Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • brojto, bando
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Gazda, oran od rane zore?

      Comment


      • Originally posted by Manoly View Post
        Gazda, oran od rane zore?
        Vazda!
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Manoly View Post
          Gazda, oran od rane zore?
          Ja bih prije rekao urovan

          Comment


          • Originally posted by abizolirni View Post
            Ja bih prije rekao urovan

            Izvol`te?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Comment


              • Pre 15ak minuta me je obradovala najsrecnija vest u mom zivotu do sada. Postao sam otac jednog malog decaka!!

                Veceras lumperaj do zore, idem do mojih da proslavim kuca casti!!

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Pre 15ak minuta me je obradovala najsrecnija vest u mom zivotu do sada. Postao sam otac jednog malog decaka!!

                  Veceras lumperaj do zore, idem do mojih da proslavim kuca casti!!
                  Ubode i ti pojacanje
                  Nek` je sa srecom i da mali bude bolji insajder od tebe.
                  Last edited by kronostime; 15-08-17, 19:01.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Pre 15ak minuta me je obradovala najsrecnija vest u mom zivotu do sada. Postao sam otac jednog malog decaka!!

                    Veceras lumperaj do zore, idem do mojih da proslavim kuca casti!!
                    bravo Bogiiiii nek je ziv zdrav srecno majstore.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Čestitke Bogi
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Srećno Bogi brate, dug i zajeban put te čeka, ali i mnogo lijep

                        Comment


                        • Hvala braco, da vam se sada zahvalim dok sam pri sebi, ko zna koliko sad necu sebi dolaziti. Odoh

                          Comment


                          • Čestitke Bogiiii!!!

                            Nek je živ, zdrav i legenda na tatu!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ubode i ti pojacanje
                              Jedino pojacanje za koje moze da kaze da je radio na njegovom dovodjenju.

                              Cestitke, Bogi!

                              Comment


                              • Nista nema lepse od rodjenja deteta, a bebe su najlepsa bica na svetu i najveca sreca koja mogu coveku da se dese. Nemamo bas prilike ovakvim stvarima da se radujemo ovde i da ih proslavljamo, pa je sve utoliko lepse i svecanije.

                                Nek ti je srecno rodjenje sina Bogi, nek je zdrav, veseo i da lepo raste! Ziveo!


                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Last edited by miloolja; 15-08-17, 19:24.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X