Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post

    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Petak je veče sedam u meče...





        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kad ce taj petak vise, pizda mu materina
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by tatanka View Post
            Ima li ko da radi kao logger na Synergy Sports Technology?

            Ja ...

            Comment


            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Gledam sad na b92 forumu, na politici, krenuli da se svadjaju izmedju sebe u nedostatku zajednickih neprijatelja koje bi pljuvali. Strasno koliko je tim ljudima stalo samo da na nekoga i na nesto pljuju i da nekoga "ujedaju" pa kad nema SrboVa i tzv. huligana (to su oni sto prate sport), dzapaju se izmedju sebe.
                Samo napred, podrska svima da tako nastave.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Gledam sad na b92 forumu, na politici, krenuli da se svadjaju izmedju sebe u nedostatku zajednickih neprijatelja koje bi pljuvali. Strasno koliko je tim ljudima stalo samo da na nekoga i na nesto pljuju i da nekoga "ujedaju" pa kad nema SrboVa i tzv. huligana (to su oni sto prate sport), dzapaju se izmedju sebe.
                  Samo napred, podrska svima da tako nastave.
                  Zar nisu sada O2 forum?
                  sigpic

                  Comment


                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Imam predlog sa switchujete nazive topica KK CZ i Pomračenje uma... ko da će neko da primeti
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kronose, oterao si coveka koji je ovde bio 5 godina, imao 5k postova.
                        Sve to zbog male zajebancije.
                        Ti si mene podjebavao i vredjao u pricaonici i nisi se samobanovao.
                        Budi dobar covek Kronose, zbog sebe i ljudi oko tebe.

                        Jedno pitanje, ako nije tajna. Za koga glasas na izborima?

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Kronose, oterao si coveka koji je ovde bio 5 godina, imao 5k postova.
                          Sve to zbog male zajebancije.
                          Ti si mene podjebavao i vredjao u pricaonici i nisi se samobanovao.
                          Budi dobar covek Kronose, zbog sebe i ljudi oko tebe.

                          Jedno pitanje, ako nije tajna. Za koga glasas na izborima?
                          Možeš li ti meni reći za koga ti glasaš?

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Možeš li ti meni reći za koga ti glasaš?
                            Iskreno, jos nisam siguran, ali mislim da ce to biti SNS.

                            Comment


                            • Limun se dvoumi izmedju Milice zavetnice i Sande Raskovic Ivic tako mi je rekao.
                              A Mrki glasa Pernara od kad se pojavio.
                              Last edited by E1_PG; 21-02-18, 18:27.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Iskreno, jos nisam siguran, ali mislim da ce to biti SNS.
                                Ne slažem se s tvojim političkim izborom, ali svi mi imamo pravo na mišljenje

                                Comment

                                Working...
                                X