Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    jesu li stigli stranci u fmp?

    Comment


    • #62
      Odžo treba da stigne za koji dan, ostali su tu.
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • #63
        Originally posted by Chupa View Post
        Poenta je da nije problem jak FMP jer ima sta da se vidi.
        Upravo tako.

        Comment


        • #64
          FMP-Vršac 103 : 83

          FMP
          Momirov 7, Djumić 6, Rowan 18, Pot 11, Čović 23, Uskoković 2, Djordjević8, Radovanović 12, Šešlija 6, Slutsky, Jeremić 6, Simović 2, Ojo 2.

          Vršac
          Kocović 3, Kovačević, Glišić 8, Djordjević, Munižaba 4, Ostojić 11, Savović 10, Mitrović 4, Kutlešić 17, Uzelac5, Djerić 3, Šalić 18.

          http://www.aba-liga.com/news.php?id=38572
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • #65
            Doš'o Vojo?

            Comment


            • #66
              Last edited by Chupa; 29-08-17, 22:37.

              Comment


              • #67
                Bezobrazan tvit...pogotovo posto ne znam ko bi mu jos pruzio sansu sa onakvim zdravstvenim kartonom. A i nije nesto pokazao.

                Comment


                • #68
                  Ma klinac klasicni, on bi sto manje da se radi a sto vise da prima. A da ga pitas odakle mu ugovor u Kini, ako nije preko FMP-a?

                  Comment


                  • #69
                    Neki stream za nocas?

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by mmajstor View Post
                      Bezobrazan tvit...pogotovo posto ne znam ko bi mu jos pruzio sansu sa onakvim zdravstvenim kartonom. A i nije nesto pokazao.
                      Zašto je bezobrazan? Zato što je rekao šta misli? Čovek je došao očigledno ne znajući šta i kako je ovde. Nije očekivao da će toliko da se trenira a za to izgleda i da mu kasne plate. To je za nas ovde normalno, za neke očigledno nije. Pa nije prvi stranac koji se žalio što mu plata ne dođe u minut. Nije Čović dobrotvorna ustanova pa da mu je pružio priliku da igra jer se sažalio već je mislio hej možda nas usere pa postane igrač za Zvezdu. Jednostavno poimanje košarke mu je očigledno drugačije nego ko što je nama, što i nije neko čudo, mnogo ređe ćeš naći Amerikanca tipa Dženkinsa nego gomilu drugih koji "odrađuju" posao. Ne vidim ništa specijalno bezobrazno tu, mada jeste glupo da zatvara sebi vrata ovim.

                      Comment


                      • #71
                        Zašto bezobrazan? Kada te neko primi u kuću, nahrani te, da ti priliku kad niko neće, ne ideš posle toga i svima pričaš da tvoja kuća smrdi i da je neuredna. Taj ko te je primio je dao šta je mogao, a ti ako si razmaženi imbecil ponašaćeš se upravo ovako. I naravno završićeš kao frik u kineskom cirkusu. Dečko je poslao poruku velikom broju igrača da je Srbija "trash", jer se njemu ne dopada sistem rada ovde. On je nas našao da uči sistemu? Višestrukom svetskom, evropskom i Olimpijskom šampionu će lenčuga i materijalista da priča kako se radi u košarci? Zašto je čekao sve do sad? Verovatno je dobio informaciju da se ne računa na njega. Koliko glup treba da budeš da posle njegovog "oproštajnog" pisma, sada progutaš ovo?

                        Comment


                        • #72
                          Ma u redu je da mu se ne sviđa, ko voli da mu kasni plata, ali je ružno na sva zvona to obznanjivati, jednostavno treba premeriti koliko je bilo dobrih a koliko loših stvari i u skladu sa tim doneti zaključak. S druge strane ako ti kašnjenje plata postane uobičajena poslovna praksa možeš pre ili kasnije da očekuješ da će se to desiti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by la haine View Post
                            Zašto bezobrazan? Kada te neko primi u kuću, nahrani te, da ti priliku kad niko neće, ne ideš posle toga i svima pričaš da tvoja kuća smrdi i da je neuredna. Taj ko te je primio je dao šta je mogao, a ti ako si razmaženi imbecil ponašaćeš se upravo ovako. I naravno završićeš kao frik u kineskom cirkusu. Dečko je poslao poruku velikom broju igrača da je Srbija "trash", jer se njemu ne dopada sistem rada ovde. On je nas našao da uči sistemu? Višestrukom svetskom, evropskom i Olimpijskom šampionu će lenčuga i materijalista da priča kako se radi u košarci? Zašto je čekao sve do sad? Verovatno je dobio informaciju da se ne računa na njega. Koliko glup treba da budeš da posle njegovog "oproštajnog" pisma, sada progutaš ovo?
                            Au brate gde ti ode. Ako ti je polazak od toga da si ti njega primio u kuću i nahranio onda nije ni čudo da izvlačiš takav zaključak. Ovo je biznis, potpisan ugovor, od tebe se očekuje to i to, od nas se očekuje to i to. On to tako posmatra. Ovo što je rekao javno jeste glupo, pre svega za njegovu karijeru je glupo, ali daleko da je on jedini primer igrača koji su u Srbiji imali iskustvo da ne dobiju pare na vreme. Stvarno misliš da igrači između sebe ne pričaju a pogotovo menadžeri da ne znaju da ih upute? Jedino što dosta igrača ćuti jer neće sebi da zatvara vrata nigde i da dođe na loš glas. A on je klinac, prvo iskustvo pa jbg. Ovo za sistem rada kako porediš je jako čudno jer čovek ne dolazi iz Zimbabvea nego iz Amerike koja je sve ono što smo mi u košarci puta 4.

                            Comment


                            • #74
                              Zašto nije onda igrao u USA? Nego došao u Srbiju da oživljava karijeru? Njegovi ga nisu hteli, a onda krene da pljuje. Malo je reći da je odavno pokazivao znake da je dečko debil. Počev od kukanja na hranu i na to što nema da jede svoj kartonski doručak i kornfleks, do toga da se totalno pogubio i počeo da tripuje da priča sa bogom preko tvitera.

                              Evo ti Dženkinsov intervju koji poslušam s vremena na vreme, ovde je napustio Zvezdu i otišao u Milano.

                              http://sportstalk1240.com/2015/07/20...arles-jenkins/

                              Ako nećeš sve da slušaš (a preporučujem da to uradiš), kreni od 09:00 i tu priča o Srbiji. E vidiš to je kulturan i vaspitan čovek. A ne ova seljačina kao i drugar mu Q.Miller, a prizivali su ljudi i Morelanda i Deuce Bello-a. Oni su svi ortaci i svi su garantovano onaj najgori talog geto njuški koji bi samo pare i da opšte sa ku..ama. O nama ovde imaju mišljenje kao da smo majmuni.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Hair Canada View Post
                                Zašto je bezobrazan? Zato što je rekao šta misli?
                                Naprotiv, pozeljno je kada covek govori sta misli. A bezobrazno je zbog toga sto su mu misli bezobrazne.

                                Originally posted by Hair Canada View Post
                                Covek je došao očigledno ne znajući šta i kako je ovde.
                                Prvi razlog. Dodjes negde da zivis i radis, a ne znas gde si dosao. Dobro, mozda je ovo vise glupavo nego bezobrazno, ali jeste i nadmeno jer sve vreme on Evropu zove "across the water", a za Srbiju koristi izraz "trash". E ovo poslednje ipak jeste bezobrazno, jer je izraz nepostovanja sredine u koju je dosao.

                                Originally posted by Hair Canada View Post
                                Nije očekivao da će toliko da se trenira.
                                Drugi razlog. Profesionalni igrac ne ocekuje da "toliko" trenira? To bi valjda trebalo da mu bude drago, jer je potpuno bio van forme, i na bazi tog treniranja je nesto i odigrao, a na osnovu cega je zabio ugovor u Kini.


                                Originally posted by Hair Canada View Post
                                Jednostavno poimanje košarke mu je očigledno drugačije nego ko što je nama, što i nije neko čudo, mnogo ređe ćeš naći Amerikanca tipa Dženkinsa nego gomilu drugih koji "odrađuju" posao.
                                Pa eto sam si dodao jos jedan razlog. Kulturoloski smo drugaciji, i po nasem poimanju to njegovo ponasanje je bezobrazno. Da je stao kod razloga broj 2, pa se raspitao gde dolazi, ne bi ni dosli u ovu situaciju. Ali bojim se da njemu to nije bilo bitno, jer je bio u ocajnoj situaciji pa je razmisljao - daj sta das....a ako je to vec tako, onda je to jos jedan razlog vise da se ovako ne obraca prema onima ko su ga izvadili iz naftalina i pruzili mu sansu onda kada niko nije hteo, da mu karijera ne propadne skroz na skroz.

                                Comment

                                Working...
                                X