Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bitlđus View Post
    Unapred se izvinjavam ukoliko će moj komentar zasmetati nekome na ovom topicu, razmišljao sam gde da "reklamiram" takmičenje sa jednog strip foruma i odlučio sam ovde. Fantazija je cool ali ovo je po mom mišljenju još interesantnije takmičenje pa ako bude imalo zainteresovanih voleo bih da nam se pridruže iduće sezone.

    http://www.darkwoodprodavnica.rs/for...6003#msg566003
    Bacio sam oko, sacuvao, deluje zanimljivo i zainteresovalo me
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Bitlđus View Post
      Unapred se izvinjavam ukoliko će moj komentar zasmetati nekome na ovom topicu, razmišljao sam gde da "reklamiram" takmičenje sa jednog strip foruma i odlučio sam ovde. Fantazija je cool ali ovo je po mom mišljenju još interesantnije takmičenje pa ako bude imalo zainteresovanih voleo bih da nam se pridruže iduće sezone.

      http://www.darkwoodprodavnica.rs/for...6003#msg566003
      Prijavljujem se od sledece sezone.
      Mogli biste i novcane nagrade da ukljucite, tipa ucesce 2000 i pobednik dobija sve na kraju.
      Da bi bilo interesantnije i da ne bi ljudi napustali igru u toku sezone.

      Comment


      • Sve ima na prvoj stranici topica kao i info o nagradnom fondu.
        Ovo je prva sezona Premijer Lige na DW forumu, inače uključene su još i Lige 5, LŠ, LE, Fantazy, domaća Super Ligu je bila aktuelna do ove godine, SP će se tipovati na leto ali Premijer Liga postaje već sada omiljeno nam takmičenje što zbog same PL, jer svi smo mi veliki zaljubljenici ostrvskog fudbala, što zbog specifičnog sistema takmičenja (H2H, svako sa svakim) koje nudi sjajnu zabavu. Iako nas nije bilo dovoljno za dvokružno takmičenje ipak sve funkcioniše kako treba, definisali smo pravila, uhodali smo se lepo, bila je frka pred Novu godinu sa onim ludačkim kolima na svaka tri četriri-dana ali svi takmičari su položili ispit i guramo dalje.
        Last edited by Bitlđus; 10-01-18, 01:09.

        Comment


        • Jos cu poceti i na ovaj nacin da zaradjujem kes

          Comment


          • Tako sam i ja mislio pa ćorak! Ima puno dobrih takmičara, neki su poosvajali sve što se osvojiti može, kao npr. Hrvat pod nickom tex2 što na stripovi.com što na DW ali na PL ne može da opepeli. Pridruži nam se pa da vidimo, dobićeš "vajld kard" pošto si plavac.

            Comment


            • Sta sad raditi, Morata out Aguero in posle ovog kola ili nista ne raditi? Imate li neke izjave Gvardiole o Agueru i njegovom statusu u naarednom periodu zbog povrede Jesusa? Morata toliko deluje nezainteresovano da je to vec bezobrazno. Ali mora proraditi, ima dobar raspored, ne bi trebalo da bude rotiran.. a opet Siti ostaje na samo Agueru, mozda ga bude stedeo za LS ili da prostor nekom drugom igracu kao juce u kupu, dovede nekog novog Jesusa kao prosle godine.. sta raditi?
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Kupice Sanceza ,koji ce mu igrati spica ko u AFC prosle sezone,kad bude Aguero sedeo na klupi,a kad bude igrao Kun,ispastace vrv Sane,po meni, koji ce vise grejati klupu zbog Sanceza

                Comment


                • Da se onda drzim nezaintereovanog a sigurnijeg Morate?
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Pa za naredno kolo po meni da,a posle sta znam ako Pep kupi Sanceza,treba razmisliti,ja licno mislim da ce profitirati i Aleksis i Aguero ako dodje Cileanac,i sto se golova tice i asistencija

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Pa za naredno kolo po meni da,a posle sta znam ako Pep kupi Sanceza,treba razmisliti,ja licno mislim da ce profitirati i Aleksis i Aguero ako dodje Cileanac,i sto se golova tice i asistencija
                      Daa ali gde su bodovi za Sterlinga KDBa Sanea, nekog iz defanzive pa i Gundogana i Silve.. nece svaku dati po 4 5 komada pa da ce biti bodova za sve. A gde su rotacije, teske utakmice bez mnogo golova.. ako dodje Sancez opada svima fantazi potencijal Mozda sa Firminjom probati ako Morata nastavi ovako
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Po ko zna koji put mi Spursi vade kolo.

                        Kejnarica kapiten i Eriksen. Ajmo još nešto do kraja!
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • 50 од 4 играча.

                          На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Hvala Kejnu i Sonu sto su mi koliko-toliko povadili ovo kolo. Ostali nemam reci. Azara i Moratu trpim vec dugo, imaju dobar raspored i dajem im jos 2 kola maximum., posle toga napolje. Arnautovica treba ubaciti, decko kida a imaju lak raspored.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Strpljenje je osnova ove igre, cekas sad Arnauta a pise dve nedelje da je pod znakom pitanja, cekas Kejna posle dve utakmice koje nista nije uradio..ako verujes da moze napraviti nesto neki igrac onda veruj do trenutka kad pomislis da je neko drugi bolja opcija, a ne zato sto je on losa pa trazis nesto bolje. Imam i Arnauta i Sona i Kejna kao kapitena ali i Moratu i Ricarlisona.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Drustvo, jel mogu da vas zamolim da odradite Anketu vezanu za Premier Ligu Fantasy, da utvrdim koliko utice PLF na pracenje PL, rad za diplomski

                                https://goo.gl/forms/ZarASqTcDJHjezBh1

                                Mnogo bi mi znacilo, poslacu vam rezultate ako budete zeleli hvala od srca

                                nintchdbpict000352771493.jpg
                                Last edited by filipmaks; 15-01-18, 20:10.

                                Comment

                                Working...
                                X