Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To isto vazi i za Filipovu zenu

    Comment


    • može biti ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • da je ozenio Jelisavetu sad bi bio u Nba

        Comment


        • Jelisaveta juri za pare, fićina žena nije takva.

          Comment


          • Filip je sjajan momak i kosarkas, za ovu Aba ligu neko ko zaista odskace, nije upseo u kratkoj epizodi preko a u Zvezdi zbog pritiska inace neko ko je legitiman drugi plej Zvezde u rosteru pre dolaska Enisa.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              nisam znao, a na bazi tvojih informacija deluje kao da nista tamo nije uradio i da je ostao nedokazan. Uvek ce biti prica kako je on zasluzio mesto u timu samo kao tatin sincic. Ne znam kako mu to ne smeta. Primetan je napredak u njegovoj igri u zadnje dve sezone, nije to onaj isti Filip iz Zvezde. Sada mu je poslednji trenutak da pokaze sta zna u nekoj normalnijoj za njega sredini jer bi se tako dokazao i sebi i drugima.
              Ja bi poludeo da mi cale bude gazda na poslu.
              Sad sam prosao kroz to posto pratim grcku ligu ali nisam znao napamet...10 kola i jako los stats i onda otkazi povratak u FMP..Nije on za ozbiljan klub. Iskreno ne smeta meni sto on igra u FMP-u, meni smeta ono sto sam pisao vec. Ne moze FMP u istoj ligi da nam bude a imamo skoro sve isto..verujem da papiroloski nije isto ali se to zna..Kao sto je Misko predsednik skupstine navijaca Mege. To jednostavno vredja zdravi razum....Ako je tako na ocigled, kako je ono sto ne vidimo....

              Filip moze da igra ovako u nekoj Rumuniji, Bugarskoj...price da bude back up u CZ koja igra EL su tuzne...Ok je momak ali i mi smo ovde, pa sta nas ko pita...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa ko spominje da bude backup plej u Zvezdi?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije mi jasno ovo pljuckanje po coveku / Filipu.
                  Vrlo je moguce da je realan i da shvata da za ozbiljnu karijeru nema talenta.
                  I sta je onda lose da za par hiljadq evra igra u klubu koji ce jednog dana da bude njegov?
                  Ne mogu svi da igraju EC ili EL.
                  Igrati F4 domaceg prvenstva i domaci kup je sasvim pristojan (prosecan) sportshi uspeh koji svakog takvog igraca svrstava u samo par procenata onih koji imaju nekakvu karijeru, a trenirali su basket godinama. Najveci broj dobaci najvise do juniora

                  Comment


                  • I jos da dodam da ne vidim da bas imamo previse domacih plejeva, tako da u poredjenju sa njima cak i nije los

                    Comment


                    • Pa Volter... post gore...Ljudi bre ovde niko nista ne sme da napise..Sta ima da ga pljujem...gde ti to vidis...Jel moze neko nekom da se ne svidja....I cuj par hiljada vera itd...Roger off
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo...-o-Srbiji.html
                        Last edited by Manda77; 05-01-18, 15:30.

                        Comment


                        • Puče FMP od Mornara ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Rezultat je u drugom planu u našem razvojnom timu koji je najveći rasadnik talenata u Srbiji
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Posle +18 izgubiti utakmicu od direktnog rivala to je pokazatelj da nećeš na f4 sasvim sigurno!

                              Comment


                              • mozda je Covic kriv za poraz sa 18 p i 10 asist ... ....los igrac ..katastrofa

                                Comment

                                Working...
                                X