Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mi smo svi u grupi svi osam,znac draft nedelja u 17h!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #32
      Kod mene fali jedan. Fiksni se odazvao tako da ako ovaj jedan ne udje moze bice da uleti.
      Naše izvlačenje je nedelja 21h u udarnom terminu kao Liga Šampiona ;)
      Last edited by krele90; 04-08-17, 20:05.

      Comment


      • #33
        20:45 je LS
        Ma 90sekundi je biranje jednog igraca, razvuce se to u noc.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #34
          Jel se radi novi draft svako kolo?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #35
            Naravno da ne. To sto si izabrao vodis celu sezonu. Jedino free agente ubacujes

            Comment


            • #36
              Posto vidim da smo smesteni u LE ili ti drugu ligu,nema veze...

              Moj predlog ako ovaj Draft zazivi,i bude zanimljivo da poslednja 2 iz LS lige ispadnu na kraju,a prva 2 iz LE udju,ako se bude i sledece godine igralo.

              To bi dalo draz i onima koji su na dnu da ne odustanu i bore se do kraja.

              Samo predlog ako zelite,ako ne,moze i ovako

              Comment


              • #37
                Krele buraz sta mislis da mi iz druge grupe organizujemo ovaj draft nekad navece, ipak oko 4-5 ja vjerovatno necu biti prisutan.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Jax Teller View Post
                  Krele buraz sta mislis da mi iz druge grupe organizujemo ovaj draft nekad navece, ipak oko 4-5 ja vjerovatno necu biti prisutan.
                  Pa i jeste uvece sutra u 21

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by krele90 View Post
                    Kod mene fali jedan. Fiksni se odazvao tako da ako ovaj jedan ne udje moze bice da uleti.
                    Naše izvlačenje je nedelja 21h u udarnom terminu kao Liga Šampiona ;)
                    Je l' se javio taj jedan ili ne?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by bice View Post
                      Je l' se javio taj jedan ili ne?
                      Jeste,brate nadji jos sedam vidi koliko ljudi nas igra preko 40 sta je problem da probaju Draft ne ujeda ljudi,pa lepo napravite trecu grupu ili Intertoto kup,ima vremena do petka,moze dbude zanimljivo a i ne mora al nista se ne gubi ja zato i hocu da probam

                      Comment


                      • #41
                        Fiksni u svom stilu, Intertoto kup

                        Comment


                        • #42
                          Jel zna neko kako ce prvenstveno odrediti ko dobija prvog pika?

                          Dodatak,

                          Kapiten ne postoji u draftu tj ne dupliraju mu se poeni.
                          Last edited by l1m4r; 06-08-17, 12:22.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #43
                            Brate ja malopre sve pisao fantasy grupu ,prebacite postove ovde ako smeta,kompjuter pre zreba,pa posle u drugoj rundi ko je bio poslednji bira prvi

                            Comment


                            • #44
                              Ma nema veze

                              Nego jel se pocinje prvo od golmana ili kako god hoces?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • #45
                                Kako hoces i koliko hoces moze ceo MUFC nemas ogranicenja kao u regularnom,jedino moras da imas 2,5,5,3..ako ne stignes za 90 sec komp ti stvlj prvog sa tvoje vocliste,a ako je nemas prvog najskupljeg koji nije pokupljen sa tvoje nepopunjene pozicije

                                Comment

                                Working...
                                X