Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pošto ste se stvarno krajnje gospodski postavili, a posle upoznavanja s vašom istorijom, nekako mi prikladno da vas ovde dočekam sa:



    A taman sam usput naučio i nešto novo o mizoginiji. Čovek se uči dok je živ...

    Comment


    • #62
      Originally posted by kendrik View Post
      S tim sto su plusici ozbiljna nauka.

      Postoji vise vrsta plusica, odnosno motiva za davanje plusica.

      Ironicni plusic, takozvani odjeb plusic, plusic na odredjenu vest koja ima negativnu konotaciju prema necemu, a tu je i standardni plusic.
      Vjerujem da ih ti kupis samo od svog kolege ( pajde ). Jos ce mnogo vode Savom da protekne ali pitanje je kad ces se ti dozvati pameti. Ustvari prestati biti bezobrazan.


      - ö -

      Members
      7,549 posts
      Posted Today, 00:54
      GAGA., on 06 Aug 2017 - 00:46, said:
      Jesu Kendrick i ekipa takodje napustili forum?

      Taman posla, ovo mesto mi je priraslo k srcu.

      Tamo ću svraćati da malo prckam komšije, ima ih koliko hoćeš.

      edit: A ovo mesto će konačno (skoro pa) postati kakvo smo neke kolege i ja odavno priželjkivali!
      Edited by - ö -, Today, 00:55.
      Last edited by abizolirni; 06-08-17, 00:05.

      Comment


      • #63
        Jedan od razloga zasto je onaj forum propao su nesposobni moderatori koji ne umeju ili namerno nece da rade svoj posao.
        Taj forum se i sveo na sport gde pise jedna ekipa, politika gde pise druga, na svim ostalim podforumima se uhvatila paucina. Jednom je jedan forumas pitao zasto se na drustvu pise samo o cigaretama, marihuani i alkoholu. To su tada bile jedine teme koje su bile aktivne.

        Na sportu su moderatori isto pogubili konce. I tu je bilo nickova ciji je jedini smisao da se svadjaju, provociraju i koje nije ni zanimalo sta drugi forumasi misle. Nema velike razlike da li ce forumas sa politike da nazove sve ljude sa sporta ljubiteljima guzica teniserki i anoreksicnih manekenki; ili ce neki navijac Partizana ili Zvezde da nazove one druge neznalicama ili arkanovim sledbenicima. Koja je razlika da li ces da kazes da je sve oko tebe tribinaska fasisticka rulja ili da se nad nekim klubom sprovodi fasizam?

        Iskreno se nadam da ce da propadnu sasvim. Kakva moderacija, takav i forum, a moderacija je bas losa.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #64
          Uuu brate, bas ga pretera.

          Comment


          • #65
            Canarian, sinak, koliko si ti bese dugo pisao na b92?

            Comment


            • #66
              Originally posted by abizolirni View Post
              Vjerujem da ih ti kupis samo od svog kolege ( pajde ). Jos ce mnogo vode Savom da protekne ali pitanje je kad ces se ti dozvati pameti. Ustvari prestati biti bezobrazan.


              - ö -

              Members
              7,549 posts
              Posted Today, 00:54
              GAGA., on 06 Aug 2017 - 00:46, said:
              Jesu Kendrick i ekipa takodje napustili forum?

              Taman posla, ovo mesto mi je priraslo k srcu.

              Tamo ću svraćati da malo prckam komšije, ima ih koliko hoćeš.

              edit: A ovo mesto će konačno (skoro pa) postati kakvo smo neke kolege i ja odavno priželjkivali!
              Edited by - ö -, Today, 00:55.
              Abizolirni, prijatelju... pa...

              Comment


              • #67
                Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Canarian, sinak, koliko si ti bese dugo pisao na b92?
                Malo, bilo je to pre sto godina. Samo sam citao sa vremena na vreme.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • #68
                  Ne mogu da se setim da li je delgado ovde dobio trajni ban, znam da nam je svima pre 3-4 godine svima isao na zivce sa svojim postovima jer je dizao nepotrebno tenzije i dizao je tadasnjim adminima pritisak.Nekoliko banova jeste popio ako se secam, ali ne mogu da se setim da li je popio trajni.

                  Sada bih voleo da citam njegove postove ovde.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Ricma View Post
                    Ne mogu da se setim da li je delgado ovde dobio trajni ban, znam da nam je svima pre 3-4 godine svima isao na zivce sa svojim postovima jer je dizao nepotrebno tenzije i dizao je tadasnjim adminima pritisak.Nekoliko banova jeste popio ako se secam, ali ne mogu da se setim da li je popio trajni.

                    Sada bih voleo da citam njegove postove ovde.
                    Tu se ništa nije promenilo do dana današnjeg
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by dekkard View Post
                      Tu se ništa nije promenilo do dana današnjeg
                      jeste kako nije sada je grobar
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • #71
                        I ovog Marića treba banovati čuo sam da radi špijunske poslove za druge forume
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #72
                          Ja ga ne gledam istim ocima u poslednjih godinu i po dana, postao mi je simpatican lik.

                          Pre toga mi je ovde bio bas iritantan.

                          Comment


                          • #73
                            Bogi je postao moderator
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Bogi je postao moderator
                              Tocak tka kako tocak zeli.

                              Comment


                              • #75
                                koliko sam shvatila, bice sendvica za sve
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X