Announcement

Collapse
No announcement yet.

FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I FMP kvalitetniji od Cedevite. Oh, wait...
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • FMP moze opusteno u top5.

      Comment


      • Zvezda, Mega, Cedevita i za to četvrto mesto borba između Zadra i FMP-a
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Izostavio si tvoj omiljeni klub da metnes

          Comment


          • Rakicevic ne vuce nikakvu povredu sa priprema, vec mu je receno sto i prosli tekmu, odnosno da se ohladi u glavi i iskulira.

            Comment


            • Originally posted by brdjanin View Post
              Rakicevic ne vuce nikakvu povredu sa priprema, vec mu je receno sto i prosli tekmu, odnosno da se ohladi u glavi i iskulira.

              Da ohladi glavu? Baš mi je delovao kao jako miran i dobar dečko...
              Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

              Comment


              • Neko ako ne udje u temu 10-tak dana i posle krene da procita odjednom bar 2 strane ima sta da vidi:
                ovo sto je fmp pokazao u ovim 2 utakmice boga mi borice se da ostane u ligi...ekipa bez glave i repa...Kazem na osnovu ove dve utakmice...
                Trener FMP-a ce brzo da dobije otkaz.Ovo sto oni igra vise nije ni smesno nego tuzno.
                FMP moze opusteno u top5.
                Kako se formira misljenje samo na osnovu 1 utakmice...

                A FMP nece da ispadne, kao sto nece biti ni medju 4. Vidoviti ja

                Comment


                • Bogme moje nije na osnovu jedne utakmice, nego na osnovu na kvalitet rostera. Ja im tipujem najlosije 5-6 mesto, s obzirom da je Igokea dovela NBA pojacanje. Sad, svako moze da pogresi u proceni....

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Bogme moje nije na osnovu jedne utakmice, nego na osnovu na kvalitet rostera. Ja im tipujem najlosije 5-6 mesto, s obzirom da je Igokea dovela NBA pojacanje. Sad, svako moze da pogresi u proceni....
                    Moguce, ali Fmp ne juri rezultat, osim mozda eto da se ostane u ligi , najvazniji rezultat Fmp a je da afirmise igraca za prvi tim Zvezde.

                    Comment


                    • To je isto receno npr Radovanovicu, kada ga nisu vodili na onaj prijateljski turnir. A inace kazu da Rakicevic bas lepo trenira, Ojo je toliko dobar da jos nije ni svestan kakvo telo ima i da mora da provali kako sve da ga koristi, dok za Rowana se prica da nema bas veliki kosarkaski IQ i da bas tesko pamti akcije.

                      Comment


                      • Djordjevic je povredjen nesto, ali nista strasno, nadam se da uzima minute amatera Djumica kad se oporavi.

                        Comment


                        • Nije povredjen, samo je trener odlucio da ga ne skida, kao Rakicevica, Momirova i Rusa.

                          Comment


                          • Covic, Pot, Uskokovic
                            Radanov, Nenadic, Jeremic, Momirov
                            Rowan, Rakicevic, Slutski
                            Simanic, Bursac, Radovanovic, Djordjevic
                            Ojo, Djumic, Seslija

                            Koga precrtati? Odgovor mozda postoji na sajtu ABA lige gde medju prijavljenim igracima nema Rakicevica, Simanica i Djoredjevica.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Covic, Pot, Uskokovic
                              Radanov, Nenadic, Jeremic, Momirov
                              Rowan, Rakicevic, Slutski
                              Simanic, Bursac, Radovanovic, Djordjevic
                              Ojo, Djumic, Seslija

                              Koga precrtati? Odgovor mozda postoji na sajtu ABA lige gde medju prijavljenim igracima nema Rakicevica, Simanica i Djoredjevica.
                              Simanić je povredjen kao i Rakićević, kad se oporave biće registrovani.

                              Comment


                              • Djordjevicu ne daju da ide na pozajmicu, trebao je u Vrsac u kome bi imao 20+ min

                                Comment

                                Working...
                                X