Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za moje podrucije nema izlgeda sunce im zarko. Ne bih pitao za cenu

    Comment


    • Taj Kopernikus je zastupljen u Jagodini, Cupriji, Paracinu, pretezno Moravskom okrugu. Kod mene u KG isto nema, steta.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ima li ovde neko Kopernikus ? Oni imaju svih pet arena i gomilu SK kanala, jedini u regionu po tom pitanju.
        Imam . 5 arene i 6 sk
        Originally posted by z0La View Post
        Koliko košta to zadovoljstvo. I mene zanima...
        1250 din. mesecno

        Comment


        • Princevski kako ti iz BG imaš tu opciju?

          Jesi li blizak sa Velikim Vođom?

          Comment


          • Kopernikus kablovska - ima je i na području Novog Sada (Klisa, Slana bara, Vidovdansko naselje).

            To je područje severno od kanala DTD, gde SBB nije razvukao svoju mrežu, pa ih Kopernikus ne ugrožava.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • Originally posted by dekinjo View Post
              Princevski kako ti iz BG imaš tu opciju?

              Jesi li blizak sa Velikim Vođom?
              Nisam ja iz Beograda. Ne znam otkud ti to, Gojkinjo

              Comment


              • Au dž. Princoni je niški kartel ako se sećam. Dole ima sve, video sam i u Pirotu ima kugla sladoleda 10 din. Jug prosperirao pod Vučkom čak imaju i Arene i SK. Sramota.

                Comment


                • Originally posted by Mags Serbia View Post
                  Kopernikus kablovska - ima je i na području Novog Sada (Klisa, Slana bara, Vidovdansko naselje).

                  To je područje severno od kanala DTD, gde SBB nije razvukao svoju mrežu, pa ih Kopernikus ne ugrožava.
                  Savke, jel to znači da niko sa Detelinara ne može imati Kopernikus? Možda je glupo pitanje, ali ne razumem se u te stvari.


                  Originally posted by Princoni. View Post
                  Nisam ja iz Beograda. Ne znam otkud ti to, Gojkinjo
                  Mislim da ti je ispod slike pisalo da si iz Bg, ali ostavljam mogućnost da nisam u pravu.

                  Comment


                  • Jbg. Morao je da se zrtvuje aerodrom da bi se gledale i arene i sk . Verovatno je istina ovo sto je pomenuo Mags, neki drugi drze monopol i zato nemate Kopernikus.

                    Originally posted by dekinjo View Post
                    Mislim da ti je ispod slike pisalo da si iz Bg, ali ostavljam mogućnost da nisam u pravu.
                    Nije pisalo, pomesao si me sa nekim verovatno.
                    Last edited by Lion; 06-05-18, 18:38.

                    Comment


                    • Originally posted by dekinjo View Post
                      Savke, jel to znači da niko sa Detelinara ne može imati Kopernikus? Možda je glupo pitanje, ali ne razumem se u te stvari.
                      Tako je, jer Kopernikus nema svoju mrežu na području detelinare.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Ima i u Bgu kopernikus, barem ja kod ćaleta imam
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Za one iz BiH (Total TV):

                          1. Sport Klub 1 HD
                          2. Sport Klub 2 HD
                          3. Sport Klub 3 HD
                          4. Sport Klub HD
                          5. Sport Klub Golf
                          6. Arena sport 1 BiH
                          7. Arena sport 1 SRB
                          8. Arena sport 2
                          9. Arena sport 3
                          10. Arena sport 4
                          11. Eurosport HD
                          12. Eurosport 2 HD

                          Vala ja ne znam sta vise, glavni prenosi na SK su na prva tri kanala.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Cinimi se da sam negde procitao da SK i ne zanima bas Seria A? Jel to tacno? Neko ima neki info? Hvala

                            Comment


                            • Hoce li uskoro izaci spisak liga za sljedecu sezonu i hoce li biti noviteta ?

                              Comment


                              • Prenosi neko Bayern Psg sada u 4?

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X