Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rogers Cup 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo, Denise! Obično kod mladih igrača poslije velikog skalpa automatski slijedi poraz, ali vidimo da to baš i ne mora. Još kad bi Saša izbacio lumberjacka, pa da uživam u polufinalu. Isplatio se svaki neprospavani minut zbog ovog meča, a posljednje četvrfinale ću ipak prespavati.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Dobar Denis, ima svega u njegovim mecevima, dobrih servisa, udaraca , neivesnosti, preokreta, i ne ide samo na snagu kao vecina mladih igraca nego pokzuje odredjenu dozu teniske inteligencije. Decko koji obecava.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Bas mi je zao sto nisam gledala, ali sam zaspala tokom 1.seta kad je izgledalo da Denis nema sansu.
        Polufinale je odlicno, svejedno mi je ko ce da pobedi, ali mozda ipak malo naginjem ka Denisu

        z3 compact using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ове фрљоке не гледам, погледаћу федерерово подизање пехара, а како даје часове овим фрљокама ми баш и није занимљиво... тако се пакују пехари, а публика ко публика, дошла на вашар да се слика, ваљда тако треба?
          sigpic

          Comment


          • Valjda ovo znaci da konacno mladi dolaze

            Montreal:

            First semi - combined age 66 (Federer 36 vs. Haase 30)

            Second semi - combined age 38
            (Zverev 20 vs. Shapovalov 18)

            z3 compact using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Bravo za Rusa rođenog u Izraelu koji predstavlja Kanadu a živi na Bahamima. Ozbiljan je ovo test bio - posle dve velike pobede dobiti prosečnog igrača, kontam da bi ga mnogi izduvali u toj situaciji. Karakter pokazao

              Isplatilo se gledanje 3/4 meca. Zanimljiv decko skroz, neartikulisan ko svi mladi, ali prilicno dozirano i nije razocarao nimalo.
              Videcemo za dalje.

              Sta je Hase ovako poludeo?


              tt sa A5 u inat Mi6
              Last edited by miloolja; 12-08-17, 10:04.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Na sta je tenis spao da jedan Zverev igra finala mastersa.

                Comment


                • Haos
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Na sta je tenis spao da jedan Zverev igra finala mastersa.
                    Ma ima da ih i osvaja. Ne znam sto te to cudi. Danas svi igraju tenis. Dolaze mladji, bolji, lepsi.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Ma ima da ih i osvaja. Ne znam sto te to cudi. Danas svi igraju tenis. Dolaze mladji, bolji, lepsi.
                      Roger ce takve i sa 50 dobijati.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Bas mi je zao sto nisam gledala, ali sam zaspala tokom 1.seta kad je izgledalo da Denis nema sansu.
                        Polufinale je odlicno, svejedno mi je ko ce da pobedi, ali mozda ipak malo naginjem ka Denisu
                        Počelo je tako da sam se bojao katastrofe. Umalo da bude 6:0 u prvom, ali se nije dao Denis i uspio da dođe do 2 gejma. Ja sam očekivao da Mannarino napravi brejk i u drugom, te tako imam koji sat više sna ali kad Shapovalov napravi brejk trgoh se

                        Polufinale mi je uživanje i bez nervoze. Mislim da će to Saša manje-više rutinski odradit, ali da vidimo. Ima li neko podatak koje je polufinale mastersa posljednji put bilo ovako mlado. Pretpostavljam da je neko iz trougla Rafa-Andy-Novak.
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Ako ne grešim, to bi trebalo biti 2007 Indian Wells Novak vs Endi.
                          Last edited by Marija81; 12-08-17, 15:14.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by amnesiac View Post
                            Počelo je tako da sam se bojao katastrofe. Umalo da bude 6:0 u prvom, ali se nije dao Denis i uspio da dođe do 2 gejma. Ja sam očekivao da Mannarino napravi brejk i u drugom, te tako imam koji sat više sna ali kad Shapovalov napravi brejk trgoh se

                            Polufinale mi je uživanje i bez nervoze. Mislim da će to Saša manje-više rutinski odradit, ali da vidimo. Ima li neko podatak koje je polufinale mastersa posljednji put bilo ovako mlado. Pretpostavljam da je neko iz trougla Rafa-Andy-Novak.
                            Evo druze, dva U20 igraca u Masters 1000 1/2:

                            1990 Canada: Sampras vs Chang
                            1991 Paris: Sampras vs Chang
                            1994 Monte Carlo: Medvedev vs Kafelnikov
                            2000 Paris: Safin vs Ferrero
                            2005 Monte Carlo: Nadal vs Gasquet
                            2006 Rome: Nadal vs Monfils
                            2006 Canada: Murray vs Gasquet
                            2007 Indian Wells: Djokovic vs Murray
                            2007 Miami: Djokovic vs Murray
                            2017 Canada: Zverev vs Shapovalov
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Pa gde si ti CW, nema te 100 godina
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • gde je amnesiac, vidi sta je izvukao na mrezi kad je spasavao mec lopte

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X