Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sa mislio da sam i obe izgubio. Bitno da me Manda jebe i ne pokriva. Pa gde on da me dobije!?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • U obe lige si dobio svoje, pratis li ti fudbal ili samo YT gledas igrace xD
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        U obe lige si dobio svoje, pratis li ti fudbal ili samo YT gledas igrace xD
        Samo citam TW! I velicam brata Pogbu gde stignem. xD
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pogbinjo meni kapiten svako kolo, boljeg igraca MU i PL nije vidila, neiskusan si sto ga nemas
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ajde Limar je ocekivano u donjem delu tabele, ali da fiskni ovoliko kiksa to je sramota. 19.mesto
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Koliko sam tek ja očajan. Izgubio od Ganga u derbiju začelja 36:31. Al vidim Fiksni vodi priču u drugoj ligi drafta
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Fiksni je pao na drugo mesto. Mnogo je neizvesno ovako kad se ne ponavljaju igrači u timovima.
                Last edited by krele90; 23-08-17, 12:41.

                Comment


                • Gledaj mene u draftu, sramota me

                  Comment


                  • Meni veseli Micu Bacu dao auto gol a preskupi Walker crveni... Moracu da se naviknem sad sam tek pogledao rezultat na draftu, zaboravim da postoji uopste

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Odlicno se drzim, s obzirom da mi je random sistem uvalio Costu/Staridza/Origija, povredjene Clyne-a i Colemena...

                      Jel se prosle godine Milner vodio kao veznjak?? Sad vidim da je defanzivac, a on igra veznjaka sad.
                      Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 15:29.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Haha, kakva zaebancija sa Milnerom. Vodi se kao veznjak, igra beka. Sad igra veznjaka, vodi se kao odbrana.

                        Uspeo sam da ćapim Antonia na draftu. Niko ga nije uzeo, bio povređen. On bi trebalo da bude mašina za bodove.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ajde Limar je ocekivano u donjem delu tabele, ali da fiskni ovoliko kiksa to je sramota. 19.mesto
                          Dobro sto mi to fenjeras kaze...a ja tek pocinjem sa ozbiljnom igrom od danas, mada da sam jednom bar ubo kapitena bio bih top.

                          Uostalom receno mi je da je ovde nedodirljiv Toma,pa se nekako vodim da mi on ne izmakne mnogo, a bezi mi 12 poena,sto je korektno,jer ovo je ipak igra na duge staze

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ajde Limar je ocekivano u donjem delu tabele, ali da fiskni ovoliko kiksa to je sramota. 19.mesto
                            Moooolim? pu sljamu. Videces ti svoje
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Vidi,vidi Krele mi pokupi Greja ispred nosa...

                              Comment


                              • Krele jako dobro prati situaciju i zna sta radi

                                Comment

                                Working...
                                X