Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sto sam gledao snimke sasvim se dobro krece sa svojom visinom i kilazom.

    Comment


    • #32
      Jel sa Austinom skroz raskinuta saradnja, ili jos uvek ima neki ugovorni odnos?

      Comment


      • #33
        Originally posted by mmajstor View Post
        Jel sa Austinom skroz raskinuta saradnja, ili jos uvek ima neki ugovorni odnos?
        Meni deluje da je ta saradnja, nažalost, završena. Ne znam ništa tačno, no deluje mi tako.

        Comment


        • #34
          Ne verujem da o Austinu uopste i razmilsljaju vise. Seslija,Bursac, Radovanovic,Ojo i Bozo Djumic su visoki igraci za sledecu sezonu, stvarno nema gde njega ubaciti tamo, plus je igrao ovo u Kini za 42,000 usd mesecno. On sada ce mozda traziti neke velike novce tako da tu nema vise saradnje.

          Comment


          • #35
            Tu je i Apic, a i Stefan Djordjevic.
            Last edited by Markoss; 18-08-17, 16:29.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Markoss View Post
              Tu je i Apic, a i Stefan Djordjevic.
              Jeste, ali opet racunam da je Apic sada sa KKCz i postoje neke indicije da ce ga ostaviti da bude u rosteru kao 14 i 15 ti. Svakako on i Djordjevic pripadaju Fmp ali dok decko je sa KKCz neka se i nada da ce izboriti mesto u KKCz.

              Comment


              • #37
                Odzo bi mogao da bude baš interesantno pojačanje, bio je fizički jedan od najdominantnijih centara u ACC diviziji, ai još je mlad.

                Comment


                • #38
                  Kada stize Ojo u Beograd?

                  Ivan Slutski,mladi reprezentativac Rusije je novo pojacanje FMP-a.
                  Last edited by Jimi22; 23-08-17, 11:39.

                  Comment


                  • #39
                    Bas ce nesto da mi svidja tim FMP-a sledece sezone bice mnogo interesantno.

                    Comment


                    • #40
                      Fmp ce izgleda imati vise stranca nego domacih igraca ove sezone

                      Comment


                      • #41
                        Kako se Zvezdasima svidja razvojni tim, sve prsti od pohvala... jos kad bi preneli malo te pozitive i na prvi tim
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Kako se Zvezdasima svidja razvojni tim, sve prsti od pohvala... jos kad bi preneli malo te pozitive i na prvi tim
                          Немере се од превеликог чекања. Излудех више.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by 011 View Post
                            Fmp ce izgleda imati vise stranca nego domacih igraca ove sezone
                            Osladio se gazdi Bolden

                            Comment


                            • #44
                              Kakav je ovaj Rus, je l zna neko nesto o njemu?Kazu da je jedan od talentovanijih igraca bio u Rusiji.

                              Comment


                              • #45
                                Nema ga na guglu il ja ne mogu da ga nadjem.

                                Comment

                                Working...
                                X