Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jel se ovo vratio u normalu ovaj termin PL-a subotom u 16h? Vidim da se prenosi Liverpul za vikend.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #17
      Jel mozemo konacno saznati zasto nema Skota i hoce li u opste i biti . Nema ni pregleda lige ni prenosa a stoji u semi da su otkupljena prava prenosa .

      Comment


      • #18
        Škotska liga je jedna jako zanimljiva liga.

        Ako budu bili prenosi škotske lige, neću propustiti priliku da ih ne gledam.

        Comment


        • #19
          Imam jedno pitanje juce sam u najavi pre meca Totenham-Chelsea video najavu za Eurobasket pa me zanima da li ce biti prenosa?

          Comment


          • #20
            Originally posted by Io Sono Interista View Post
            Eurobasket 2017 na SK!?
            Originally posted by choyle View Post
            Imam jedno pitanje juce sam u najavi pre meca Totenham-Chelsea video najavu za Eurobasket pa me zanima da li ce biti prenosa?
            Valjda sutra saznamo, kad izadje program za sledeca nedelja

            Comment


            • #21
              EP u kosarci na SK

              Comment


              • #22
                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                Comment


                • #23
                  Bravo za SK jos jednom!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #24
                    Uskoro sa radom krecu kanali SK7 I SK8...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by maksic View Post
                      Uskoro sa radom krecu kanali SK7 I SK8...
                      Sta ce biti na njima? Hoce li se prosiriti ponuda auto-moto sporta?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Sta ce biti na njima? Hoce li se prosiriti ponuda auto-moto sporta?
                        Ništa drugo i ne planiraju, samo jurcanje 24/7

                        Comment


                        • #27
                          Mozda LS,LE,...a mozda italijani i francuzi za sledecu sezonu...

                          Comment


                          • #28
                            Juče ujutru u SK Studiju kad su pričali Plavšić i Novaković, iza njih su se testirali SK 7, 8, 9, 10.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • #29
                              SK Golf treba ukinuti ja ne znam ko to gleda. Pustati samo 4 'mejdzora' na nekom od ostalih kanala i to je to.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #30
                                Sve vise se govori da je SK kupio prava za LS I LE za period od 2018-2021,i da su krenuli polako sa da testiraju nove kanale ali da ih jos uvek nece ubaciti u etar...

                                Comment

                                Working...
                                X