Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    KDB bas i ne mora....
    I ja se slažem.

    A Kejn bi mogao da nastavi. Opet 2-3 gola i svi srećni...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      I ja se slažem.

      A Kejn bi mogao da nastavi. Opet 2-3 gola i svi srećni...
      Aj za fantazi nemam ga tako da i tom smislu mi odgovara ,al igraju protiv CFC...

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        KDB bas i ne mora....
        Kapiten mi je za subotu, nema veze što igra s Čelsijem. Nisam pristrasan na fantazi.

        Kad tad će da ga krene. Siti dobija 5-6 razlike svaku, on jedva asistenciju izvuče od statistike, ali im je on ubjedljivo najbolji igrač. U derbijima vazda zavuče neki gol. Što se mene tiče, najbolji igrač u PL.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Kapiten mi je za subotu, nema veze što igra s Čelsijem. Nisam pristrasan na fantazi.

          Kad tad će da ga krene. Siti dobija 5-6 razlike svaku, on jedva asistenciju izvuče od statistike, ali im je on ubjedljivo najbolji igrač. U derbijima vazda zavuče neki gol. Što se mene tiče, najbolji igrač u PL.
          A povukao ga Pep malo pozadi dosta gura bekovima lopte i Silvi koji je blizi golu..zato manjka i sa golovima i asistencijam

          Tri najbolja igraca PL moje misljenje...1.Azar,2.Sancez,3.Mane

          U subotu ne trosi traku na KDB

          Comment


          • Viđećeš u subotu što će da nam radi.
            sigpic

            Comment


            • Најбитније је да се нико није повредио.
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Originally posted by Милош View Post
                Најбитније је да се нико није повредио.
                Jel ziv Mane,nisam gledao LFC,al vidim da komentarisu da ga je Klop izveo zbog moguce povrede...vidim da je Eriksen bolestan al aj valjda ce da ozdravi do vikenda

                Comment


                • Iskoristih WC, jedva sam uklopio tim, morao sam da predjem na 3-5-2.
                  Azar je u timu, ocekujem da poludi za vikend i konacno postigne gol posle povrede.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ode Aguero. Žezus od sledećeg kola u timu. Mislio sam da ubacim Sančeza umjesto Eriksena, ali bolje da ove sačuvane pare iskoristim da mijenjam Rašforda za Žezusa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aguera je dosta ljudi i ubacilo pred ovo kolo. Čak 117192 će morati da iskoristi dodatan transfer da ga izbaci.

                      Jesus definitivno od sledećeg kola u tim. Samo je problem ubaciti ga rano zbog rep. pauze. Neminovno je da će mu za vreme pauze cena skočiti za bar 0.3, ali vredi li to rizika moguće povrede za reprez. Nije isto kupiti ga za 10.4 i 10.7....

                      Eriksen i dalje bolestan? Neće igrati ovo kolo?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Igraće Eriksen valjda, prošla prehlada. Bolje odmah ubaciti Žezusa. Ne vjerujem ni da će igrati u obije utakmice do kraja ovih kvalifikacija, izbiorio je mjesto Brazil odavno.

                        Ne znam da li da rizikujem sa kapitenom ovo kolo. Razmišljam se Tadiću da stavim kapitensku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Taman sam skockao tim kako sam zeleo i ode Aguero . Posto sam vec koristio dva transfera definitivno cu morati da iskoristim free hit, a nakon ovog kola ubaciti Zezusa ili Kejna i Silvu za Aguera i Alija .

                          Sa ovim free hit moglo bi se dosta bodova skupiti na Junajted, jos kada bi znao ko ce igrati Prevodiocu na levom krilu . Miki je sigurica, ali cenim da ce Marsijal ili Rasko vise bodova da donesu

                          Comment


                          • Bukvalno par sati pre Aguerove povrede zamenio Jesusa Moratom jer me smorilo da igra po 50-60 minutaa svaku a i Alvaro u opasnoj formi

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Znaci sledece kolo Lukaku out, Jesus in
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Mislim da cu ostaviti Kejna Lukakua i Moratu ipak... Pep je lud i nepredvidiv

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X