Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi me tek zakucalo.

    Nisi valjda izbacio Kejna pre ona 2 het-trika?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      To bi me tek zakucalo.

      Nisi valjda izbacio Kejna pre ona 2 het-trika?
      Znaci ja Kejna imam cele sezone,izbacio ga pred ovo kolo,a kad god sam ga imao i bio mi je C,i nista nije uradio ni sad u duplom kolu ni par puta pre toga,cim mu skinem traku on 2 ili 3 komada,jednom ili 2 puta sam ga uvatio kao C,aimao ga od starta do ovog kola i racunao da ga vratim posle MU,a dotle da drzim Moratu,ono racun tri laka kola za CFC,ne pamtim kad je gol dao a igra non stop ,al dzabe sad cu ga izbaciti u inat,dace ga Brajtonu garant

      Comment


      • https://pbs.twimg.com/media/DTR-v4aX4AAdJ4r.jpg

        Naleteo na ovu sliku i juce ubacio Firmina a forsirao sam Moratu od pocetka decembra Kejn pod obavezno, Salah i Sterling, ostale kombinovati. Uvek sam vise za vezne Totenhema, jer ne rotira Poketino i uvek daju 2-4 gola nego za Azara. Od njega ocekujem da sad naporavi nesto, kad ga svi fantazi igraci zaborave a oni sto ga imaju dignu ruke od njega.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Azar nije statistički produktivan a skup, nikako se ne isplati za fantasy. Arnautović ima da kida naredni par kola imaju odličan raspored. Ja cekam Lakazeta da proradi ubacio umesto Morate, bolje mi njega cekati nego Moratu

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

          Comment


          • Cekam Azara odavno da proradi i on nista. Moram WC iskoristiti i razmisljam se da li izbaciti njega ili Moratu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
              Hvala najlepše!

              Comment


              • Originally posted by Coniska View Post
                Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
                Hvala najlepše!
                Virus
                ne otvarajte

                Comment


                • Proširio se vec u svaku temu koja ima veze sa fudbalom tako da oprezno! [emoji3]

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Virus
                    ne otvarajte
                    Ne znam da li je neko bio lud da otvori svakako.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Virus
                      ne otvarajte
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Čekaj, gde je onaj bice koji celu sezonu kuka za Kejna.

                        Jel ti bilo dobro prošli vikend bice...jel bio kapiten Kejnara?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Bio brate, izvukli me on i Son, ostali haos. Jedva sam skupio 55 poena. Iskoristi osam vec WC, mora reorganizacija ekipe.
                          Salah je pozuteo, pise da je bolestan, dajte neku informaciju ovi sto prate LFC.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Bio brate, izvukli me on i Son, ostali haos. Jedva sam skupio 55 poena. Iskoristi osam vec WC, mora reorganizacija ekipe.
                            Salah je pozuteo, pise da je bolestan, dajte neku informaciju ovi sto prate LFC.
                            Valjda nas opet ispoštuju Spursi. Kejnara opet kapiten?

                            Salah nešto malo bolestan, ali rekao je Klopp da se vraća danas ili sutra treninzima. Tekma je tek u ponedeljak, tako da bi trebao da igra.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Da li da dovedem Arnautovića ili Lancinija? [emoji16]

                              Comment


                              • Volkota.

                                Comment

                                Working...
                                X