Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tu samo do struke već mnogo više do samog igrača, njegovog talenta i posvećenosti košarci.
    Veliki broj igrača je izašao pod okriljem FMP-a, da ih sad ne nabrajam po ko zna koji put, tamo se radi sistematično i idealna sredina je za jednog mladog igrača da se razvija. Nema rezultatski imperativ, a opet ima dovoljno jake utakmice u ABA ligi.
    Pecarski ima problem što je građen kao moderna četvorka, a fali mu brzina da bi igrao na toj poziciji. S druge strane fali mu snaga da bi bio petica.
    Naravno da neće igrati u Zvezdi ako kvalitetom to ne bude zasluživao, nije svaki igrač FMP-a predodređen da završi u Zvezdi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Upravo je Dekkard dao pravi i jedini odgovor na početku posta. Markova posvećenost košarci i radu na sebi je ravna nuli. Iz više usta i struke se oglašavalo o njegovoj mizernoj radnoj etici i konstantnoj mrzovolji. Ukoliko pod hitno ne promeni ponašanje i stav neće biti ni prvi ni poslednji koji se izgubio a posedovao enorman košarkaški talenat.

      Comment


      • Isto kao i Boriša
        Previse novca u "mladim" godinama

        Comment


        • Lepo smo krenuli ali nas ubise sudije
          6 faulova za 5 min i vec 8 bacanja protiv nas. Da ako sutnemo neko i mi bacanje do kraja...
          MVP oktobra 2 faula za 3 minuta a i Djordjevicu svirali 2 faula za 5min. Sada laganica....

          Auuu kakva faulcina nad Radanovim i na kraju tehnicka za trenera. Na usporenom faul za namernu...
          Last edited by Ivan9; 02-11-19, 20:31.

          Comment


          • Kriminalno suđenje u drugoj četvrtini, u dva uzaastopna napada ubiše po rukama a još su dobili tehničku (klupa) jer se bune...i opet vode klinci.
            U napadu Jaramaz zabaci glavu (kao Gordić u najboljim danima) sudije sude faul...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ovo sto radi Uskokovic, Filip nece moci za 3 zivota...ovo bi valjalo baciti u EL...al sudije opet ne daju...faul

              Comment


              • Djordje Pazin u Fmp.

                Comment


                • Uh, ovo je već ozbiljan udarac Čovića.

                  Comment


                  • Talentovan decko, zvezdas od rodjenja
                    Sad samo rad i rad i rad

                    Comment


                    • “Pravio sam se pametan, pa sam postao trener”: Jovanović za “Novosti” o FMP-u, radu sa mladim talentima, planovima (FOTO/VIDEO)

                      https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...vima-FOTOVIDEO

                      Comment


                      • Svaki dan iz Mladenovca u Železnik...vredan dečak.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Nemanja Popović potpisao je ugovor sa KK FMP

                          Talentovani krilni centar potpisao je u petak četvrogodišnji ugovor sa KK FMP.

                          Ovim potpisom KK FMP je na duži vremenski period angažovao još supertalentovanog igrača koji je pažljivo razvijan u mlađim selekcijama, standardnog člana mlađih selekcija reprezentacije Srbije za igrače do 16,17 i 18 godina (sa selekcijom Srbije osvojio bronzanu medalju na EP u Crnoj Gori). Time je naš klub samo nastavio svoju dugogodišnju i jedinstvenu praksu na ovim prostorima – da pruža šansu i razvija mlade i talentovane košarkaše.

                          Nemanja Popović je 29.decembra 2019. godine napunio 18 godina, igra na poziciji krilnog centra i smatra se jednim od najtalentovanijih igrača u svojoj generaciji na toj poziciji u celoj Evropi.

                          KK FMP je i ovim potpisom pokazao da razmišlja o budućnosti kao i mnogo puta do sada, pošto su višegodišnje ugovore sa našim klubom tokomove sezone, pored Popovića, potpisali i Marko Pecarski i Đorđe Pažin.

                          Nemanja Popović je visok 204 centimetara, težak 97 kilograma, prošao je sve mlađe selekcije KK Crvena zvezda, a tokom ove sezone nastupa za seniorski tim OKK Beograda.

                          KK FMP kao sledeći korak u karijeri Nemanje Popovića pružiće mu šansu kao i mnogima pre njega, da u pravom okruženju napravi najteži i najveći korak u seniorskoj košarci.
                          Obzirom da je poznat po bacanje cigla, odmah ga poslati na šuterski trening.

                          Comment


                          • Pot i Uskokovic out, sin 35mpg in..ovo je komedija
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Vladimir Jovanovic nije vise trener Fmp.

                              Comment


                              • i sta je uradio za svo vreme ? koga je stvorio ? kojeg mladog igraca je gurnuo u vatru,nikog bas nikog jos popio otkaz
                                Last edited by miance189; 18-12-20, 05:50.

                                Comment

                                Working...
                                X