Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nova Kafana 2

    Comment


    • ja bih ipak tatu
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by abizolirni View Post
        Vjerujem da ih ti kupis samo od svog kolege ( pajde ). Jos ce mnogo vode Savom da protekne ali pitanje je kad ces se ti dozvati pameti. Ustvari prestati biti bezobrazan.


        - ö -

        Members
        7,549 posts
        Posted Today, 00:54
        GAGA., on 06 Aug 2017 - 00:46, said:
        Jesu Kendrick i ekipa takodje napustili forum?

        Taman posla, ovo mesto mi je priraslo k srcu.

        Tamo ću svraćati da malo prckam komšije, ima ih koliko hoćeš.

        edit: A ovo mesto će konačno (skoro pa) postati kakvo smo neke kolege i ja odavno priželjkivali!
        Edited by - ö -, Today, 00:55.
        Ovo je nešto na šta sam pa godinama ukazivao, to prckanje komšija, provociranje a ja sam banovan kao crveno beli trovač, i ta zadnja rečenica da će B92 postati mesto kakvo su oni hteli je više puta pomenuta na avangardi o čemu sam čak u privatnim mejlovima sa Barakudom pričao i kopirao mu kendrikove, zlajine postove sa tamosnjeg foruma u kome se omalovazava Zvezda, širi priča kako su zastićeni na B92 pogotovo od Barosa koji im je i avangardni ortak. To je shvaceno kao neka bolesna glupost od tamosnjih moderatora koji su brisanjem postova sve pokusavali pod tepih da stave iako je jasno od početka šta je namera ovim avangardistima. Pa smo imali čak post gde moderator Baros potvrdjuje da je Zvezdin stadion Banjicki koelktor tj mesto gde je to nekad bilo uz obavezne smajlice i ironiju, tad je ja mislim banovano nekoliko Zvezdasa koji su se pobunili. ti si nazvao sve ovo pravim imenom a to je biti bezobrazan ali to je tako druzr zato sto im je dozvoljeno.

        Comment


        • Kada izrokate predloge, stavicu anketu pa da glasate.

          Comment


          • Originally posted by kendrik View Post
            Abizolirni cesto ima poteskoca sa shvatanjem sustine upisa, a ovu zajebanciju, koliko god ocigledna bila, nije shvatio.

            Nije samo do ongoing sprdnje o preuzimanju foruma, mnogo puta je konstatovano da je moj purpose poprckivanje cigana, pa stoga i posalice u tom stilu.

            Inace, drago mi je da sam na tvojoj listi. Takodje mi je drago sto cesto zazalis sto si kliknuo 'view it anyway'.
            Samo napisši nešto ono tvoje i Zlajino sa avangarde slobodno, ako je i to zajebancija. A ako jeste duhovit si pa nešto malo više od mog trogodišnjeg sestrića.

            Comment


            • Ne bih ja tu ništa menjao, postojeći je odličan.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                Inace ne znam jel Talesin video zajedno samnom je nagradjen epitetom migranta iz susedne drzave.
                Video sam ali me cudi da te je to toliko pogodilo. Mene, iskreno, takve stvari uopste ne pogadjaju. Za ocekivati je da takav karakter, kao sto je taj koji je to pisao, seiri i raduje se tudjim zivotnim neprijatnostima i nesrecama, kao i da ih koristi kao sredstvo da povredi sagovornika. Uklapa se u taj zli i jadni profil pripadnika Brigade Fido. Upravo od takvih su se svojevremeno regrutovali cuvari logora smrti u Trecem Rajhu koji su odvajali jevrejsku decu od roditelja kako bih ih optimalnije rasporedili po gasnim komorama. Sociopate nemaju savest i empatiju, to je deo njihove klinicke slike. Nema razloga da tebe to toliko uznemirava.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Abrahame stavi onaj tvoj prepoznatljiv avatar da te lakše uočim
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Ovo je nešto na šta sam pa godinama ukazivao, to prckanje komšija, provociranje a ja sam banovan kao crveno beli trovač, i ta zadnja rečenica da će B92 postati mesto kakvo su oni hteli je više puta pomenuta na avangardi o čemu sam čak u privatnim mejlovima sa Barakudom pričao i kopirao mu kendrikove, zlajine postove sa tamosnjeg foruma u kome se omalovazava Zvezda, širi priča kako su zastićeni na B92 pogotovo od Barosa koji im je i avangardni ortak. To je shvaceno kao neka bolesna glupost od tamosnjih moderatora koji su brisanjem postova sve pokusavali pod tepih da stave iako je jasno od početka šta je namera ovim avangardistima. Pa smo imali čak post gde moderator Baros potvrdjuje da je Zvezdin stadion Banjicki koelktor tj mesto gde je to nekad bilo uz obavezne smajlice i ironiju, tad je ja mislim banovano nekoliko Zvezdasa koji su se pobunili. ti si nazvao sve ovo pravim imenom a to je biti bezobrazan ali to je tako druzr zato sto im je dozvoljeno.
                    Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Samo napisši nešto ono tvoje i Zlajino sa avangarde slobodno, ako je i to zajebancija. A ako jeste duhovit si pa nešto malo više od mog trogodišnjeg sestrića.
                    Valtere, hajde odmori, zivota ti. Ako je mislio ozbiljno ima ovde moderatora koji ce mu smrsiti konce, ako se zajebavao nikom nista. Nema potrebe razvlaciti ovde pricu sa drugih foruma.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Video sam ali me cudi da te je to toliko pogodilo. Mene, iskreno, takve stvari uopste ne pogadjaju. Za ocekivati je da takav karakter, kao sto je taj koji je to pisao, seiri i raduje se tudjim zivotnim neprijatnostima i nesrecama, kao i da ih koristi kao sredstvo da povredi sagovornika. Uklapa se u taj zli i jadni profil pripadnika Brigade Fido. Upravo od takvih su se svojevremeno regrutovali cuvari logora smrti u Trecem Rajhu koji su odvajali jevrejsku decu od roditelja kako bih ih optimalnije rasporedili po gasnim komorama. Sociopate nemaju savest i empatiju, to je deo njihove klinicke slike. Nema razloga da tebe to toliko uznemirava.
                      Pogodilo me je jer sam u tom egzodusu 1999 kada smo proterani izgubio oca koji je ubijen na kucnom pragu, i ne mogu na te stvari
                      da gledam blagonaklono niti da se salim sa time. A oni to podlo koriste mislim taj nas progon ne moju zibvotnu pricu da bi nas navukli
                      na tanak led za banovanje.Naravno moderacija na to njihovo gleda blagonaklono i dobice nagrade zajedno sa Sajberkom sto je oterala
                      vise od polovine sport pdf. Sto se mene licno tice za mene je to samo proslost taj forum pa neka se valjaju u sopstvenom blatu na gornjim
                      spratovima.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Valtere, hajde odmori, zivota ti. Ako je mislio ozbiljno ima ovde moderatora koji ce mu smrsiti konce, ako se zajebavao nikom nista. Nema potrebe razvlaciti ovde pricu sa drugih foruma.
                        Ne naravno, slazem se sa tobom i u pravu si nemam nameru da to širim nadovezao se na onaj njegov post sa B92 koji je kolega okačio, jbg emotivan sam i nerviraju me takve provokatorske šale, pogotovo pošto sam itekako upućen u rad dotičnih na njihovom matičnom forumu. Ali ok ovo nije mesto za to.

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Video sam ali me cudi da te je to toliko pogodilo. Mene, iskreno, takve stvari uopste ne pogadjaju. Za ocekivati je da takav karakter, kao sto je taj koji je to pisao, seiri i raduje se tudjim zivotnim neprijatnostima i nesrecama, kao i da ih koristi kao sredstvo da povredi sagovornika. Uklapa se u taj zli i jadni profil pripadnika Brigade Fido. Upravo od takvih su se svojevremeno regrutovali cuvari logora smrti u Trecem Rajhu koji su odvajali jevrejsku decu od roditelja kako bih ih optimalnije rasporedili po gasnim komorama. Sociopate nemaju savest i empatiju, to je deo njihove klinicke slike. Nema razloga da tebe to toliko uznemirava.
                          Mene to uopste nije iznenadilo.. Iznenadilo me samo da oprostite na izrazu ono jaje Hamilton.. Od ove epizode ne mogu da ga smislim. Pritom se ne obazirem na njegovo politicko opredeljenje.

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            Pogodilo me je jer sam u tom egzodusu 1999 kada smo proterani izgubio oca koji je ubijen na kucnom pragu, i ne mogu na te stvari
                            da gledam blagonaklono niti da se salim sa time. A oni to podlo koriste mislim taj nas progon ne moju zibvotnu pricu da bi nas navukli
                            na tanak led za banovanje.Naravno moderacija na to njihovo gleda blagonaklono i dobice nagrade zajedno sa Sajberkom sto je oterala
                            vise od polovine sport pdf. Sto se mene licno tice za mene je to samo proslost taj forum pa neka se valjaju u sopstvenom blatu na gornjim
                            spratovima.
                            Znam. Zna i on, zato je to i napisao, da te povredi i utrlja ti so na ranu. Ti si izgubio sto si izgubio, nemoj da dozvolis da te dodatno opterecuje to sto ce neki degenerik tvoj gubitak da koristi da bi te povredio na posranom forumu. Do sada si valjda shvatio da svakakve nepotrebnosti hodaju zemljom i trose vazduh normalnim ljudima, ne mogu te povrediti ako ih ignorises.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Mi treba sa ljudima domacinima da zajednickim snagama ovaj forum podignemo na jos veci visi bolji nivo
                              da bude najbolji forum u zemlji u svakom smislu.
                              Da ne dozvolimo svadje razmirice, podmetanja, peckanja mogu na tati, na live temi neka bude ono sto donosi
                              live ali znaci samo na mestima predvidjenim za to. Ostalo da bude u duhu fer pleja i uvazavanja drugih
                              i polemisanja na jednom korektnom nivou da i moderatorima olaksamo posao i da ovasada nas mali svet
                              obogatimo dobrim kvalitetnim pisanijima.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Knipex View Post
                                Moderatori sa pdf sport su vrlo korektni. Verujem da je to tvoj subjektivni osecaj zbog nekog konflikta sa nekim od moderatora. Uostalom nimalo nije lako biti moderator i uvek ce neko biti nezadovoljan odlukama a sve treba izbalansirati i odrediti neke pokretne granice sta je dozvoljeno a sta ne. Nijednom nisam primetio da se neko od njih spustao na licni nivo obracuna sa clanovima sto je vrlo pohvalno. Vrlo cesto su samo brisali nepodobne postove bez ikakvih kazni ili upozorenja, znam iz licnog primera. Siguran sam da je ovo misljenje vecine clanova pdf sport na b92 i da ovaj egzodus nije nastao zbog moderatora sa tog pdf-a nego iz drugih razloga.
                                Mozda ti imas takvo misljenje i ja to misljenje postujem. Moj nalog je trajno banovan nakon sto sam ukazivao na nepravilnosti na politici. Pisao sam samo na PDF kosarka i nigde vise.
                                To znaci da me je banovala visa instanca ili sportski moderator po nalogu vise instance. U oba slucaja ukazuje se da tamo nema slobode misljenja i da svako moze da bude banovan kako se moderaciji prohte.
                                Sad im onaj sto ih je nazivao ljubiteljima guzica teniserki i anoreksicnih manekenki orgija zajedno sa jos nekima, a oni povili rep i cute.

                                Jos nesto, ljudi su ovde stalno banovani na osnovu optuzbi da su klonovi, a jedan clan (tito) pise iako svi znaju da je klon. Neko moze, a neko ne.

                                Kada se sve uzme u obzir mislim da je besmislica vracati se tamo. Svako kako hoce, ja ostajem ovde.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X