Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Meni je ovaj Mane bas napravio problem sad,pogotovo sto imam Spurse,kao Zola recimo...i bas me zanima kako ce ljudi koji su slicnoj situaciji kao je odreagovati sad
    Čekamo da vidimo da li će žalba upaliti. Možda mu smanje na samo 1 tekmu. Onda ga ostavljam, preživeću jedno kolo.

    U suprotnom, svakako leti. I probaću Hazarda da ubacim nekako. Imam 2 dzabe transfera.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Polako ali sigurno okreces se pravim vrednostima,danas Morata,sutra u plavi deo Londona[emoji3]
      Nisam ja kao ti Pletacevic [emoji23]

      Comment


      • Ja cu morati nekako da uklopim Kejna, Azara i Lukaku-a, samo je pitanje kako
        WC je opcija jedina.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Žrtvuj bolje nekog defanzivca, a ostani na 3-4-3. Ako je ikako moguće.
          Pa jedino Koleta, ali mi zao brata da izbacim , a i cini mi se da bi mogao biti defanzivac sa najvise sakupljenih bodova ove sezone.

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Ja se nesto razmisljam da li da menjam formaciju zbog Kejna sa 343 na 433, a sto bi podrazumevalo da zrtvujem Ricija iz Njuke za nekog jeftinog veznog koji mi nece ni igrati
            Moj savet,al stvarno dobronameran,sad sam ti pogledao tim ja bih pre zrtvovao Mihtarijana i bilo kog iz odbrane,nego Ricija,svidja mi se on uzeo sam ga i na Draft ligi
            Last edited by 61563; 12-09-17, 15:10.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Pa jedino Koleta, ali mi zao brata da izbacim , a i cini mi se da bi mogao biti defanzivac sa najvise sakupljenih bodova ove sezone.
              Definitivno ne Koleta.

              Bolje Ričija onda. Arsenalu idu i dobar raspored. Biće tu prilike za Kolašinca da uzima neke dobre bodove.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Moj savet,al stvarno dobronameran,sad sam ti pogledao tim ja bih pre zrtvovao Mihtarijana i bilo kog iz odbrane,nego Ricija,svidja mi se on uzeo sam ga i na Draft ligi
                Sve zavisi. Ako Arsenal i dalje igra sa 3 u odbrani, Kolašinac dođe više kao krilo. Baš dosta prilike za asistencije + CS. Nemam zamerke za Ričija, imam ga i ja, ali opet...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Sve zavisi. Ako Arsenal i dalje igra sa 3 u odbrani, Kolašinac dođe više kao krilo. Baš dosta prilike za asistencije + CS. Nemam zamerke za Ričija, imam ga i ja, ali opet...
                  Pogresno sam se izrazio tj napisao,mislio sam da bih pre izbacio Mihtarijana nego Ricija,a i isto misliim i na odbranu uvek pre Mihtarijan napolje,nego Kole,koji iako ne budu imali CS,moze dosta da donese sa asistenicijama ili cak golom nekim, jer bas sparta ne zaustavlja se...gledajuci njegov tim ako zeli Kejna a da zrtvuje nekog ne bih imao dilemu Mihtarijan.

                  Jeste da Rici igra u Njuki,koji opet igraju dosta tvrdo al covek izvodi prekide konstanto je gore a cena 5.9 nije skup.A moje misljenje o Mihtarijanu nije pozitvno bez obzira sto je nakupio asistencija,ne verujem da ce nastaviti

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Moj savet,al stvarno dobronameran,sad sam ti pogledao tim ja bih pre zrtvovao Mihtarijana i bilo kog iz odbrane,nego Ricija,svidja mi se on uzeo sam ga i na Draft ligi
                    Gde da Mikija zrtvujem, donosio mi je bodove u svakom kolu osim u poslednjem, ali bi i tu upisao asistenciju da je Lukaku pogodio iz prve kod gola.
                    Originally posted by z0La View Post
                    Definitivno ne Koleta.

                    Bolje Ričija onda. Arsenalu idu i dobar raspored. Biće tu prilike za Kolašinca da uzima neke dobre bodove.
                    Ma Kole je zmaj. Dao je gol u komjunitiju, dve asistencije u 4 kola, sada je imao asistenciju i za repku, jos Vengeru od prethodnog kola igraju i Mustafi i Kos tako da ce biti i po koji cs.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Pogresno sam se izrazio tj napisao,mislio sam da bih pre izbacio Mihtarijana nego Ricija,a i isto misliim i na odbranu uvek pre Mihtarijan napolje,nego Kole,koji iako ne budu imali CS,moze dosta da donese sa asistenicijama ili cak golom nekim, jer bas sparta ne zaustavlja se...gledajuci njegov tim ako zeli Kejna a da zrtvuje nekog ne bih imao dilemu Mihtarijan.

                      Jeste da Rici igra u Njuki,koji opet igraju dosta tvrdo al covek izvodi prekide konstanto je gore a cena 5.9 nije skup.A moje misljenje o Mihtarijanu nije pozitvno bez obzira sto je nakupio asistencija,ne verujem da ce nastaviti
                      Aha, nisam ja lepo razumeo. Za Mikija, stvarno nisam pametan. Ja kad sam razmišljao koga iz Junajteda uzeti, on mi baš nije pao ni na pamet. Samo sam Pogbu video i to je to. Najveća mi je greška što sam uzeo Edersona pre DDG-a. Tu sam baš omanuo.

                      Riči je na svim prekidima. Nisam siguran 100%, ali mislim da je i na penalima. Negde sam mislim pročitao.

                      Kejn i Lukaku + treći skup napadač zajedno zahtevaju veliku žrtvu u sredini i odbrani. Ja nisam spreman da to uradim. Jednostavno bi mi tim bio mnogo van balansa. Ali svakako može da upali ako polude sva 3 u isto vreme.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Puca Rici i penale ali isto voli i zute kartone

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Puca Rici i penale ali isto voli i zute kartone
                          Istina, mislim da ih ima već 2-3. Kad sam video ono u prošlom kolu, mislio sam da dobija crveni. Već se uhvatio za glavu...u jednom kolu da dobijem -4 na njega i Mane-a.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Istina, mislim da ih ima već 2-3. Kad sam video ono u prošlom kolu, mislio sam da dobija crveni. Već se uhvatio za glavu...u jednom kolu da dobijem -4 na njega i Mane-a.
                            Dva zuta u cetiri kola. Za sada sam odustao od Kejna. Dacu priliku Zezusu umesto Lake za kojeg ne verujem da bi mi doneo neke bodove protiv Celzija i VBA. Valjda Firmino Zezus i Morata mogu da nadoknade to sto u timu nemam ni Lukakua ni Kejna

                            Comment


                            • Kako stoje Princarine prevare na tabeli

                              Svi mi se povrijedili
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Htio sam da maknem Mikija, ali poslije ove povrede Pogbe ću dobro da razmislim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X