Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    SK Golf treba ukinuti ja ne znam ko to gleda. Pustati samo 4 'mejdzora' na nekom od ostalih kanala i to je to.
    Ja gledam cesto pred spavanje SK Golf.
    Bas mi prija lagana igra, kulturni i lepo obuceni igraci, zelenilo svuda okolo, komentator sa smirenim glasom. Nikad ga nisam igrao, ne znam ni pravila bas najbolje, ali mi posluzi tako kao background za ulazak u miran san.

    Comment


    • #32
      Bolje pusti muziku nego sto ti gori tv.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #33
        Dal je moguce da sutra prednost ima utakmica za trece mesto EP umesto Junajteda, tek u drugom ce se ukluciti na OT

        Comment


        • #34
          Originally posted by Ser Gagi View Post
          Dal je moguce da sutra prednost ima utakmica za trece mesto EP umesto Junajteda, tek u drugom ce se ukluciti na OT
          Otkud to Gagi? Piše u programu da će biti od početka...

          Imaš neki dodatan info a?
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #35
            Originally posted by z0La View Post
            Otkud to Gagi? Piše u programu da će biti od početka...

            Imaš neki dodatan info a?
            Ja imam 3 Sport Kluba, 1,2 i 3. 1 je Hrvatski, 2 i 3 su Srpski.

            I toliki sam baksuz, sada vidim na Srpski SK ide od pocetka, a kod mene se uklucuju u drugom Jos kakvi su im komentatori, ma milina...

            Comment


            • #36
              Kakvo je to mešanje SK-ova, to prvi put čujem...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #37
                Moguce da je tako u Makedoniji,na Srpskom ni nemas basket ide MU,pa ukljucenje u valjda Las palmas-Bilbao...Ja na Totalu imam SK1,2,3, SKHD..i SKHR 1 i oni pustaju kosarku direktno,kod nas ide na RTS samo direktno od fazeeliminacije ,takva su prava prenosa ocigledno od zemlje do zemlje..

                Comment


                • #38
                  Kao priprema za novu NBA i evroligašku sezonu, u nedelju 24.09. od 21.30 na SK 1 gledamo WNBA finale (Game 1).
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #39
                    Old firm nista

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by nikolapfc89 View Post
                      Old firm nista
                      За невјеровати Срећа је да увијек постоји алтернатива на интернету.
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • #41
                        Sta je sa NBA prenosima?
                        Last edited by colchonero; 30-09-17, 22:37.

                        Comment


                        • #42
                          Prenosi 2017/18

                          Jarane sezona pocinje 17.10! Do tada imas WNBA finale i NBA Global utakmice koje ce ici iz Kine 5. i 8. Oktobra!


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • #43
                            Mislio sam na Global i predsezonu. Ne znam tacne termine, ali znam da je to sada uskoro. Znam da sam procitao negde(ili cuo) da ce biti prenosa apocetkom oktobra, a nema ih u semi.

                            Edit: Je l' ce sada svake godine ovako rano pocinjati sezona (znam da je bilo price da se ne bi igralo 4 meca u 5 dana pocinje umesto 20 i nekog nedelju dana ranije, evo ti si napisao 17.) Da li je to visegodisnje resenje(da li je nesto napismeno postignuto mislim)?


                            Edit 2: Nisam znao da se igra u Kini(mislio sam da je nesto po Evropi) pa mi nije palo napamet da pogledam sta je na programu u 8 ujutru. Ima GS Minnesota prenos. Hvala Mashe na odgovoru.
                            Last edited by colchonero; 30-09-17, 22:52.

                            Comment


                            • #44
                              Ostalih meceva predsezone nece biti? Samo ovo iz inostranstva(Kine)?

                              Comment


                              • #45
                                Nije nikad bilo predsezonski meceva osim onih NBA global! Ali evo ove godine ih nema u EU vec samo u Kini!

                                A NBA sezona nije nikad ranije pocinjala koliko ja u svojih 25 godina pratim NBA i koliko me sjecanje dobro sluzi.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X