Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Daba View Post
    Ma ne nego ako ti se svidja neciji upis ono das plus tza post
    Имаш репутацију за такве стваре..

    Comment


    • #47
      Ja sam razumeo da se placa lajk, a vala sada imamo i donatore.

      Comment


      • #48
        S tim sto su plusici ozbiljna nauka.

        Postoji vise vrsta plusica, odnosno motiva za davanje plusica.

        Ironicni plusic, takozvani odjeb plusic, plusic na odredjenu vest koja ima negativnu konotaciju prema necemu, a tu je i standardni plusic.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Победа View Post
          Имаш репутацију за такве стваре..
          A reputacija je drugo, to kada mislis da je neko svojim psotom napravio "pomak u napred", da je zasluzio da mu ugled na forumu raste, pa je dajes. Dok je lajk jednostavno za nesto sto ti se svidi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #50
            Originally posted by Sandugp View Post
            A reputacija je drugo, to kada mislis da je neko svojim psotom napravio "pomak u napred", da je zasluzio da mu ugled na forumu raste, pa je dajes. Dok je lajk jednostavno za nesto sto ti se svidi.
            Истина, репутације се ређе дају, али то може да користи, шта знам..

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sandugp View Post
              Jedan jedini i nas jos nekoliko postovalaca lika i dela Gvardiole Pepa.
              Onda dodajte jos jednog.

              Comment


              • #52
                Bas je lep forum vizuelno... jos kad bi imala ona opcija za lupanje plusica na postove...

                Comment


                • #53
                  Imala je, tj lajkovi.

                  Ajde pišite ovde o starom forumu i to, zbog preglednosti teme, možda je tako najbolje. I da se otvore kad Bogi ili neko bude izabran posebne teme za predsezonu, transfere itd.

                  Comment


                  • #54
                    Daniele, napisao sam tamo a evo sad i ovde, ne treba nam dodatna tenzija izmedju forumasa koji prelaze i koji ostaju na B92. Neka ljudi pisu gde ko hoce, i ovde i tamo, ili samo na jednom mestu who cares. Ovo je ipak samo vitrtuelni svet, nije pitanje zivota i smrti.

                    Comment


                    • #55
                      Ja bih samo zeleo da utvrdim kada se ide u Ustanak? jel moramo da veceramo ili i to kronos placa?

                      Comment


                      • #56
                        Ja bih isao, ali ce mi onda Kronos saznati IP adresu i identitet;)

                        Comment


                        • #57
                          Moze i da te tuzi ako ne platis

                          Elem taman da napravimo neko takmicenje sc vs ex-b92 da vidimo ko je jaci na crevu taj zauzima forum

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Gb92 View Post
                            Moze i da te tuzi ako ne platis

                            Elem taman da napravimo neko takmicenje sc vs ex-b92 da vidimo ko je jaci na crevu taj zauzima forum
                            Kronos pobedjuje i bez takmicenja
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • #59
                              A otkud znam vidim imaju ljudi Vinjak u potpisu pa rekoh mozda su iskreni ljubitelji.

                              Da ne misle da smo protiv dobre kapljice

                              Comment


                              • #60
                                Otvarajte Percetu temu! Sad ce zima, gde inace da se oblacimo?
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X