Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018- DRAFT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    3. L1mrr Nenad 3 0 2 229 9
    4. Mandusic Utd manda 3 0 2 194 9

    E moj Mandusicu!!!
    I ja preneo dominaciju nad Mandušićem u običnom i na draft.. strah me da me ne banuje

    Comment


    • Ako bude opet da se igra i da ima mjesta prijavljujem se prvi odma
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Sto se tice drafta ko zeli da igra i ove godine predlazem da mi se javi na pm. Prvih 7 koji mi se javi formiracemo jednu grupu. Prosle godine je bilo izvesni problema neki su odustali odma na početku, tako da neka se jave samo oni koji ce igrati do kraja.

        Comment


        • Nee znam da li je neko predlagao ali mislim da bi trebali videti ko je prosle sezone u onoj drugoj grupi bio na prva dva mesta da predje u onu prvu a poslednja dva od tamo da nazaduju u oni gde si ti Krele vodio onu ligu..

          Comment


          • Predlagao ja to jos na startu,prosle sezone,da bi bilo zanimljivo da ne bi odustali ovi na dnu,ako se usvoji Srdjan i ja idemo u visi rang

            Mada mi svejedno za draft,ako fali i ako ima zainteresovanih mogu da igram

            Comment


            • Što se tiče drafta, ja bi napravio jednu ligu od prošlih učesnika koji su ostali aktivni u obe lige do kraja prošle sezone. Teško da nas i tako može biti 8.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ok je to sto vi predlažete, sasvim se slazem ali poenta je da se skupe samo ljudi koji nece dici ruke od toga, mnogi kad su videli kako su lose prosli na draftu su digli ruke nisu pokusavali kasnije da izgrade tim. Imamo jos vremena da se usaglasimo.

                Comment


                • Eto, Srki i Fiksni idu gore, ko su bila poslednja dva u onoj prvoj ligi?

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Eto, Srki i Fiksni idu gore, ko su bila poslednja dva u onoj prvoj ligi?
                    Ja samo znam ko je bio prvi.

                    Šalu na stranu, ne sećam se stvarno. Možda Manda i Vladan.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Meni je svejedno koja cu biti liga ,ako se napravi igracu,a ja igram do kraja svaki fantazi,kakav god bio...al zbog drugih koji odustanu,sam rekao za to ispadanje,znam da je Srdjan igrao ozbiljno do kraja,jer me prestigao,i osvojio ,a za ostale nisam pratio,dal menjau igrace

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ja samo znam ko je bio prvi.

                        Šalu na stranu, ne sećam se stvarno. Možda Manda i Vladan.
                        Mislim da Vladan nije bio sa nama
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Zola, Papi, Dale, Limar, Manda, ja, cyber je neki bio, tako nesto, i jednog se ne secam, neka oprosti.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Igracu i ja draft, moram dati fiksnom sansu da se revansira. Naravno da je nebitno koja je to liga, bitno je da se okupimo mi koji cemo sigurno igrati do kraja i cak nas i ne mora biti osam, mislim da bi i sa sest dobro funkcionisalo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako ima mjesta upadam i igra se do kraja sve
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Zola, Papi, Dale, Limar, Manda, ja, cyber je neki bio, tako nesto, i jednog se ne secam, neka oprosti.
                                Bio sam i ja, al nema veze i ja se tebe isto ne secam

                                Bio sam u prva tri cinim se u Draftu, sjebo me Morata opasno, supak nije ni igro u drugom delu prvenstva, a ja se lako odreko Vardy-ija

                                Comment

                                Working...
                                X