Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by MasHe View Post
    Nije nikad bilo predsezonski meceva osim onih NBA global! Ali evo ove godine ih nema u EU vec samo u Kini!

    A NBA sezona nije nikad ranije pocinjala koliko ja u svojih 25 godina pratim NBA i koliko me sjecanje dobro sluzi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    1. recenica OK, hvala nisam znao.

    2. recenica Pa da znam, zato i pitam da li je ove godine to sa ranijim pocetkom eto na neki nacin "proba" ili je vec potpisan neki visegodisnji ugovor da u ovo vreme pocinje(nedelju dana ranije otprilike).

    Comment


    • #47
      IMG kupila prava za seriju a,ovo je prilika za SK zbog dobre saradnje a SK je upravo od njih kupio prava za PL...

      Comment


      • #48
        Zna li neko možda šta se desilo sa Brajton - Everton u pola 3? Nema uopšte prenosa na SK-u. Ne pamtim kad se neki Englez nije prenosio nedeljom...

        Jel ima neka zabrana na tu tekmu ili...?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #49
          Nesto sam citao da su zbog nezainteresovanosti za ovu utakmicu eksluzivno prodali prava prenosa Indiji. Taj neki fazon.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #50
            Prenosi 2017/18

            Ide uredno ta utakmica na SK 6


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Last edited by MasHe; 15-10-17, 09:33.

            Comment


            • #51
              Originally posted by MasHe View Post
              Ide uredno ta utakmica na SK 6


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Jel sigurno ovo?

              Comment


              • #52



                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • #53
                  Originally posted by MasHe View Post



                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  U ime oca... Kakva dva prenosa se stavljaju na SK6

                  Comment


                  • #54
                    Šta se dešava sa pojedinim prenosima PL-a na SK-u?

                    Malopre bezveze uđem u prog. šemu da pogledam NFL za nedelju, i shvatim da nema prenosa PL-a u nedelju na nekom od prva 3 kanala. Obe tekme su stavljene na SK HD.

                    Jel sad ispada da mi 3 kanala SK-a nisu dovoljna da gledam normalno PL?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by z0La View Post
                      Šta se dešava sa pojedinim prenosima PL-a na SK-u?

                      Malopre bezveze uđem u prog. šemu da pogledam NFL za nedelju, i shvatim da nema prenosa PL-a u nedelju na nekom od prva 3 kanala. Obe tekme su stavljene na SK HD.

                      Jel sad ispada da mi 3 kanala SK-a nisu dovoljna da gledam normalno PL?
                      Nema i ja video srecom ja ima SKHD,ali recimo pre 2 nedelje Brajton -Everton nije bilo ni na HD-u,ocigledno je nesto drugo gledanije ,oni znaju najbolje sigurno

                      Comment


                      • #56
                        Ako im ovo postane trend da ove "manje utakmice" počnu da izbacuju sa standardna prva 3 kanala, onda baš bezveze...

                        Nije mi jasno da nisu ostavili bar Lester - Everton...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #57
                          Na koliko SK ima prava prenosa Primere a na koliko NFL?Pozdrav

                          Comment


                          • #58
                            Sa drugog foruma vezano za prenose na SK HD:

                            Problem je u tome što HT grupacija: maxtv, iskon, h1, optima, pokupovali su prava za sve sportske sport klub kanale osim za SK HD zašto?

                            Imaju svi SK 1,2,3 hd, imaju sk 4,5,6 sd, imaju sk golf. Gdje je sk hd?

                            VIP iptv i bnet imaju taj SK HD.

                            Eto gdje je problem.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • #59
                              Danas (04.11.2017) u okviru emisije "SK Studio" bio je telop sa pregledom prenosa za PL, pa su tu medju kanalima bili i SK 7 i SK 8.

                              Ta dva kanala danas od 16h prenose dva meča PL.

                              Međutim, moj kablovski provajder SBB nije u svoju ponudu uvrstio SK7 i SK8.

                              Imate li neki info kada će ih SBB uvrstiti u svoju ponudu.

                              Hvala.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • #60
                                Samo za EON platformu za sad.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X