Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Jel istina da ima video bim na Trgu u Cacku i da ima oko 2000 ljudi koji prate prenos???
    Drugar mi pise top atmosfera,ne znam bas dal ima 2000 al od juce najavljuju to na trgu,a ja sad kod sestre moram da gledam zahvaljujuci Covicu,a sto je moron onda pustio u prvoj tekmi navijace....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Drugar mi pise top atmosfera,ne znam bas dal ima 2000 al od juce najavljuju to na trgu,a ja sad kod sestre moram da gledam zahvaljujuci Covicu,a sto je moron onda pustio u prvoj tekmi navijace....
      Odlicno za Cacak. Bilo bi fenomenalno da se iduce sezone napravi jos jaci tim. Borac u ABA ligi bila bi sjajna stvar.

      Comment


      • Koja je poenta fmpa- mege sem licnog bogacenja i zajebavanja...mase i ozbiljnih kosarkaskih centara...sad ce uci u aba Cacak, ali nikada..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Koliko je Ojo samo napredovao...

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Koliko je Ojo samo napredovao...
            Trampimo Lesora za njega.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Trampimo Lesora za njega.
              Lesora prodajemo za pola milki, Oja potpisujemo na 3 godine 100-150-200

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Lesora prodajemo za pola milki, Oja potpisujemo na 3 godine 100-150-200
                Ko ce za Lesora da da pola milke?[emoji23]

                Comment


                • Rusi i Turci, garant.
                  Mogli smo uzeti vise za zimu, ali eto.
                  Inace, ako ode Covic, pitanje je sta ce biti nase, a sta ne...

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Rusi i Turci, garant.
                    Mogli smo uzeti vise za zimu, ali eto.
                    Inace, ako ode Covic, pitanje je sta ce biti nase, a sta ne...
                    Pitanje je samo kako najtalentovaniji igraci igraju u FMPu a ne u Zvezdi????
                    Videcemo kakvi su ugovori pravljeni. Svak ko misli da ce Covic iz FMPa dati Zvezdi Gudurica koji je prodat kaanije za 1milion a da ne uzme procenat grdno se vara.
                    Kao i za ostale igrace.

                    Comment


                    • Pa naravno jebiga, naplatice Coki sve.
                      Ja bas imam neki osecaj da ce ova ''parnica'' koja nas ocekuje u klubu biti jako teska.

                      Comment


                      • Drugu godinu zaredom u finalu domaćeg prvenstva su dva najbolja i dva najdraža kluba. Čestitke velikom košarkaškom pregaocu, dr Nebojši Čoviću! [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Sta je sa cekovskim jel on jos u fmp ili ne?

                          Comment


                          • Cekovski nije zadovoljio sa kvalitetom pa su ga otpustili.

                            Comment


                            • Zna li neko zasto su postavljene onakve stolice u hali? Bas mnogo lici na logo SNS.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Fmp doveo reprezentativca Novog Zelanda.

                                Comment

                                Working...
                                X