poluvremenu i oscilacija u drugom. Uskokovicu dati Potovu minutazu, sto pre (ne verujem u Uskokovica kao igraca za CZ, ali u Pota ne verujem ni na basketu iza zgrade). Pun pogodak prebacivanje Lazarevica u FMP. Lepo je koriscen danas. Pod hitno momku dovesti trenera za sut, ako ga dovede na makar pristojan nivo imacemo igraca za rotaciju (jbt, ovo pisem vec 3 godine, a pomaka nema, tako da nije to dobro...)

                          Comment


                          • Comment


                            • Nakon povratka Lazarevica i Apica, na pozajmicu ce otici Momirov i Djordjevic. Njihova sledeca destinacija ce biti Vrsac.

                              Comment


                              • Fica je ok igrac, ali da cinim nekog boljim..to prosto nije tacno...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X