Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobih i ovo kolo u kupu. Do sad je bio trash talk prema protivnicima, od sledećeg kola počinjem sa kletvama.
    Last edited by Reise; 17-12-17, 22:29.
    sigpic

    Comment


    • I ti se nadaš VIP loži?
      Aj pa da se sretnemo u finalu kupa npr.

      Najbolje kolo do sad, 77 poena, a ostao mi Ryan na klupi sa 11 i Eriksen sa 7. I za obojicu sam vagao u petak. Jbg.

      Comment


      • No što. Da se proslavi ova jubilarna deseta sezona fantazija uz osvajanje kupa.
        sigpic

        Comment


        • Ja sam prvo kolo kupa izgubio od čoveka koji ne igra uopšte.

          Baš nemam sreće sa ovim kupovima. Uvek ispadnem odmah na početku, ili kao prošle sezone se uopšte i ne kvalifikujem.

          Inače, 67 bodova ovo kolo, sasvim zadovoljan. Coutinho i Firmino izuvkli kolo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pošto mi je ove sezone prvi put da igram fantasy, kad najbolje koristiti triple captain?

            Comment


            • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
              Pošto mi je ove sezone prvi put da igram fantasy, kad najbolje koristiti triple captain?
              Najbolje ti je korisiti TC tamo kad krenu dupla kola.Uvek ih bude bar 2 po sezoni. Npr. ako imaš Kejna, sačekaš da ima dve tekme u jednom kolu i staviš mu TC. To ti može doneti dosta bodova.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Hvala [emoji16]

                Comment


                • Kakva utakmica. A Salah i Firmino u ekipi. A Salah kapiten. Ijao.

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Došao mi u kupu lik koji ima Salaha(c), Firmina, Džaku i Džana. Može se reći da sam najebao.

                    A i ja budala nemam nijednog iz Liverpula...
                    sigpic

                    Comment


                    • Maler. Ali što ga ukenjalo za Xhaku i Cana
                      Ja ne bih smeo od ovog da ispadnem. Jedino da mu izdivljaju Kane (c) i Hazard, а da mene City proda. Bežim mu Firmina posle večeras.

                      Bravo Anke za izbor kapitena

                      Comment


                      • Originally posted by Ankee View Post
                        Kakva utakmica. A Salah i Firmino u ekipi. A Salah kapiten. Ijao.

                        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                        Ja takodje obojicu, plus Lacazette sa asistencijom i Monreal sa bodom. Sto se kapitena tice, veran Kejnu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Kejnarica kapitenoo..
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ako je ikako mogao da mi bude odvratniji (što je krajnje diskutabilno), danas je uspeo u tome

                            I izgubih od bolida koji nije 60 prebacio od prvog kola i nije ni spremao tim za ovo kolo.

                            Comment


                            • Treba Lukaku hattrick da da i prosao sam. Dace ih juce.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni Smalling završava posao s dva gola.. peške

                                Comment

                                Working...
                                X